6 טיפים קלים להורדה במשקל בפחות משבוע

אחד הנושאים המקובלים ביותר בעולם הוא הלוא הורדה במשקל בצורה הקל ביותר ובכמה שפחות זמן. אבל אין בהורדה במשקל קסמים, הוא דורש התמדה, הקרבה ולא יעבוד לעולם אם אינך מאמין בעצמך מספיק כדי שזה יקרה.  אבל כל הדיאטות והשיטות השונות קצת נמאסו כבר, הבנו את הרעיון הכללי והם משעממים אותנו. אולי ניסיתם הכל ובזמן האחרון התחלתם לוותר לעצמכם מתוך ייאוש. אל תיכנעו לייאוש! יש לנו כמה פתרונות שהולכים לשנות לכם את החיים!  עצם זה שאתם עדיין קוראים את הטקסט הזה מעיד על כך שגם אתם מחפשים פתרון קל ומהיר להורדה במשקל, ואתם בדיוק במקום הנכון.

6 טיפים קלים להורדה במשקל


1. לשתות מלא מים:  שתיית מים זו הדרך הטובה ביותר להוריד במשקל. יש בו אפס קלוריות והוא עוזר לנקות את הגוף מכל הרעלים המזיקים. אפשר להוסיף גם כמה פרוסות לימון או טיפות של זמן זית אם המים הרגילים משעממים אתכם


2. תאכלו הרבה ירקות: כדי לרדת במשקל עליכם להפוך חלק עיקרי מהתפריט שלכם לירקות בריאים. זו דרך מעולה לרדת במשקל, וישאיר אתכם ערניים עם אנרגיות כל היום. עדיף לבשל אותם עם כמה שפחות שמן.

3. 3 דקות של פעילות קרדיו ביום:  ידעתם שזה יכלול קצת פעילות ספורטיבית, הרי אי אפשר לרדת במשקל מבלי קצת ספורט. תרגילים קצרים אך אינטנסיביים הם הדרך הטובה ביותר להוריד במשקל עם כמה שפחות מאמץ. גם ספיניג וקיקבוקסינג יכולים לעזור. העיקר שתכניסו את הספורט אל תוך הפעילות היומית שלכם.

4. תוכלו דגנים מלאים: במקום חיטה לבנה. אורז מלא, לחם מלא, פסטה מלאה העיקר לא לבן!

5. שכחו מהסוכר: אי אפשר להמשיך עם המתוק אם אתם רוצים לרדת במשקל. אתם צריכים להפסיק עם הסוכר לגמרי ולחלוטין כדי שזה יעבוד. אם אתם ממש חייבים, אז תאכלו פירות בשביל הקצת מתוק.

הדרך הכי טובה היא 80% / 20% – 80% מהזמן תאכלו בריא ותעשו את כל מה שכתבו פה ו20% מהזמן תתפרעו על הדברים שאתם באמת אוהבים.

הישארו ממוקדי מטרה ומפוקסים על היעד הסופי שלכם, היו חיוביים ואתם בוודאות תורידו במשקל בזמן קצר. הפכו את הורדת המשקל לחוויה כיפית ומהנה