6 מחוות שמראות שהגבר מאוהב בך ו-6 סימנים שמראים שהוא משתמש בך

נשים רבות, במיוחד נשים צעירות, מרגישות לעתים חוסר ביטחון במערכות היחסים הרומנטיות שלהן. ובכן, לפעמים הציפיות האיומות ביותר שלנו מוצדקות, אך זה גם יכול להיות קל להטיל ספק ברגשות הפרטנר שלך בגלל חוסר הביטחון שלנו או מערכות יחסים קודמות שלא עלו יפה. למרבה המזל, ישנם כמה סימנים שיכולים לעזור לך להבין האם הפרטנר שלך באמת מעוניין בך או שהוא משתמש בך לתועלתו האישית.

צוות האתר שלנו מבין כמה מבלבלות מערכות יחסים יכולות להיות, לכן אנחנו רוצים לשפוך אור ולעזור לך לקבוע את כוונותיו הכנות של הפרטנר שלך.


אוהב אותך: הוא בוהה בך כל הזמן


כותבי שירים רומנטיים הבינו במה מדובר: הגבר שבאמת מאוהב בך, לא מצליח להוריד ממך את העיניים. לגברים רבים יש את המבט המיוחד הזה בעיניים כשאת מתלבשת יפה בערב שישי. אבל אם תבחיני שהוא מביט בך בפליאה והתלהבות כשאת עושה את הדברים הפשוטים, כמו לבשל ארוחת ערב או להגיש לך את המעיל, הוא ככל הנראה מאוהב.

משתמש בך: הוא לא גורם לך להרגיש מיוחדת

זה מרגיש כאילו אינך שונה מכל אישה אחרת שהיה עימה או מהחברים שלו. הוא עשוי להשוות אותך כל הזמן לאחרים ולא להראות לך חיבה כלל. ואם את מרגישה שאת סתם אחת מיני רבות, ככל הנראה לא אכפת לו מספיק כדי להעריך אותך.

אוהב אותך: הוא לא מתחרפן אפילו כשאת מצפה ממנו לנהוג כך


לכולנו יש שלדים בארונות שלנו וזה בסר גמור שהם יכולים לחרוץ גורל עבור אנשים מסוימים. אבל אם הפרטנר שלך יודעת רבות אודות העבר שלך, כולל רגעים שאינך גאה בהם והוא עדיין איתך, אז הוא ככל הנראה מעוניין בך הרבה יותר מכפי שאת חושבת. קבלת כל הצדדים של אדם אחר, ולא רק הצדדים הטובים, היא סימן למערכת יחסים בוגרת ואהבה.

משתמש בך: את מרגישה אשמה ללא הרף

נראה כאילו את לא יכולה לעשות שום דבר כמו שצריך החל מהתמודדות עם בעיות בעבודה, ועד לבחירת המזון לחתול שלך בסופרמרקט. אם את מרגישה ללא הרף שלא משנה מה את עושה, את לא מספיקה ויכולה לנהוג טוב יותר, הגיע הזמן לברוח ממערכת היחסים שלך. אין שום דבר רע בניסיון לעזור לפרטנר שלך להפוך לאדם טוב יותר, אבל יש להחיל את השינויים הללו דרך אהבה ואכפתיות ולא ע״י לגרום לך להרגיש אשמה.

אוהב אותך: הוא הרבה יותר מודע לאופן בו ההתנהגות שלו יכולה להשפיע עליך

לכולנו יש תבניות התנהגותיות ואנחנו לא מבינים לחלוטין כיצד זה משפיע על אחרים. אם אתן מבחינות שהפרטנר שלך הופך מודע יותר ומנסה להתנהג באופן שלא יפגע בך או יגרום לך להתאכזב, זה סימן טוב. אבל זכרי שאם את מודאגת מדבר מה ורוצה שינהג אחרת, מוטב לדון על כך ולא לצפות ממנו להבין זאת בעצמו. הגבר שלך לא יכול לקרוא מחשבות, נכון?

משתמש בך: הוא נעלם

אתם עושים תוכניות משותפות והוא נעלם ברגע האחרון. או שלוקח לו המון זמן להגיב להודעות שלך או לשיחות הטלפון. כן, הוא עשוי להיות עסוק מעת לעת, אבל אדם שבאמת מעריך אותך ימצא רגע לתקשר עמך. אם זה מרגיש כאילו הוא לא מעריך את הזמן שלך, את ככל הנראה מבלה בחברתו רק כשנוח לו וכשזה מסתדר עם לוח הזמנים שלו.

אוהב אותך: הוא מבחין בפרטים הקטנים שמסבים לך אושר

כולנו אוהבים מחוות גדולות, אב אלו הם הדברים הקטנים שמשנים יותר מכל. לדוגמה, הוא זוכר את טעם הגלידה האהוב עליך, תכנית טלוויזיה מטופשת בה את צופה כשאת עצובה, או את שמה של חית המחמד הראשונה שלך. הדברים הללו מראים שאכפת לו מספיק כדי להרחיק לכת אל מעבר לסטריאוטיפים כמו פרחים וממתקים (אבל אנחנו עדיין אוהבות אותם) ולהיות מעורב איתך רגשית גם ברמה אישית יותר.

משתמש בך: הוא לעולם לא מוכן להתפשר

קשה למצוא פשרה, במיוחד אם את במערכת יחסים טרייה אבל זו מטרה שכולנו צריכים להתמקד בה. הפרטנר שלך צריך לכבד את הדעות שלך ולהיות מוכן למצוא את האיזון כדי ששניכם תהיו מאושרם. אם הוא לא רוצה לוותר על ה׳זכות׳ שלו לקבוע כל דבר, זה ככל הנראה הזמן להימלט ממערכת יחסים שתלטנית שכזו.

אוהב אותך: הוא נפתח בפניך ומצפה שתנהגי בהתאם

כולנו מרגישים פגיעים במערכת היחסים שלנו, אבל זה קשה לבנות אחת יציבה מבלי לשתף במחשבות והרגשות שלכם. אם הוא מוכן לגבור על הפחד מפני דחייה ולהיפתח בפנייך אודות הפחדים והבעיות שלו, הוא בוטח בך ויכול לראות איתך עתיד. וזה עובד בשני הכיוונים: הוא מעוניין להכיר אותך באמת, לא רק את השריון היפה שאת עוטה.

משתמש בך: הוא מתמרן אותך רגשית

הוא מכיר את החוזקות והחולשות שלך ומנסה תמרן אותך לעשות את מה שהוא רוצה. סוג זה של מערכת יחסים לא מקובל כהוא זה. אם את מבחינה ברגשות אשם קבועים או שהרגשות של הפרטנר שלך שולטים בך, זה ככל הנראה הזמן לקחת צעד אחורה ולהעריך את המצב.

אוהב אותך: הוא מוכן לשוחח על הבעיות שלכם

למרות שכמות רגשות בריאה יכולה למעשה להועיל לפתרון מחלוקות ולשמירה על פרטנר מאושר, צרחות לא יפתרו את הבעיות. אחרי ששניכם הראיתם רגשות, הפרטנר שלך צריך להיות מוכן לשוחח על מה שקרה.
תקשורת היא המפתח למערכת יחסים חסקה ופרטנר שאוהב אותך יהיה מסוגל לשים את האגו בצד ולהודות שטעה.

משתמש בך: הוא עושה סצנות בציבור או שותק במשך ימים

לפעמים הרגשות שלנו גוברים עלינו, אבל גבר שאוהב אותך לעולם לא ישפיל אותך בפומבי ויעשה סצנה או ישתוק במשך ימים. התנהגות זו היא סימן למניפולציה רגשית, חוסר יכולת לשלוט על רגשותיו, או אפילו מעין ׳עונש׳ על דברים שעשית שלא כשורה. גבר שבאמת אוהב אותך לעולם לא יפגע בך, כך שאם את לא מעוניינת בגישה זו, מוטב לברוח ממערכת יחסים שכזו.

האם אי פעם היית במצב בו הרגשת שהפרטנר שלך משחק בך? מה היו הסימנם? שתפי את הסיפור שלך איתנו בתיבת התגובות בהמשך!