6 סיבות מדוע נשים עוזבות את הגברים שהן אוהבות

באהבה אין דין, אין אג'נדה, אין דעה קדומה ואין צרות אופקים. אהבה היא אהבה ואין לה פירוש אחיד ומוצק. היא משוחררת מגבולות, קירות ועכבות.
היא חסרת מאמץ. במערכת יחסים היא אינה דורשת עבודה, אלא ריקוד קצבי של חסד וקלילות. למרבה הצער, כשהריקוד אינו קליל, מערכת היחסים מסתיימת באסון. ברגעים האלו אנחנו שואלים את עצמנו, 'מה קרה?'"

הנה 6 סיבות מדוע נשים עוזבות את הגברים שהן אוהבות:
1. הן מרגישות בודדות
אישה צריכה להרגיש שהיא חשובה למישהו. אם הגבר שלה לא נמצא שם כדי לתמוך בה, אין סיבה להמשיך את מערכת היחסים. נשים הן מטפחות ומגדלות. כשהן במערכת יחסים הן מאמינות שהגבר שלהן הוא מרכז העולם. גברים נוטים להתנתק ולהיפרד בקלות אם הם מרגישים בנוח. לפעמים בבדידות הכרוכה בלהיות עם מישהו שאינו נוכח באופן רגשי, התוצאה יכולה להיות ברורה. אישה מבינה שאין מקום לחוסר הערך שהיא חשה כשנמנעים ממנה. אם אין גמול בצורת אהבה ותשומת לב, הן מבינות שאינן צריכות להישאר במערכת היחסים הזו.


2. לא מבחינים בהן
אין דבר המזיק יותר לאישה מהעובדה שמתעלמים ממנה כשהיא מדברת. אישה מתרגשת ממילים. היא צריכה להרגיש שמבינים אותה, מקבלים אותה, מעריכים ותומכים בה. כשהיא משתפת את בן הזוג שלה, זה בגלל שהיא זקוקה לתחושת החיבור איתו. אבירות היא מומחיות. נשים אוהבות את המחוות הפשוטות של תקשורת ואהבה. להוריד את הזבל, לעשות כביסה, או כל דבר אחר שמצהיר על נוכחות הוא בלתי רגיל במערכת יחסים. אישה תמשיך הלאה, אך לא תתן את הלב כשהיא מרגישה שמישהו לוקח אותה כמובנת מאליו.


3. הן לא מרגישות סקסיות יותר
גברים הם יצורים מיניים. כשהם רוצים מין הם מוכנים. אישה זקוקה לאינטימיות, משחק מקדים ולתחושה שהיא נחשקת לחלוטין ע"י הגבר. שגרה היא הרסנית. אישה זקוקה לספונטניות. היא רעבה לרומנטיקה. חייה של האישה מתקיימים בראש שלה. לכן, כשגבר מגורה רק ע"י פורנו או נשים אחרים, או רק רוצה לפרוק עול – האישה לא נדלקת. ישנו רגע בחייה של אישה בו היא מבינה שאם הגבר שלה לא חושק בה, או לא גורם לה להרגיש מיוחדת (במיטה ומחוצה לה) אז זה הזמן לעבור הלאה.

4. ישנו שינוי משמעותי בחיים
אמצע החיים מכים בכל אחד באופן שונה. רוב הנשים לא זקוקות לרכב חדש או בגדים יקרים. הן זקוקות לדעת שהן סקסיות ונחשקות ע"י גברים.
חידלון הוסת מתחיל להזדחל לתוך התמונה, ומה שהיה בעבר קל ופשוט כבר לא כזה. החיים משתנים: הילדים עוזבים לאוניברסיטה; ההורים זקוקים לדאגה סביב השעון; ישנו לחץ כלכלי. נשים שהתגברו על סרטן או מחלות אחרות מוצאות מעין כפתור "אתחל" שמעיף את הגברים מחוץ לחיים שלהן. אישה זקוקה לידיעה שהשינויים שהחיים מביאים עמם, מנווטים בהגינות ובתעוזה ע"י הגבר שלצידה. כשאין תמיכה, נשים ישחררו מבלי היסוס את הגבר שנמצא לצידן.

5. נשים לא אוהבות מישהו בלתי צפוי
גברים נוטים לשקוע לשגרה נוחה. ככל שהם מתבגרים, כך הם פחות רוצים לקחת חלק בדברים שהם אינם כלולים בתוכם. זוהי גם הסיבה מדוע גברים מתמודדים עם משבר אמצע החיים בצורה קשה ואלימה. אבל, נשים זקוקות לרגעי החסד האלו. הן זקוקות לידיעה שהן חשובות. אפילו הודעה קטנה על ספל הקפה מספיק כדי להביע הערכה במערכת היחסים. שגרה אינה מרגישה טובה באמצע החיים. זה משעמם. עבור אישה, גבר הוא לא חפץ הקבוע למקומו. הוא בן זוג.

6. הגבר שלהן לא נוכח פיזית
נשים הן בעלות כושר עמידה, אבל אם לגבר שלהן אכפת יותר ממה שקורה בחוץ, זה לא ייגמר טוב. בעולם הפמיניסטי של היום, אישה לא זקוקה לגבר שידאג לה. היא זקוקה לפרטנר שיעבוד לצידה ויעריך את הנוכחות שלה. כשגבר מתעניין יותר בבילוי מחוץ לבית מאשר לצידה, היא תחתוך ממנו ומיד. זה אולי ייקח זמן, אבל ככל שהיא דוחה את זה, כך זה ייגמר רע יותר. היא יודעת שזה נגמר כשאין שום עניין רוחני ואינטלקטואלי זמין.

נשים מתפתחות בחברה של היום. ה"צורך" בגבר מתעלה ע"י "תשוקה" לחלוק איתו חיים. כשאין אהבה, הערכה, מגע, חיבור גופני, גירוי אינטלקטואלי, או נוכחות – האישה תבחר להיות לבדה. נשים עובדות קשה ממש כמו גברים. להיות עם בן זוג לא מועיל – זה כבר חלף מן העולם. זוהי "בדיקת מציאות" שהמסקנה שלה, היא שהגיע הזמן להמשיך הלאה.

"לפעמים דרוש שברון לב כדי לעורר אותנו למציאות ולעזור לנו לראות שאנחנו שוות הרבה יותר מכפי שאנחנו מתפשרות" – מנדי הייל, חייה של אישה רווקה: חיים, אהבה וקורטוב חוצפה".