6 סיבות מדוע עליכם לצאת לירח הדבש שלכם חודשים אחרי החתונה

זוגות שנישאו זה עתה יוצאים לירח הדבש שלהם מיד לאחר החתונה, או אולי כמה ימים מאוחר יותר. בכל מקרה, נראה שזוגות רבים מתעלמים מהמסורת הזו בימינו, ובמקום דוחים את הטיול שלהם בכמה חודשים. בעוד שיש כאלה שחושבים שמדובר באבסורד, מאחר ורגע הקסם חולף, אולי מוטב לקחת את הזמן שלכם.

צוות האתר שלנו ערך מחקר, והנה לכם 6 סיבות משכנעות מאוד מדוע דחיית ירח הדבש שלכם עשויה להיות מועילה, וגם בונוס מעניין בהחלט.


יש יותר זמן לחסוך

חתונה היא ככל הנראה הטקס היקר ביותר שתארגנו לעצמכם אי פעם. זוגות רבים מכלים כמעט את כל חסכונותיהם ביום המיוחד הזה, ופירוש הדבר שירח הדבש רק מוסיף עליהם מעמסה. לכן, אולי יהיה זה יותר פרקטי וקל לדחות את הטיול שלכם בכמה חודשים עד שנה. כך תוכלו לחסוך די כסף, ותוכלו לבזבז כמה שתרצו ולא כמה שנשאר לכם.


תוכלו לקבל חופש ארוך יותר מהעבודה


© Depositphotos.com

זוגות רבים לוקחים חופש מהעבודה כדי להינשא וליהנות ממעט זמן חופשי לפני ואחרי היום הזה. הניסיון לדחוס גם את ירח הדבש שלכם, עשוי להותיר לכם רק כמה ימים לפני הנסיעה שלכם. לכן, דחייה פירושה יותר זמן לצבור ימי חופש בתשלום ולעזוב לזמן ממושך יותר. אולי תוכלו לשלב את חופשת הקיץ שלכם עם ירח דבש רגוע שלא תשכחו לעולם.

תוכלו לתכנן את זה ללא סטרס

הארגונים לחתונה הם גם ככה מלאי סטרס. אתם לא צריכים לדאוג בנוסף גם לירח הדבש שלכם. לכן, במקום להשקיע מאמץ בכל כל כך הרבה דברים בפרק זמן מסוים, תוכלו לפזר את הלחץ. כך, יהיה לכם את הזמן הדרוש לארגן את הטיול שלכם בצורה המסודרת ביותר האפשרית.

יהיה לכם משהו מרגש לצפות לו


© Depositphotos.com

חיי היומיום יכולים להפוך למטורפים ומעייפים, והחתונה שלכם היא אי של שפיות בכל הכאוס הזה. לכן, אולי מוטב ליהנות מזה למשך כמה חודשים לפני שיוצאים לירח דבש. יהיה לכם משהו מרגש מאוד לצפות לו כדי לברוח מהדאגות שלכם ולהטעין מחדש את אהבתם. תוכלו לראות בזה כשלוחה של חגיגות החתונה שלכם.


תזכו ליותר מנוחה

תכנון חתונה והווידוא שהכל יהיה מושלם ושכולם מאושרים ביום החתונה עשוי להיות מתיש. לכן, יציאה לירח דבש ביום המחרת יכולה להוסיף עוד שכבה לעייפות שלכם. אולי מוטב לחזור לחיים הרגילים למשך כמה חודשים ואז לצאת לטיול מרגש. העיכוב הקטן הזה ישמור עליכם דרוכים ויעניק לכם די אנרגיה כדי לצאת ולגלות מקומות חדשים ולהקדיש זמן זה לזו.

תוכלו לבלות זמן עם בני משפחה וחברים מחוץ לעיר


© Depositphotos.com

ברוב החתונות, בני המשפחה והחברים מגיעים מחלקים שונים של הארץ או אפילו ממדינות אחרות. לכן, הם אולי ירצו להישאר כמה ימים כדי לבלות במחיצתכם וללמוד אודות חייכם. עזיבה בטרם עת עשויה לגרום להם לחוש עצב, וגם אתם עשויים לפספס הזדמנות להשלים עמם פערים.

בונוס

החסרונות האפשריים

© Depositphotos.com© Depositphotos.com

* אתם תחזרו למציאות מהר מאוד, וזה עשוי לזעזע אתכם. לא יהיו לכם כמה ימים להירגע לפני שאתם חוזרים לעבודה כשאתם טעונים לחלוטין.
* ירח דבש עשוי להרגיש כמו טיול רגיל. כל התחושה של ה׳בריחה-שלאחר-החתונה׳ עשויה להתפוגג, וזה כבר לא יהיה מרגש.
* אתם עשויים שלא לתעדף כמו שצריך, ולצאת לירח הדבש שנה או שנתיים מאוחר יותר, ולפעמים לעולם לא. אך כזוג מדובר במשהו עליו תהיו חייבים לעבוד ולמצוא את התאריך המיוחל.

האם אתם נשואים? אם כן, האם יצאתם לירח דבש מיד או כמה חודשים מאוחר יותר?