6 סימנים שמצאתם את האחד או האחת

אתם נהנים להיות איתם ולא לעשות שום דבר

זה אחד הסימנים הכי בולטים. אין צורך לעשות תכניות גדולות או למלא את הזמן בהרפתקאות. אתם יכולים לשבת באותו החדר ולא לדבר אחד עם השני ולהרגיש הכי בנוח והכי טוב בעולם. אחרי שעברתם את שלב הדייטים, יהיו הרבה לילות של ישיבה בבית מול הטלוויזיה, ולדעתי אלו הלילות הכי טובים.


הם הראשונים אליהם אתם פונים


אולי היה לכם יום רע, אולי אתם בלחץ מהעבודה, או שאולי מישהו עצבן אתכם ברחוב. לא משנה מה הסיבה, הם הראשונים שתתקשרו אליהם או תשלחו להם SMS. הם יודעים בדיוק מה להגיד כי הם מכירים אתכם יותר טוב מכל אחד אחר.

הם מוציאים את הדברים הטובים שבכם

באותה דרך שיש אנשים שמוציאים את הרע באחרים, כמו המעצבן בעבודה שגורם לכם לחשוב דברים רעים (ולא חוקיים), האיש הנכון יכול להוציא את הצדדים הטובים שבכם. זה יכול להיות הצד הרך והנחמד, זה יכול להיות הצד המשקיע ומלא האמביציה. לא משנה מה זה, אם מישהו גורם לכם להיות אנשים טובים יותר, בהחלט שווה להשאיר אותם לצידכם.

אתם לא שומרים סודות אחד מהשני

טוב, אז אתם לא צריכים להגיד להם שארוחת הערב שהם הכינו הייתה מגעילה, או שלפעמים אתם אוכלים את כל השוקולד ולא משאירים להם – אבל אתם לא מרגישים שאתם צריכים להסתיר מהם סודות גדולים. אפילו אם זה טעויות שעשיתם או דברים שאתם מפחדים שישפטו אתכם עליהם; אתם מרגישים מספיק בנוח כדי שהם יראו מי אתם באמת, ויש לכם מספיק ביטחון שהם יאהבו אתכם לא משנה מה.

אתם שמחים לתת להם לחיות את החיים שלהם

אם אתם מרגישים צורך לשים GPS בטלפון הנייד שלהם כדי לדעת איפה הם בכל רגע, זה כנראה אבוד. מערכת יחסים שמתפקדת כראוי בנויה על אמון וכבוד. זה בהחלט בריא לעשות דברים לחוד מפעם לפעם.

אין לכם תכנית גיבוי
6 סימנים שמצאתם את האחד או האחת

קרדיט לתמונה: קישור