7 דברים משונים שרוב האורחים לא אוהבים אך מדברים עליהם לעתים רחוקות

בין כללי אתיקה קלאסיים וחוקים שצריך למלא באולמות קולנוע, ספריות, מסעדות ובמטוסים – ישנם דברים רבים שאנחנו חייבים לזכור מדי יום. בכל מקרה, לעתים קרובות אנחנו מתעלמים מדבר חשוב מאוד: כללי האירוח. כולנו רוצים שהאורחים שלנו יהיו מאושרים כשהם מבקרים אותנו, אך במציאות, לעתים קרובות אנחנו עושים טעויות מטופשות שיכולים לאכזב את האורחים שלנו.

היום, צוות האתר שלנו החליט לדבר על טעויות שעשויות לגרום לאנשים לדחות הזמנה לאירוח. ואחרי שניתחנו את החוויות שלהם, למדנו מה עלינו לא לעשות לעולם.


לא לנקות רהיטים

© Shutterstock.com© Depositphotos.com

אתם בטח מסכימים שזה ממש לא נעים שכשאנחנו הולכים לבקר מישהו, יושבים על הספה עם ספל תה, וקמים שעה מאוחר יותר כדי לגלות שהבגדים שלנו מכוסים בשכבת שיער. ואולי תכננתם לפגוש אדם נוסף באותו היום אך אין לכם בגדים נוספים.


כמובן, לא קל לשמור על בית נקי לחלוטין כשמגדלים חית מחמד. אך טרם בוא האורחים, מוטב לנקות את המשטחים עם מברשת.

לא שואלים אנשים מה הם מעדיפים

© Depositphotos.com© Shutterstock.com

כמה מאיתנו שותים תה ירוק ללא סוכר, בעוד שאחרים מעדיפים קפה עם שמנת, ויש כאלה שלא שותים משקאות חמים כלל. וזה ממש מוזר כשאורחים מקבלים ספל של משהו שאינם אוהבים. הם אפילו לא יכולים לסרב כי אז ייחשבו כחצופים. כדי להימנע ממצבים כאלה, מוטב לשאול את האורחים שלכם מה הם רוצים לשתות

מציעים מזון

© Depositphotos.com© Depositphotos.com

אחד הדברים הבלתי נעימים ביותר זה כשהמארח מתעקש שתאכלו משהו שהוא מציע. וכשאתם מסיימים את הארוחה, הם מציעים עוד ועשויים אפילו לתת לכם אוכל לדרך. אך לא לכולם יש את אותו הטעם, הרגלים תזונתיים ולוחות זמנים. חשוב לזכור שדבר המקובל על אדם אחד, עשוי להיות בלתי מקובל לחלוטין על האחר.

לא שומרים על רצפה נקייה

© Depositphotos.com


זה חשוב במיוחד כשילדים קטנים מגיעים לביתכם. ילדים משחקים לעתים קרובות על הרצפה, זוחלים ושוכבים עליה, וזה עשוי להיות מאוד בלתי נעים עבור האם להבין שבגדיו של הילד שלה מכוסים שיער ולכלוך. לכן, אם ילדים מגיעים לביקור בביתכם, וודאו שהרצפה ממש נקייה.

מזניחים את חדר השירותים

זה מוזר מאוד להבין שידית ההדחה בשירותים לא עובדת ושאין מים חמים ליטול איתם ידיים. או אולי שאין נייר טואלט! רוב האנשים היו מסכימים, שזה מאוד בלתי נעים. זו הסיבה מדוע עליכם להזהיר את האורחים על כל תקלה בחדר השירותים כדי למנוע מצבים משונים. בנוסף, וודאו שחדר השירותים נקי

לא להציע מהשי שקיבלתם מהאורח

© Depositphotos.com© Depositphotos.com

לא כל כך מנומס להופיע בידיים ריקות בביתו של אדם. זו הסיבה מדוע אנחנו עשויים ללכת למאפיה ולאסוף עוגה טובה כמחווה למארח. הם יודו לכם על העוגה וישימו אותה במקרר מבלי להציע לכם פרוסה! איש לא יאמר דבר מכיוון שזוהי מתנה, אך זה לא מנומס. מוטב שלא לקחת את השי שהביא האורח. כמובן, יש מצבים בהם כבר תכננתם את התפריט ומה שהאורח הביא רק יגרום לטרחה, אך במקרה זה, עליכם להסביר זאת לאורח.

האם אי פעם הייתם במצבים משונים כאורחים? ספרו לנו על כך בתיבת התגובות בהמשך!