7 נשיקות שונות והמשמעות שמאחוריהן

נשיקה היא מרכיב חשוב במערכות יחסים וברומנטיקה. גברים וגם נשים משתמשים בזה כדי לבחון את ההתאמה של בן הזוג הפוטנציאלי ולעתים קרובות מגלים שזה חושף הרבה. סימני החיבה הקטנים האלו יכולים להצביע על כל דבר, החל מהידידות ביניכם, הקשר האפלטוני, האופן בו אתם מעריכים האחד את השנייה ועד למשיכה עמוקה ואינטנסיבית יותר, אבל איך אנחנו אמורים לדעת מה זה מה?

מסתבר, שיש הרבה מה ללמוד מהאופן בו השפתיים שלנו נפגשות, אז כדאי לשים לב. בואו נעיף מבט בשבע סוגי נשיקות והמשמעות מאחוריהן.


* נשיקה על הלחי: זהו סימן לחיבה שיכול להצביע על כל דבר, החל ממערכת יחסים ידידותית ועד לעניין רומנטי. נשיקה על הלחי בסוף הדייט מראה על עניין ומסמנת כי הפרטנר נהנה מחברתכם. אישה תראה לעתים קרובות פתיחות לסוג כזה של נשיקה אם תקרב אליך את הפנים שלה בעדינות. כדי להוסיף משמעות לסוג זה של חיבה, שימו את הידיים שלכם סביב הצוואר של אותו האדם או על הכתפיים שלו.


* נשיקה על המצח: יכול להיות שזה משהו שחברים עושים כדי לנחם אתכם בזמנים של מתח, אבל אם מישהו שנישק אתכם באופן אינטימי יותר נותן לכם נשיקה על המצח, סביר להניח שהמשיכה המתפתחת היא ברמה עמוקה יותר. נשיקה על המצח, יחד עם נשיקה בפה פירושה שהאדם מפתח רגשות עמוקים ומתעניין בקשר רומנטי. האקט הספציפי הזה מראה שנותן הנשיקה מרגיש צורך לגונן עליך, ואכפת לו ממך מאוד.

* נשיקה בתנוך האוזן: נשיקה בתנוך האוזן היא ללא ספק מחווה מינית. האוזניים הן חלק רגיש מאוד בגוף ושמור לפרטנרים האינטימיים שלנו בלבד. חברים לא מנשקים את התנוך האחד של השני בדרך כלל, לכן אם אדם המעוניין בכם באופן רומנטי עושה זאת, אתם יכולים להיות בטוחים שהם נמשכים אליכם מאוד.

* נשיקה צרפתית: ללא ספק הנשיקה הזו שמורה רק לאנשים שאתם נמשכים אליהם, נשיקה צרפתית היא אחת המחוות המיניות ביותר האפשריות. זה מראה על קרבה ועל מגע מיני ואינטימי. המעבר לנשיקה צרפתית בפה פתוח הוא משהו ששמור רק לאנשים שאתם נמשכים אליהם מאוד, כאלו שהייתם רוצים להיות יותר רציניים איתם, בין אם מדובר בקשר פיזי או רגשי. נשיקה צרפתית היא לא משהו שצריך להזדרז ולמהר לקראתו, אלא לגשת אליו בהדרגה, בתשומת לב יתרה לסימנים שבן הזוג שולח לכם. בכל אופן, נשיקה בפה סגור קודם.

* נשיקה אסקימוסית: נשיקה אסקימוסית מתבצעת ע"י חיכוך האף שלכם באף של בן הזוג. מדובר בהרבה מעבר למחווה ידידותית, אלא על חיבה רצינית. מישהו יעשה את זה רק אם הוא מרגיש משהו חד משמעי כלפי בן הזוג שלו. האקט הזה מראה שמישהו נמשך אליך הרבה יותר מקטע אפלטוני או מיני. פרטנרים רומנטיים ארוכי טווח משתמשים במחווה הזו בדרך כלל כדי להראות את אהבתם, אבל אם בן זוג טרי משתמש בזה עליכם, פירוש הדבר הוא שהם כבר רואים בכם בני זוג רציניים.

* נשיקה בהפתעה: אם מישהו מפתיע אתכם בנשיקה, אפשר להניח שהם מרגישים מאוד בנוח במחציתכם. זה לא משהו שמישהו יעשה אלא אם כן הם מרגישים בטוחים או מרגישים ידידים שלכם. נשיקה בהפתעה מראה על פרץ ספונטני של חיבה ופירוש הדבר הוא שמישהו חושב שקשה מאוד לעמוד בפניכם.

* נשיקה קלה ומתמשכת: בעוד נשיקה צרפתית מראה על חיבה חזקה, נשיקה קלילה ומתמשכת מראה על אהבה מתוקה ועדינה. אם בן הזוג שלכם מנשק אתכם על השפתיים, אכפת להם מספיק כדי לקחת את הזמן, לבטא את החיבה שלהם באופן מתחשב, ולגרום לכם להרגיש חשובים. זה משהו שאתם עושים רק אם אתם חושבים על מישהו הרבה, ודרושה כוונה ומחשבה, זה לא משהו שעושים בחופזה.

אף נשיקה לא ניתנת בלי כוונה או עומק. כעת שפיענחתם את רוב סוגי הנשיקות האפשריות והחשובות, יהיה לכם קל יותר לקרוא את הכוונות הנסתרות של בן הזוג, וללמוד יותר על אלו שאכפת להם מכם, וההיפך.