7 חלקי גוף אותם אתם לא רוצים לקעקע, והנה הסיבות מדוע

קעקועים הפכו פופולריים מאוד בשנים האחרונות. סטטיסטיקות מציעות כי 43% מהאנשים מקעקעים את עצמם לציון אהבתם לקרוב ו-37% – בשביל הסטייל. ועדיין, רופאים ואמני קעקועים טוענים כי ישנם מקומות שמוטב לא לקעקע.

צוות האתר שלנו בעד החלטות שלא נתחרט עליהם מאוחר יותר. כאן אתם יכולים למצוא 7 איזורים בגופכם שמוטב להימנע מלקעקע. בסוף הכתבה ישנו בונוס בו תוכלו למצוא טבלת כאב לקעקועים.


מרפק

© SpookySpac3Kook/reddit

מומחים לא ממליצים לקעקע את המרפקים שלכם בגלל שקשה מאוד לגרום לדיו להיצמד לאיזור. יתרה מזאת, העור עבה מאוד וזקוק ל׳דפיקות ובליטות׳ רבות, פירוש הדבר שהמקעקע יצטרך לבלות זמן רב יותר עם המחט באיזור. ישנה גם אפשרות ממשית שאם לא תעניקו לחות למרפק שלכם, הקעקוע ידהה במהירות.


בית שחי

© CLGarcia02 / reddit

בית השחי הוא המקום הכואב ביותר לקעקע. הכאב יכול להיות חמור וייתכן כי התהליך יהיה בלתי נסבל עבורכם.

מאחורי הברכיים

© CoeurDeNinja / reddit

האיזור מאחורי הברכיים שלכם הוא רגיש מאוד ויש בו קצות עצבים רבים. בכל פעם שישנה ׳דפיקה ובליטה׳ (הטרמינולוגיה של מקעקעים לעבודה שלהם עם המחט), אתם עשויים להרגיש חוסר נוחות ממשי.

ידיים ואצבעות

© ilervsneks / reddit

אכן, אלו הם מקומות פופולריים לקעקע, אך מומחים אומרים כי, ראשית, אין זה מומלץ לקעקע את הידיים והאצבעות בגלל שאלו הם אזורים חשופים וחשיפה לשמש משפיעה רבות על הקעקוע, והוא עשוי לדהות במהירות. חוץ מזה, קעקועים בצדי האצבעות מתחילים לדהות עם רגע ההחלמה.


כלוב הצלעות

© u/meowimmasheep / reddit

זה בהחלט נראה מדהים, אבל הכאב של קעקוע על כלוב הצלעות הוא גבוה מאוד. זהו המקום השני אחרי בית השחי. בנוסף, תהליך ההחלמה אורך זמן ארוך יותר עבור נשים אם הן ממשיכות ללבוש חזיה והעור שלהן יהיה מגורה כל הזמן.

פנים

© DangerAudio / reddit

פרט לעור הרגיש ולקצות העצבים הרבים, אמני קעקועים אומרים כי קעקועים בפנים מחזיקים רק שנתיים או שלוש. בנוסף, אם תחליטו לקעקע את החלק הזה בפנים שלכם, אל תשכחו להשתמש בקרם הגנה מדי יום.

קרסוליים וקדמת השוק

© tattoosandbadjokes / instagram

הקרסוליים ואיזור קדמת השוק משתפשפים בקלות ע״י הנעליים והגרביים. ומסיבה זו, קעקועים יכולים לאבד מהבהירות שלהם במהירות. בנוסף, במונחים של כאב, הרמה זהה לקעקוע כלוב הצלעות.

בונוס: טבלת כאב

© shutterstock.com

מעל, ניתן לראות את טבלת הכאב לקעקועים עבור גברים ונשים. האיזורים האדומים הם הכואבים ביותר. האיזורים הכתומים והצהובים רגישים פחות. האיזורים הכחולים הם הכואבים ביותר.

האם יש לכם קעקועים? האם אתם מתחרטים על המעשה או שהייתם חוזרים עליו? נא שתפו את תמונות הקעקועים שלכם איתנו בתיבת התגובות בהמשך!