7 טיפים שעוזרים לשיער שלכם לצמוח חזק יותר

יותר מ-50% מהנשים מתמודדות עם אובדן שיער משמעותי בחייהן. זה נכון במיוחד לגבי נשים שעברו את גיל 40 וילדו זה אתה או נכנסו לגיל הבלות. כן, את יכולה להסתפר קצר ובכל זאת, שווה לנסות ולהתגבר על הבעיה.

צוות האתר שלנו חושב שכל חלק בגוף שלנו צריך להישאר ברא ואנחנו רוצים לשתף אתכם בכמה עצות מקצועיות המסבירות כיצד לתקן את השיער שלכם.


השתמשו בשמן רק על הקרקפת שלכם

© depositphotos.com

שמנים יכולים להיות יעילים מאוד בסיוע לצמיחת השיער, אך לפני שאתם משתמשים בהם, וודאו שזה בסדר לעשות זאת על האורך כולו. לדוגמה, שמן קיק הוא מעולה להזנת הקרקפת שלכם בלבד ובשיפור קו השיער.


ראשית, נסו להשתמש בשמפו עדין לפני שימוש במשהו רפואי

© depositphotos.com

אם הבחנתם בקשקשים, אל תמהרו לבית המרקחת כדי לקנות מיד שמפו מיוחד. ראשית, נסו שמפו עדין כדי להקטין את השמנוניות. אם זה לא עובד אתם יכולים להיוועץ ברופא ולהתחיל להשתמש בשמפו נגד קשקשים.

אל תשכחו שקרקפת יבשה ובעיות בשיער הן תוצר של אלרגיות או שינויים הורמונליים. לפני שאתם מנסים משהו, ערכו מבחנים כדי לוודא שהכל בסדר כיוון שהגורם יכול גם להיות השמפו שמעורר אלרגיות

השתמשו במסכת קינמון

© depositphotos.com

לקינמון השפעה חיובית על השיער והקרקפת שלכם בגלל שהוא בעל מאפיינים אנטי מיקרוביאליים ומאיץ את מחזור הדם. כדי להכין מסכה, עליכם לערבב כמות שווה של קינמון ושמן קוקוס. מרחו את זה על הקרקפת ועל שורשי השיער. השאירו את זה במשך 45 דקות לפני שאתם שוטפים את זה כהלכה.

שטפו את השיער שלכם עם שמפו עדין

© juztfokix/reddit


אם יש לכם בעיות בקו השיער שלכם, אל תשטפו את השיער כל יום אלא 2-3 פעמים בשבוע עם שמפו שאינו מכיל כימיקלים חזקים. כאופציה, תוכו להשתמש בשמפו צמחי, במיוחד כאלה שמכילים קמומיל, אלוורה, ביוטין, ציסטאין, חלבונים וויטמין E.

השתמשו במרכך בכל יום ובשמפו כל 2-3 ימים

© depositphotos.com

כן, מוטב לשטוף את השיער כל יומיים או שלושה, אך אנחנו שוכחים שהשיער שלנו זקוק ללחות מדי יום. פשוט שטפו את השיער שלכם במים פושרים והשתמשו במרכך מבלי לשטוף בשמפו. שיער המשמר את רמת הלחות יוותר חזק, עבה וייטה פחות להישבר.

צרכו לפחות 11 מ״ג של מגנזיום מדי יום כדי לתקן את קו השיער שלכם

© depositphotos.com

אבץ יכול לגרום למחסור בשיער ובעיות אחרות, אבל רק אם יש לכם די ממנו בכל יום. הכמות המומלצת היא בין 8 ו-11 מ״ג של ביום. ועדיין, מומחים לאובדן שיער מציעים להגביל לכמות של 25 מ״ג, ואין לצרוך את זה במשך יותר משבועיים או 3.

השתמשו בקפה כדי להכין מסכות לקרקפת

© depositphotos.com

לקפאין יש השפעה חיובית על צמיחת השיער שלכם. זה מונע נשירה ומשפר את זרימת הדם כשמעסים אותו ישירות לתוך הקרקפת. קפאין חוסם הורמון בשם dihydrotestosterone (דיהידרוטסטוסטרון) שאחראי לאובדן השיער. בנוסף, קפאין מכיל פלבנואידים, אשר משמשים כנוגדי חמצון וחיוניים להתחדשות השיער.

באילו סודות אתם משתמשים כדי להגן על השיער שלכם? האם ידעתם שלא כל השמנים טובים לשימוש בקצות השיער?