7 טריקים מבריקים לחדר האמבטיה הנקי ביותר בעולם

לא קל לשמור על חדר אמבטיה נקי, וזה דורש זמן ומאמץ רבים. פתח ביוב סתום בשל שיער, עובש שהוא תוצאה של לחות, דלתות מקלחת מלוכלכות, ו, אאההמ, השירותים, הופכים את הכל למטלה בלתי נעימה.

צוות האתר שלנו יודע כיצד להפוך את ניקיון חדר האמבט למטריד פחות. הנה 7 טריקים סופר יעילים שיעזרו לכם ליהנות מחדר אמבטיה נקי מחיידקים ומריח מעולה ברגע.


מראות נקיות


© depositphotos© depositphotos


אם אתם לא מעריצים של חומרי ניקוי תעשייתיים ויקרים שישאירו פסים טורדניים על המראות שלכם, אתם יכולים להכין חומר ניקוי חף מרעלים בבית שלכם. פשוט הכינו תמיסה מסודה לשתייה ומי חמצן, התיזו על המראה, ונגבו בספוג כדי להיפטר מהכתמים.

אתם יכולים להשתמש גם בקצף גילוח. לא רק שזה יגרום למשטח המראה לנצנץ, הוא גם ימנע ממראת חדר האמבט מלצבור אדים לאחר המקלחת החמה הבאה שלכם.

אמבט נוצץ


© depositphotos© depositphotos© depositphotos

דרך אחת להיפטר מהחיידקים ולגרום לאמבט שלכם להיראות שוב כמו חדש היא ע״י שימוש בתערובת שמורכבת מחצי כוס חומץ, כוס של אלכוהול למריחה, ו-14 כוס מים. הוסיפו את כל המרכיבים לכ-4 ליטר מים חמים. פזרו את התערובת בכל האיזורים המלוכלכים, תנו לזה לעבוד במשך 15 דקות, ושטפו היטב. לא תאמינו כמה נקייה המקלחת שלכם יכולה להיות.

שירותים נקיים


© depositphotos© depositphotos

מי פה סטנדרטיים יכולים לנקות מצוין את השירותים שלכם. שימו מי פה או משחת שיניים במים, ושימו את התערובת על המשטח המלוכלך למשך 30 דקות, ולאחר מכן שפשפו עם מברשת השיניים ושטפו.

אריחים מבריקים


© depositphotos© depositphotos

צמר גפן ספוג בחומר מלבין יעזור לכם לשמור על האריחים מבריקים במיוחד וחפים מכתמי מים. תוכלו גם להשתמש במי פה או במשחת שיניים לטובת המטלה הזו.

היפטרו מחלודה


© depositphotos© depositphotos

להיפטר מחלודה זה הרבה יותר קל ממה שזה נראה. פשוט שימו מלח על האיזור החלוד, שפשפו את זה, וסחטו מעט לימון מעל. מיץ הלימון יגיב לחלודה וימוסס אותו מעל המשטח, והמלחים יספגו את כתמי החלודה. השאירו את התמיסה למשך הלילה, ושטפו אותה בבוקר.

תקרה נקייה מאבק


© depositphotos© depositphotos

לתקרה נקייה וחפה מאבק, השתמשו בתערובת שחציה חומץ וחציה מים חמים. טבלו את המגב בתמיסה שהכנתם מראש, והתחילו לנקות את התקרה. זכרו כי עליכם ללבוש משקפי מגן לביצוע מטלה שכזו.

וילונות אמבט נקיים


© depositphotos© depositphotos

בבקבוק תרסיס, ערבבו כחצי ליטר של חומר מלבין ו-2 כפות נוזל כלים. התיזו את התמיסה על פני שטח הווילון באמבט, תנו לזה לשבת מספר דקות, ולאחר מכן שטפו. הווילון שלכם יראה שוב כמו חדש.