7 סממנים גופניים שהם אינם סיבה לדאגה

בני אדם יוצרים סטריאוטיפים ואנחנו יכולים לסבול מהם מאוחר יותר. הרשתות החברתיות מלאות בתמונות של גופות מרוטשים להפליא. פילטרים הפכו דבר קבוע בחיינו, אבל כל אחד הוא אינדיבידואל ומיוחד בדרכו שלו. אתם בלתי מושלמים, ואתם יפים.

צוות האתר שלנו תומך בדעה שאפילו קמטים יכולים לגרום לכם להיראות חמודים, ואנחנו רוצים לשתף אתכם בסממנים נוספים שהם אינם סיבה לדאגה.


עיגולים שחורים מתחת לעיניים

© priyalicious/reddit

לפי הסטטיסטיקה 1 מכל 4 אמריקאים הוא בעל פגם כלשהו בעור. זה נורמלי מאחר ואנחנו בני אנוש שיכולים גם לחוות סטרס. כמובן, אתם יכולים להשתמש במייקאפ כדי להסתיר את חוסר השלמות, אך זכרו שאתם יפים בכל מצב. אין זה פשע ללכת על המראה הטבעי מדי פעם. העור שלכם גם זקוק למנוחה.


גבות דלילות

© Depositphotos.com

צורת הגבות שלנו היא עניין אופנתי. היום, גבות עבות הן באופנה, ומחר אתם יכולים למצוא אנשים שמסדרים את הגבות שלהם לכדי קווים דקיקים כמו גרטה גרבו.
גבות דלילות יכולות לגרום לביטחון עצמי נמוך ומתח רגשי, כך לפי מחקרים. אבל זה, שוב, תמונה שהחברה מציירת וגורמת לנו לעקוב אחר טרנדים מסוימים. לא משנה מה צורת הגבות שלך, את/ה יפה.

זרועות שעירות

© Shutterstock.com

זרועות חלקות הפכו לטרנד במאה ה-19 בגלל תיאורית היחסות של דרווין שקובעת שזהו סימן לעליונות.
מחקרים הראו שבימינו, הסרת שיער הגוף ע״י אנשים היא תוצאה של לחץ חברתי. בכל אופן, זו בחירה שלכם, ורק אתם יכולים להחליט האם עליכם להסיר את השיער מגופכם או לא.

אזור ברכיים כהה ונפול

© thisgirl93/reddit

עור תלוי על הברכיים שלכם הוא נורמלי לחלוטין ונגרם מהמתיחה של העור מעל המפרק. ככל שאתם כורעים או מכופפים את הרגליים שלכם (כמו אתלטים), כך הסיכוי רב יותר שהעור יימתח.


ציפורניים קצרות

© tealrosella/reddit

דמיינו שלכולם היו את אותן הפנים. זה היה משעמם מאחר ואנשים זקוקים למגוון ומבחר. זה בפסיכולוגיה שלנו. ואם אתם מעדיפים ציפורניים ארוכות, מישהו עשוי לחשוב שציפורניים קצרות זה חמוד יותר.

שפתיים דקיקות

© beccaonice/reddit

לגזעים שונים יש שפתיים בגדלים שונים. לדוגמה, לנשים סיניות יש שפה תחתונה עבה, וגם יותר נפח בשפה העליונה. אין מה להתבייש בשפתיים דקיקות, זה מה שהופך אותנו לאינדיבידואלים.

רגליים בצורת X ו-O

© Depositphotos.com

העלייה בפרפקציוניזם אין פירושה שכל דור הופך יותר ויותר הישגי. זה עשוי דווקא להצביע על ההפך. אנחנו הופכים חולים ועצובים יותר בניסיון להגשים את הסטנדרטים האידיאליים הללו. זה נראה כאילו המדענים מנסים לומר לנו שלהיות מושלם זה לא כזה כיף כמו שאנחנו חושבים. אותו הדבר כולל גם את צורת הרגליים שלכם. הטבע מגוון, וזה נורמלי.

מה אתם הכי אוהבים בעצמכם? האם אתם חושבים לגלח את הזרועות שלכם? האם זה הכרחי בימינו?