7 עצות יופי מדהימות שאת פשוט חייבת לדעת!

לפני שנתחיל,אני רוצה לדבר על הדינוזאור שבחדר.אני מבינה שישנן אלפי עצות ברחבי הרשת,ואני בטוחה שקראת את כולן.אך במקום שתטביעי את עצמך ב-30,50,80 או 200 עצות יופי שאת "צריכה" לדעת, אנו מגישים לך רק את העצות הטובות,הזוהרות והשימושיות ביותר בהן תוכלי להשתמש בכל יום!.

1.מנטה תסייע בעיבוי השפתיים שלך.
ישנם שפתונים רבים המבטיחים עיבוי שפתיים, אך כולנו ראינו את התמונות שמראות מה יכול להשתבש כשמתמשים בהם! למרבה המזל,ישנם פתרונות טבעיים שבאמת עובדים-ללא הסיכון של ביקור בחדר המיון. פשוט הוסיפי שמן מנטה לגלוס האהוב עליך,והתכונני לשרבב את שפתייך.


2.השתמשי בסומק לפני קונסילר.
אני יודעת,מוזר,נכון? אבל זה הגיוני. מדוע שלא תסתירי את כל הפגמים והאדמומיות לפני שתוסיפי קצת כיסוי. הוספת קונסילר פירושה מריחת שכבות נוספות לפני הסומק.זה אומר שלא רק שאת מבזבזת איפור, את מעניקה לעצמך מראה עור המזכיר עוגה.


3. השתמשי במצית לחבר את השפתון השבור שלך בחזרה.
שמעת נכון! אם השתמשת בשפתון שלך בלילה סוער (אני יודעת,הייתי שם!), אולי לא תהיי היחידה שהולכת הבית "שבורה". ע"י המסה החלק התחתון של השפתון שלך ומיקומו בחזרה בשפופרת,תדביקי את הבסיס בחזרה! אבל,כאילו,את יודעת…בזהירות! זה שורף.

4.האריכי את חיי תוחם העיניים שלך באמצעות טיפות עיניים.
תוכלי להאריך את חיי תוחם העיניים שלך ע"י הוספת שתיים או שלוש טיפות עיניים. ערבבי היטב,ו..הופ! את מוכנה לקראת היציאה-אין צורך להילחץ.אם את חושבת שזה מגניב,חכי שתקראי את מספר 5.

5.מצאי את הגבות הטבעיות שלך!
מברשת היא שימושית רק לעיבוי הגבות שלך. היא עוזרת לך לגלות את הקשת הטבעית שלך! ראשית, הצמידי את המברשת על חלקו התחתון של קצה אפך: זוהי הנקודה של תחילת הגבה. לאחר מכן, הצמידי את המברשת נגד קצה אפך, ואת הקצה השני כנגד האישון: זוהי הקשת שלך. לבסוף,מקמי את חלקה התחתון של המברשת בקצה אפך ואת החלק העליון בקצה עינך: כאן מסתיימת הגבה שלך! גאוני,אני יודעת. עכשיו לא תראי מבולבלת כל הזמן.

6.הבליטי את השפתון שלך עם פודרה שקופה למחצה.
האם תהית פעם כיצד דוגמניות מסלול ושחקניות בפרסי ה"אמי" שומרות על השפתון שלהן זוהר במשך כל הלילה? זה לא כתוצאה מחוסר שתייה,זה בטוח. ע"י הנחה של טישו מעל שפתייך לאחר ששמת שפתון,אבקי את הטישו עם מעט פודרה שקופה למחצה.
תוכלי לשמור על הצבע כל היום!עלינו עלייך,גוון סטפני.

7. התאפרי ממרכז הפנים החוצה.
התקשיתי קצת בהבנת תווי הפנים שלי. אבל אני חושבת שאני תופסת את זה עכשיו. כשמניחים את היסודות לאיפור בוקר,ודאי שאת שמה כמות נכבדת במרכז הפנים. משם, עבדי כלפי חוץ. ע"י טשטוש הקצוות, תקבלי מראה בוקר טבעי ולא תראי כמי שלובשת מסיכה.
אין בעד מה!