7 פרטים קטנים בחדר השירותים שיכולים לחשוף רבות אודותיכם

ייתכן ואתם מודעים לכך, אבל האופן שבו אתם מסדרים את הפריטים בחדר השירותים שלכם יכול לגלות עובדות רבות עליכם. דברים כמו האופן בו אתם מניחים את גליל נייר הטואלט מעיד על האישיות שלכם. אבל לפני שאתם מתנערים מזה, המשיכו לקרוא כדי לגלות מה חושפים המומחים בנושא וראו האם זה מתאים להלך הרוח שלכם.

צוות האתר שלנו חשב שזה מעניין מאוד והכין רשימה ובה 7 פרטים הקשורים בסידור חדר השירותים אשר ״מדברים״ בקול רם עודות הלך הרוח של האדם שמאחורי.


גליל נייר טואלט

אם אתם שמים את הגליל ״מעל״, פירוש הדבר הוא שאתם מהסוג האסרטיבי יותר ואוהבים לשלוט במצב. אתם אוהבים לקחת פיקוד ומעריכים סדר וארגון. אם אתם אוהבים את נייר הטואלט שלכם ״מתחת״, אתם כנראה הסוג השקט ותר. אתם יכולים להיות רגועים ותלויים באחרים, כך לדברי מומחים. וישנם אנשים שמעדיפים את הגליל בשני הארון בחדר השירותים


הארונית בחדר השירותים הוא המקום בו אתם שומרים את כל החפצים האישיים שכם, כמו כלי רחצה, תרופות, פינצטה, תחבושות או כל דבר אחר שאתם עשויים להזדקק לו. האם הם דחוסים שם בפנים, אחד על השני? ובכן, בלאגן במקום הזה פירושו כי אתם אוהבים לחקור וללכת מעבר לסטנדרטים המסורתיים. כנראה שאתם אנשים יצירתיים ולכם רעונות מבריקים רבים.

אם אתם אוהבים שהכל מסודר ומאורגן, זה עשוי להעיד על כך שבלאגן יותר מתח בתוככם. בסוף, הכל תלוי באישיות שלכם. אם אתם אנשים מבולגנים בדרך כלל, אז חוסר סדר לא מטריד אתכם. בכל מקרה, אם אתם אנשים ששומרים על הסדר והניקיון ולפתע הופכים מבולגנים וחסרי אכפתיות, זה עשוי להעיד על דיכאון.

מושב האסלה

© AC_Aus1/Reddit© AC_Aus1/Reddit

זהו דיון ארוך שמעולם לא מסתיים. זה באמת תלוי באדם שחי בבית המדובר. מטעמי נוחות, מוטב שמושב האסלה ייסגר אם יש יותר נשים בבית או אם מספר הגברים שווה למספר הנשים, כפי שמראים מחקרים מסוימים. אם זה הפוך, אז המושב צריך להיות מורם.

אם זה לא עניין של עימות במשפחה שלכם, פירוש הדבר הוא שאתם אנשים שמעדיפים סביבה שלווה, ולא רוצים לריב על כל דבר קטן.

בקבוקים


אם אתם שומרים יותר מדי בקבוקים של שמפו, ג׳ל רחצה, מרככים וקרמים – וכמה מהם ריקים – פירוש הדבר הוא שיש בחייכם גורמי לחץ רבים. בלאגן יכול לגרום לכם לחוש אשמה על כך שאינכם מאורגנים יותר, יחד עם תחושת מתח, נפשית וגופנית. זה גם יכול לאותת למוח שלכם שהעבודה שלכם בלתי נגמרת לעולם. זה גם יכול לגרום לכם לחוש מבוכה אם מישהו קופץ לביקור.

מצד שני, אם חדר השירותים שלכם ריק מדי וכל מה שיש לכם זה סבון ושמפו, פרוש הדבר הוא שהיגיינה וטיפול בגופכם אינו בעדיפות עליונה.

צבע חדר האמבטיה שלכם

© pixabay.com© boland898/Reddit

האופן בו אתם צובעים או מקשטים את חדר האמבטיה שלכם יכול לחשוף אודותיכם המון. לדוגמה, אם הקירות שלכם כתומים, אתם עשויים להיות פרפרים חברתיים אבל גם אנשים שאפתנים ואינטליגנטיים. חדרי אמבט לבנים חושפים שבעליהם הם אנשים שלווים וקורנים. חדרי אמבט וורודים היו פופולריים מאוד בשלב מסוים, וזהו צבע מרגיע מאוד.

שחור, מאידך, הוא רשמי מאוד, ומראה על אדם הגון ומאוזן. כחול בהיר מצביע על אדם רגיש וליברלי. אדום הוא צבע חזק, כך שאם צבע זה מקשט את חדר האמבט שלכם, אתם אנשים מלאי חיות, קורנים ומלאי חיבה.

כיור ואמבט

© J B/Flickr© FASTILY/Wikimedia Commons© CC BY-SA 3.0

ספרים רבים נכתבו אודות הפסיכולוגיה העוצמתית שמאחורי הניקיון (וזה לא עומד להסתיים בקרוב). אם לדבר בפשטות, אם אתם מצחצחים את האמבט והכיור שלכם לעתים קרובות, ישנו סיכוי גדול יותר שאתם אנשים בריאים מאשר אנשים עם כיור מבולגן, כך לפי מספר מחקרים.

בנוסף, אנשים מרגישים בצורך לשמור על הסדר, בגלל שברמה האטומית, אנחנו נוטים להיות מסודרים ומאוזנים. לכן אנחנו עשויים לחוש את הצורך לשקף את זה גם כלפי חוץ. וברגע שהדברים הללו נקיים, אתם מרגישים טוב יותר אודות עצמכם. וזה שומר עליכם פרודוקטיביים ואפילו בכושר – ובואו לא נשכח מהמאמץ הפיזי שדרוש כדי לנקות אמבט.

דימוי כולל

© depositphotos.com

אם אתם נכנסים לחדר האמבט שלכם ומביטים סביב, מהו הרושם הכללי שאתם מקבלים? האם זה נראה מצוחצח או כאוטי? אם אתם משתוקקים לסדר וארגון מושלם, מדובר בתכונה מעולה. אבל אם כל דבר קטן מטריד אתכם, אולי כדאי שתבחנו את ההתנהגות האובססיבית-קומפולסיבית שמאחורי זה, המוכרת גם כאו.סי.די.

אם חדר האמבט שלכם נראה כאוטי במבט ראשון, אבל אתם יודעים בדיוק היכן נמצא כל דבר קטןֿ אז אין עם זה בעיה. אנשים רבים הם מבולגנים והם בסדר גמור עם זה. למעשה, אם אתם לא נתקעים על הפרטים הקטנים, אתם עשויים להיות אנשים יצירתיים יותר, רגועים וספונטניים.

לאחר שקראתם את כל זה, העיפו מבט בחדר האמבט והשירותים שלכם. ספרו לנו כיצד הכל מאורגן אצלכם. מה זה אומר עליכם?