8 דברים שאסור לכם להלוות, אפילו לא לאדם הקרוב אליכם ביותר

כולנו יודעים שזה יהיה חצוף נורא ובכלל לא כל כך יעיל להלוות מאדם אחר מברשת שיניים או מסרק. ועדיין, ישנם דברים אישיים אחרים שאנחנו בדרך כלל מלווים לאנשים, ואסור לנו. לכן, הסיבה שהכנו עבורכם את הכתבה הזו היא להביא בפניכם מספר חפצים שאסור לכם לשתף עם אנשים אחרים. יתרה מזו, נחשוף בפניכם גם דרכים לנקות את החפצים הללו. המשיכו לקרוא.

8 דברים שאסור לכם להלוות לאיש


1. נעלי בית
בדרך כלל, שמגיעים אורחים, זה טבעי לתת להם לנעול נעלי בית. אבל בכל אופן, האפשרות הטובה ביותר היא לקנות זוג שיהיה מיועד לאורחים שלכם בלבד.


זה בגלל שכשאתם נועלים נעליים, כפות הרגליים מתחילות להזיע ויווצרות כר פורה להיווצרות פטריות. פשוט וודאו שאתם נועלים את נעלי הבית כשכפות הרגליים שלכם רטובות. כך, תמנעו מפטרת או בקטריות.

הדרך הטובה ביותר היא פשוט להחליף נעליים בכל חצי שנה. בנוסף, שטפו את נעלי הבית מעת לעת, אם ניתן לעשות זאת כמובן. לחילופין, תוכלו להשתמש בחומר מחטא כמו חומץ.

2. מוצרים לטיפוח העור
דברים כמו מברשות לניקוי פנים, רולרים לעיסוי וספוגים מיוחדים הם קלים במיוחד לניקוי. ועדיין, עם הזמן, הזיפים שעליהם צוברים חלקיקי עור המכילים בקטריה. זה עשוי לגרום לאקנה ולבעיות נוספות בעור הפנים.

וודאו שאתם שוטפים את כל הדברים עם מים וסבון לפני השימוש בהם. דבר נוסף הוא להחליף אותם בכל חודשיים שלושה.

3. עזרים למניקור וקוסמטיקה
קוצצי ציפורניים, פינצטות, תכשירים להסרת עור, תערים ועזרים אחרים דומים מיועדים לשימוש חד פעמי. כשאתם משתמשים בהם לעתים קרובות, הם כבר מכילים רסיסים של דם על פני השטח. לכן, כדי להימנע מהרפס או זיהומים פטרייתיים הימנעו מלחלוק אותם.

עליכם לנגב את פני השטח של האביזרים הללו עם אלכוהול לאחר השימוש.

4. מגבות
השימוש העיקרי למגבת הוא לספוג כמה שיותר נוזלים משטח הפנים של הגוף. לכן, אפילו אם אתם בריאים, הלחות שבחדר האמבטיה הופכת את הבד ללח וזוהי קרקע מושלמת להיווצרות עובד, בקטריה וצמיחת פטרת.

מומחים ממליצים להחליף מגבת בכל 3-4 ימים. האפשרות הטובה ביותר תהיה לייבש אותם על המרפסת או בכל מקום אחר שאיננו לח. וודאו שאתם מייבשים אותם לאחר השימוש ומגהצים אותם לאחר השימוש.

5. דאודורנטים
שטח הפנים של הדאודורנט שבא במגע עם העור עשוי להכיל בקטריה. הבקטריה הזו היא לרוב זו שגורמת לריח ההזעה אותו אנחנו מנסים לנטרל.

האופציה הטובה ביותר היא להשתמש בדאודורנט מיד אחרי המקלחת, בעוד העור נקי. לכן, אם אתם צריכים לרענן את בית השחי שלכם במהלך היום, פשוט נגבו אותו עם מטלית לחה קודם לכן.

6. קליפסים לשיער ותכשירים כמו בייבי ליס
רעיון רע נוסף הוא להלוות את המסרק שלכם למישהו אחר. אותו הדבר קשור גם באביזרי שיער אחרים. כל אלו באים במגע עם הקרקפת שלכם. אם אתם לווים אביזרי שיער, אתם עוזרים לכינים ולפטרת להתפשט. כמה דברים שיכולים לעשות זאת, הם סרטים לשיער, מסרקים, ואפילו תכשירים כמו בייבי ליס.

יש לשטוף גומיות לשיער אחת לכמה שבועות, תלוי במידת השימוש. קליפסים אפשר להשרות במי סבון. פשוט ודאו שאתם זוכרים לנגב אותם מיד אחרי זה.

7. אוזניות
לכל אחד מאיתנו יש מערך בקטריאלי ייחודי בשעוות האוזן. אם אנחנו רוצים לחלוק את האוזניות שלנו עם שותף, זה עשוי להפר את האיזון. זה אפילו עשוי לגרום לזיהום באוזן.

לכן, אם אתם רוצים להסיר שעווה משטח הפנים של האוזניות, תוכלו להשתמש בקיסם אוזניים טבול במי חמצן. פשוט וודאו שאתם לא שמים יותר מדי כדי לא לגרום נזק לאוזניות. אפשר לחטא גם את הספוגים בעזרת תמיסת אלכוהול. אם אתם משתמשים בהם לעתים קרובות, וודאו שאתם מנקים אותם לפחות פעם בשבוע.

8. ליפגלוס וליפסטיק
האמת שזו רעיון רע מאוד להלוות למישהו ליפסטיק או ליפגלוס. זה בגלל שמחלות כמו הרפס מועברות באמצעות שיתוף של דברים כאלה. אפילו אם לאדם השני אין פריחה, בפה שלנו עדיין יש ריר ורוק שעלולים לסייע בהעברת הדברים הללו. נכון להיום, אין תרופה להרפס.

עליכם להפסיק להשתמש מיד בליפסטיק אם אנחנו מבחינים בתופעות של הוירוס. עליכם לקנות איפור חדש רק כדי לוודא שהמחלה לא תחזור שנית. אם אתם רוצים להימנע מהצטברות אבק ובקטריה יש להשתמש במטלית כדי לנקות את השכבה העליונה של הליפסטיק אם אתם רוצים להגן על עצמכם ועל הבריאות שלכם, וודאו שאתם נמנעים מלחלוק את הדברים הללו עם אנשים אחרים, כי זה עשוי להזיק לכם במיוחד.
בנוסף, אל תשכחו לשתף את כל זה עם החברים ובני המשפחה שלכם.