8 דברים שאתם יכולים לעשות כדי להיפטר מלחץ וכאבים בקלות

למרות שהרפואה המודרנית עשתה דרך ארוכה, לפעמים כולנו זקוקים להקלה מיידית מלחץ וכאבים. הפתרון לבעיות היומיומיות שלנו הוא לעתים קרובות ממש מתחת לאף שלנו, ואנחנו זקוקים לפחות מ-5 דקות כדי לרפא כל כאב ולהקל על הלחץ. הטריקים הבאים הם קלים ומקלים מיידית על כאבים.

השתמשו בקרח על האזורים הנחוצים


שימוש בקרח הוא אחד הטריקים היעילים והישנים ביותר שיכולים לעזור לנו לטפל בכאב בכל אזור בגוף. זה יכול לסייע בהתמודדות עם פציעות רציניות כמו גם עם דלקות ונפיחות. אתם יכולים להשתמש בקרח על המקום הבעייתי בצורת אריזת קרח או לעשות אמבט קרח.

עסוו את אמצע הגבות כדי להקל על מתח

© cokacoka / Depositphotos


נקודות לחיצה הם דרך ידועה בהקלה זמנית מכל סוגי הכאב והמתח, ואחת הנקודות הללו נמצאת בין הגבות. הפעלת לחץ או עיסוי האזור היא דרך מעולה להיפטר מסטרס וחרדה בגוף.

עסו את האוזן שלכם

נקודת לחץ נוספת שניתן להפעיל כדי להקל על מתח וחרדה בגוף מצויה באוזן שלכם. היא מוכרת כנקודת ׳שער גן עדן׳, עיסויה תוך כדי הפעלת לחץ מתון יכול לסייע בהתמודדות עם מתח.

אכלו שיבולת שועל

שיבולת שועל היא מזון בריא מאוד שעלינו לשלב בתזונה שלנו, אך יתרון נוסף ובלתי ידוע הוא היכולת שלו להרגיע. בשיבולת שועל יש מגנזיום ואשלגן שמוריד את לחץ הדם, אבל זה גם מאיץ את רמות הסרוטונין אם צורכים את זה על בסיס קבוע. זה לא רק עוזר לכם להירגע, אלא גם הופך אתכם למאושרים יותר בטווח הרחוק.

השתמשו בנוזל ג׳ינג׳ר כדי להקל על כאבים באוזניים


סובלים מכאב אוזניים טורדני וזקוקים לטיפול מהיר? השתמשו בנוזלי ג׳ינג׳ר או בשמן שחומן יחד עם ג׳ינג׳ר, ותקבלו תרופה בעלת יכולות מרגיעות. וודאו שאתם מורחים את זה סביב החלק החיצוני של האוזן. לג׳ינג׳ר יש יכולות נוגדות דלקת שיכולים להקל על כאבי אוזניים.

שתו מיץ תפוזים

לוויטמין C יש מספר יתרונות עבור הגוף האנושי, ואחד מהם הוא היכולת שלו להקל על כאבים. רמות סטרס גבוהות קשורות במחסור בוויטמין C, לכן העלאת הצריכה היומית שלו יכולה לעזור. אחת הדרכים הקלות ביותר לעשות זאת היא באמצעות שתיית מיץ תפוזים שיכול להוריד גם את רמות החרדה שלכם.

לעסו מסטיק

בלעיסת מסטיק יש יתרונות בריאותיים רבים, כולל הורדת החרדה והמתח. לפי מחקר, בעצם פעולת הלעיסה יש יכולת להוריד מתח בקרב המשתתפים ולהעלות את רמת המודעות והערנות שלהם.

שימו מלח על הלשון שלכם

אם אתם מחפשים דרך מהירה וקלה לצמצם את החרדה שלכם, שימו מלח על הלשון. הטריק הפשוט הזה יכול להסיח את דעתכם מהחרדה ולקרקע אתכם באמצעות הפעלת החושים שלכם. זה גם יכול להצמיא אתכם, מה שייאלץ אתכם לשתות.

האם אתם מכירים דרכים ייחודיות להקלה על כאב? שתפו את זה איתנו בתיבת התגובות בהמשך.