8 דברים שנשים נשואות חייבות להפסיק לעשות

אחד הנושאים המדוברים ביותר ברשת עוסק בדברים שגברים נשואים חייבים להפסיק לעשות. זהו נושא ויראלי שמשמש בסיס לאינספור דיונים, ועוסק בדפוסי התנהגות וגישות נפוצות מהם גברים צריכים לחדול, מאחר ואלו מחבלים בנישואים שלהם. מן הראוי, שהנושא הבא יעסוק בדברים שנשים נשואות צריכות להפסיק לעשות.

צוות האתר שלנו החליט לקחת על עצמו את המשימה ולכתוב מאמר בנושא הזה בדיוק. בנוסף, רצינו לוודא שהנתונים שלנו מהימנים ושהאמירה שלנו מקורית, מדויקת ובעלת משמעות במקום לשרבט משהו במהירות. אנחנו גאים להביא בפניכם את הגרסה הנשית לכתבה, ומקווים שהיא תצית שיחות רבות בין גברים ונשים ותשפר לטובה את הנישואים שלכם.


אנחנו משוכנעים שהנישואים שלכם ישתפרו אם נשים נשואות יפסיקו לעשות את 8 הדברים הבאים (לא בהכרח בסדר הנתון):


1. הפסיקי לצפות מבעלך שיקרא את המחשבות שלך

רוב הנשים טובות באופן טבעי יותר בקריאת רמזים לא-מילוליים מגברים. זוהי הכללה, אך לעתים קרובות מדובר באמת. גבירם לא מצטיינים באיתור רמזים לא מילוליים. אנחנו מרוכזים יותר בתקשורת. אנחנו צריכים שתאייתי עבורנו דברים בקול רם וברור, בעזרת המילים שלך. אל תכעסי על בעלך שלא ידע משהו אם לא תקשרת איתו באופן ברור. היי ישירה. הוא יעריך את זה וזה יציל את שניכם מהרבה תסכול לא הכרחי.

2. הפסיקי להשתמש במין כקלף מיקוח

לרוב הגברים יש צורך תכוף יותר ביחסי מין מנשים. שוב, זוהי הכללה, אבל ברוב המקרים מדובר באמת. לפעמים האישה משתמשת ביכולת הפיתוי שלה כדי לעורר את הצורך הקדמוני בבעלה, ומשתמשת (או מונעת) ביחסי מין כקלף מיקוח. אולי לא מדברים על הנושא הזה בקול רב, אבל ישנו מסר המסתתר מאחורי העניין הזה, והוא "אם תעשה את זה, תקבל את זה, אבל אם לא תעשה מה שאני רוצה, זה יהיה לילה קר עבורך". שימוש ביחסי מין בשיטת המקל והגזר מוזילה את האינטימיות במערכת היחסים שלכם וגורמת לטינה בין שני הצדדים.

3. הפסיקי לנדנד לבעלך (או לדבר רעות על בעלך עם החברים שלך או ברשת).

הטון של המילים שלך יעצבו את הטון של הנישואין שלך. אל תדברי רעות על בעלך או אליו. בחרי להעצים אותו. זה לא אומר שאת לא יכולה לומר לו כשהוא טועה, אבל גם אז, עשי זאת בכבוד. בעל יכול לעשות הכל אם הוא מאמין שאשתו מכבדת אותו באמת. בעל יתקשה לעמוד בפיתוי שלא לוותר אם הוא מרגיש שכל מה שהוא עושה נופל מהציפיות של אשתו. אפילו בתנ"ך כתוב, "עדיף לחיות במדבר מאשר עם אישה וכחנית ומנדנדת." (משלי 21:19)

4. הפסיקי לדחוף את בעלך לבצע "פשעים" שמישהו אחר ביצע

הסעיף הזה דורש הסבר קל, אבל זהו נושא רציני בנישואים רבים. אם אבא שלך עזב את אמא שלך, או אקס שהתייחס אליך לא טוב איפשהו במהלך הדרך, ישנו הפיתוי לקחת את הכאב וחוסר האמון הזה ולמקם אותו אצל בעלך, בדרך כלל בשקט ובאין מפריע. זה כאילו שאת מחכה שהוא יפגע בך באותו האופן שאחד הפרנטרים הקודמים שלך פגע בך. הנישואים שלך לעולם לא ינועו קדימה אם תאשימי את בעלך על טעות של מישהו אחר.

5. הפסיקי לראות את עצמך כ"אמא" יותר מאשר כ"רעיה".

אין ספק, אמהות היא עניין רציני ואולי אחת המטלות החשובות ביותר בחייך, אבל כשאת מתעדפת את ילדייך על פני הנישואים שלך, את למעשה מכאיבה לנישואים שלך (ולמרבה האירוניה, פוגעת גם בילדים שלך). אחת המתנות הטובות ביותר שאת יכולה לתת לילדים שלך הוא להדגים בפניהם כיצד נישואים המבוססים על אדיבות נראים, כדי שגם הם ירצו להינשא מתישהו. העניקי להם את הביטחון בלראות את ההורים שלהם אוהבים, את הקסם שבנישואים מחייבים. שלא תגמרי עם קן ריק ונישואים ריקים גם כן.

6. הפסיקי לצפות מבעלך להיות זה שמודה באשמה או מתנצל במערכת היחסים שלכם

בנישואים המודרניים, החל לצוץ לאחרונה מוסר כפול ומסוכן. כמובן שלא מדובר על כל נישואים, וישנם נישואים רבים בהם הגבר מתנהג בשוביניזם, בא בדרישות כלפי האישה ולעולם לא מודה באשמה. הטרנד החדש הזה גורם להנחה שקטה כי בכל פעם שמשהו לא מסתדר בנישואים, מדובר באשמתו של הגבר. אני בא במגע עם בעלים שצריכים להתנצל על כל דבר (אפילו כשהם בכלל לא מבינים על מה הם מתנצלים). נישואים בריאים צריכים להיות מורכבים משני צדדים המודים באשמה בחופשיות ומחפשים אחר המחילה האחת של השני.

7. הפסיקו להשוות את "מאחורי הקלעים" של הנישואים שלכם ל"רגעי הזוהר" ברשתות החברתיות

בעידן המדיה החברתית והחיבור התמידי, חייו של כל אדם הופכים למעין מופע ריאליטי בו אנחנו יכולים להראות את הרגעים הגדולים שלנו לעולם, ובו בזמן להאיבק ולנסות לשמור על הפרטיות שלנו. זה יכול ליצור מעין תחושה שקרית בהם אנחנו בטוחים שהנישואים של כולם "טובים יותר" משלנו. את עלולה להשוות את בעלך לסטנדרטים של בעל אחר בהסתמך על מה שראית באינטרטנ. מלכודת ההשוואה הזו מחבלת בנישואים רבים ומרוקנת את האושר והשלווה מאנשים רבים. אל תניחי לזה לקרות בנישואים שלך.

8. הפסיקי לתעדף את מערכות היחסים עם החברות שלך על פני זו עם בעלך

זה לא אומר שלא צריכים להיות לך חברים (או חברות) טובים. חברויות הן ברכה אמיתית. כל שאנחנו מנסים לומר, הוא שהחברות המרכזית שלך צריכה להיות עם בעלך. הנישואים הטובים ביותר הם בין החברים הטובים ביותר. אם את סומכת על חברים שלך שיספקו לך את התמיכה הרגשית והחברתית לה את זקוקה, את מונעת מהנישואים שלך משהו חיוני ביותר. אל תתני לנישואים שלך את השאריות אחרי שנתת את החלק הטוב ביותר לאנשים אחרים. אחת הדרכים הטובות ביותר לשפר את הנישואים שלך היא לשפר את החברות שלך עם בעלך.

רמת הכנות שלך מכריעה את רמת האינטימיות שלך. אם את מוצאת את עצמך קונה משהו, שולחת הודעת טקסט, משתעשעת בפנטזיה על מישהו אחר או כל דבר אחר שאת לא רוצה שבעלך ידע עליו, את כבר נמצאת בשטח אש. עשי את החלק שלך בבניית היסודות הטובים לנישואים, כאלו המבוססים על שקיפות מלאה ואמון. כל דבר אחר פחות מזה אינו נישואים אמיתיים.