8 הבדלים בין גברים ונשים שרק מעטים מכירים

בני אדם ושימפנזים הם הרבה יותר דומים זה לזה מאשר גברים ונשים. זה כל כך…שגוי. למעשה, לגברים ונשים יש 99.7% מן המשותף. אבל, הבדל של 0.3% הופך אותנו די שונים ומוסיף מאפיינים ספציפיים לחיינו.

צוות האתר שלנו מאמין שהגיע הזמן שנצלול ל-8 הבדלים ונגלה סופסוף מהם ה-0.3% הללו. אל תפספסו את חלק הבונוס בסוף – תגלו מדוע אנשים האמינו פעם שגופה של האישה לא מותאם לנסיעה ברכבת.


נשים מבלות יותר זמן בשירותים


אבל מדוע יש כל כך הרבה ממים ובדיחות על גברים שדבוקים מושב האסלה, אתם שואלים? ובכן, כן, יש כמה תשובות לכך.

נראה כאילו גברים עושים זאת בגלל שהם מחפשים מפלט מבעיות החיים בחדר השירותים, כך אומר מומחה אחד. הם קוראים, גולשים באינטרנט, ואתם יודעים, נהנים מהשקט במקום בטוח. אבל לנשים יש סיפור אחר לספר. כמה הבדלים בגופן, כמו גם בחירות המזון שלהם ושאר גורמים, מוסיפים לבעיות במעי שלהן וזה כולל עצירות כרונית.

לגברים יש שיניים גדולות יותר

כן, נראה שלשיניים יש מגדר. המדע מאשר את הרעיון הזה בעזרת ניסוי מסקרן. 500 אנשים לא היססו להניח למדענים לקבוע מסקנות לגבי השיניים העליונות והתחתונות שלהם.

לא נלאה אתכם בתיאור המחקר, אבל יש משהו שראוי לציין. בסוף, הם טענו, ׳כן, ישנה יכולת להבדיל אם הלסת היא החלק האחרון שנותר מגופו של האדם׳. ובכן, זה לא ממש נכון, אבל בערך. נטען גם כי ׳נראה ששיניהם של גברים גדולים יותר מאלו של נשים׳.


אצל נשים, האצבע המורה היא כמעט באותו האורך של הקמיצה

הביטו בידיכם. יש 2 מצבים אפשריים שתבחינו בהם:

1) הקמיצה שלכם ארוכה יותר מהאצבע המורה.
2) הן כמעט באותו האורך.

הגיע הזמן לנסות את יכולת החיזוי של העורכים שלנו: אם אופציה אחת היא הסיפור שלכם, אתם גברים; אם האופציה השנייה, אתן נשים. אם אנחנו טועים, אל תאשימו אותנו, האשימו את המדע. אומרים שטרם הלידה, האסטרוגן והטסטוסטרון שולטים בגנים, לכן, קבועים גם את אורך האצבע. לא מעורב קסם בנושא.

לגברים יש ריסים ארוכים יותר

הדבר הראשון שיש לשבח את הגברים בנושא הוא רמת הטסטוסטרון שלהם. ההורמון הזה אחראי לצמיחת שיער גוף. לא רק שזה הופך את השיער ארוך יותר, זה גם עוזר לו להיראות צפוף ומלא יותר.

שנית, לגברים יש עיניים קטנות יותר. עיניים קטנות ושיער עבה הם נוסחת הזהב שמסתכמת בריסים יפים ומושכים יותר. ולבסוף, גברים לא משתמשים במסקרה. בעוד שהמייקאפ הזה שימושי מאוד אם המטרה היא להבליט את המבע שלכם, זה גם גורם לריסים שלכם להיראות שבירים וחלשים יותר. כולם מפסידים.

נשים מתאהבות לאט יותר מגברים

בלי קשר למה שמצית אהבה – בין אם מדובר במוח, בלב או בהורמונים – נשים בדרך כלל מתאהבות לאט יותר מגברים. מחקרים לא משקרים – אומרים שיותר מ-25% מהגברים מתאהבים בין הפגישה הראשונה והרביעית, בעוד ש-15% מהנשים מגיעות לאותה התוצאה. ואומרים שגברים אינם רומנטיים…

לרווקים יש ריח שונה

ישנם כמה דרכים לקבוע האם הגבר בו את מביטה כעת מחפש אחר מערכת יחסים. כמה שיטות הן ברורות ומשעממות. לדוגמה, תוכלי לבדוק האם ישנה טבעת על אצבעו או לבדוק את הסטטוס ברשתות החברתיות שלו. אבל אנחנו מאוהבים ביצירתיות ולכן אנחנו מציעים לכם פשוט להריח אותו.

אל דאגה, ההצעה הזו מבוססת על מחקר שאישר שלרווקים יש ניחוח חזק יותר. חברנו הוותיק, טסטוסטרון, הוא האשם. בכל מקרה, מומחים אחרים טוענים שבריאות דלה והיגיינה גורמות לכך גם כן.

לנשים יש יותר סיוטים מגברים

למעשה, ניתן לחלק חלומות של נשים ל-3 קבוצות עיקריות: מרדף או איום על החיים שלהן, אובדן אהוב, או חלומות מבלבלים.

להתעורר באמצע הלילה עם לב שפועם בחוזקה לא נשמע כמו חוויה אידיאלית, וזו הסיבה שאולי כדאי לכם לנסות טריק מגניב להתמודד עם זה. נסו ליצור סוף טוב יותר לחלום שלכם ברגע שהתעוררתם. השיטה הזו כוללת תוכנית טיפולית שפותחה ע״י מומחה לחלומות ומציגה תוצאות מבטיחות.

גברים נוטים לבקר פחות אצל הרופא
ובכן, זהו איננו סוד כזה גדול. אבל מה אם נאמר לכם שגברים מעדיפים לעשות את מטלות הבית, כמו ניקיון השירותים וקניות עם החצי השני שלהם, ואפילו לכסח את הדשא, מאשר ללכת לרופא? כן, זה מעניין. בואו נבין מדוע.

לכמעט 40% מהגברים נאמר בילדותם שגברים לא מתלוננים על הבריאות שלהם. אח, הסטריאוטיפים האלה! בנוסף, יש גברים שמרגישים נבוכים וחסרי נוחות ולא רוצים להישפט ע״ אדם אחר, אפילו אם מדובר במקצוען. לפעמים הם אפילו לא משתוקקים לדעת שישנה בעיה או שהם זקוקים לשנות משהו בחייהם.

בונוס: מומחים האמינו פעם שגופה של אישה לא בנוי לנסיעה ברכבת

נוסעים ברכבת נאלצו לשבת על ספסלי עץ שהיו חשופים לרטט. ב-1870, כתב מומחה אחד, ׳אם אישה יוצאת למסע ברכבת יום לפני המחזור שלה, היא בסיכון לדלג על המחזור הזה, ואפילו יותר. כתוצאה בלתי ישירה, היא עשויה לסבול מכיפוף או פריקה של הרחם׳.

האם האצבע המורה שלכם קצרה מהקמיצה? באילו הבדלים נוספים הבחנתם?