8 טיפים כדי לגרום לידיים שלכם להיראות צעירות יותר

כשהעור שלכם נחבל או נחשף לשמש, הוא נוטה לייצר מלנין, ובסופו של דבר, כתמים כהים. אותו הדבר קשור גם בחיכוך, שתורם להופעת יבלות ושטחים מתים. גילו של אדם נחשף בדרך כלל לפי מראה ידיו.

השגת ידיים רכות ובעלות מראה צעיר איננה משימה קלה, במיוחד עבור אנשים שמבלים את כל יומם בעבודה. זו הסיבה מדוע צוות האתר שלנו מביא בפניכם כמה טיפים שימושיים לגבי ׳החזרת הגלגל לאחור׳ על ידינו.


לקבלת ידיים צעירות, השתמשו תמיד במקדם הגנה

ללא ספק, אחד הטיפים החשובים ביותר לשמירה על ידיים צעירות הוא שימוש במקדם הגנה, שעוזר לנו להימנע מכתמים שחורים ואף מסרטן. כדי לעשות זאת, 30 דקות טרם היציאה, השתמשו בכמות נדיבה של מקדם הגנה (SPF 50 או גבוה יותר) על גב הידיים שלכם. בנוסף, זכרו לחדש את זה לאורך היום.


השתמשו בכפפות לנהיגה ולביצוע מטלות הבית

© kelsocalypso/ Reddit© LipsonLeather/ Reddit

שימוש בכפפות הוא דרך לשמור על הידיים שלכם בטוחות מפני נזק וסכנות פוטנציאליות שיכולות לגרום לכתמים שחורים. לדוגמה, שימוש בכפפות בזמן הנהיגה היא דרך להגן על הידיים שלכם מפני קרני אולטרה סגול. בנוסף, חשוב למנוע מהידיים שלכם להתייבש או להיחבל באמצעות שימוש בכפפות בביצוע מטלות הבית, כמו רחיצת כלים, גינון, או אפילו שימוש בחומרי ניקוי המבוססים כימיקלים.

השרו את הידיים שלכם לרכות מוגברת

© Shutterstock.com

במהלך החורף, אנשים נוטים לסבול מעור סדוק, יבש, וגס. כדי להימנע מכך, הרו את הידיים שלכם במים פושרים ובמלחי אמבט כדי לסייע בהרגעת הגוף והנפש לאחר יום ארוך. אם אתם מעדיפים, תוכלו להשרות את כפות הרגליים שלכם לקבלת תוצאות דומות!

שפרו את מראה הידיים שלכם באמצעות קילופן

© OriginalCj5/ Reddit

כדי לסייע ללחות לחלחל לתוך העור, חשוב להסיר את העור העודף לפני הענקת הלחות לידיים. שטפו את הידיים במים חמים והשתמשו במברשת או בספוג (טבעיים, לבטיחות הסביבה) ועבו ברכות את העור בתנועות סיבוביות. השתמשו בקרם הלחות החביב עליכם לאחר מכן.


ידיים אשר הוזנו בלחות נראות צעירות הרבה יותר!

© boudicas_shield/ Reddit© sachaboo/ Reddit

החזיקו תמיד קרם לחות בהישג יד והשתמשו בו כאילו החיים שלכם תלויים בו! זהו הטיב הטוב ביותר להבטיח שהידיים שלכם יישארו מוזנות בלחות והעור יידמה לזה של תינוק. ללחות מוגברת, תוכלו לנסות קרמים שמכילים שתנן וחומצה סליצילית. תוכלו גם לבחור במה שרופא העור או הרוקח ממליץ לכם. קרמים המכילים חומצה היאלורונית הם גם טובים, ומהווים חלופה הוגנת שתסייע לכם להיפטר מהקמטים.

נסו מוצרי קוסמטיקה המיועדים להבהרת כתמים כהים על הידיים שלכם

© caitykate98762002/ Reddit

כדי להבהיר את הכתמים הכהים שעל העור שלכם, נסו מוצרים המכילים וויטמין C, מאחר וחומר זה הוא בעל פוטנציאל למניעת היפר פיגמנטציה.

הישמרו לכם מפני מוצרים להבהרת העור שמכילים כספית מאחר והם מסוכנים מאוד לבריאות שלכם. לפני שימוש במוצרים אלו, ערכו מחקר אודותם ואודות הסיכונים הכרוכים בהם.

הקדישו תשומת לב מיוחדת לעור המת סביב הציפורניים שלכם

© whatever18c/ Reddit

עור מת גורם לידיים שלכם להיראות מרושלות ולא מטופחות. דרך לשנות את מראה הידיים שלכם בצורה דרסטית היא באמצעות שימוש בקרם לחות על העור המת שלכם. תוכלו לעשות זאת באמצעות קרם לחות ייעודי, או אפילו עם שמן זית. עסו בעדינות את החומר לתוך העור המת ואתם מוכנים!

טפלו היטב בציפורניים העדינות שלכם

© FemS*ssyInTraining/ Reddit

עבור ידיים בעלות מראה צעיר, יש לטפח את הציפורניים שלכם. מאחר ובקטריות ופטריות יכולות לגרות לזיהומים על העור שלכם, וותרו על ההרגל שלכם לכסוס ציפורניים. משזה נאמר, שמרו על הציפורניים במצב טוב, כשהן בריאות, ומטופחות היטב עבור ידיים בעלות מראה צעיר.

מה אתכם? האם יש לכם טיפים סודיים לקבלת ידיים בעלות מראה בריא יותר? האם אתם משתמשים בטריקים שציינו? אם כן, באילו?