8 טיפים כיצד לנטוש את הדברים שעשויים לקלקל את המראה שלכן

לא משנה כמה אנחנו מנותקות מעולם האופנה, המראה שלנו חשוב לנו ומשפיע על האופן בו אנחנו מרגישות ותופסות את עצמנו. לדוגמה, לפי סקר, 50% מהאנשים אומרים שהם מרגישים שהמראה מגדיר את האישיות שלהם. זו הסיבה מדוע זה חשוב לשים לב לדברים הקטנים שגורמים לנו לא להרגיש בנוח.

צוות האתר שלנו אסף 9 טיפים וטריקים כיצד להתרחק מדברים שהורסים את ההופעה שלנו, וכיצד להיראות במיטבנו בכל יום. ואתן יכולות להתחיל לתרגל את זה כבר עכשיו.


שימו לב לאורך המכנסיים שלכן

מכנסיים בגזרת flared (מתחילות להתרחב בברך, ומתרחבות בקרסול) ומכנסיים בגזרת רגל רחבה הם באופנה כרגע, אבל אפילו אם החלטתן להיצמד לסקיני ג׳ינס הקלאסי, האורך הוא משהו שיש לשים אליו לב. לפני שאתן רוכשות זוג מכנסי ג׳ינס חדשים, קחו בחשבון את הסטייל שלכן.


אם אתן מסוג הנשים שאוהבות לנעול נעלי עקב, ודאי שהמכנסיים שלך במכפלת כדי שיהיו ממש מעל הקרקע. אם סניקרס הן הנעליים שאת נועלת, שימי לב לאורך המכנסיים שלך. הג׳ינס שלך צריך תמיד להיות בקו אחד עם הנעליים. את לא רוצה שהן יגררו על הרצפה ויתלכלכו.

לא מתאימה את תשתית האיפור (foundation) לצוואר

אם אי פעם כילית את זמנך על איפור, רק כדי להבין מאוחר יותר שהפנים שלך לא תואמות לצוואר, את לא לבד!

כשאת קונה תשתית, עליך לוודא לבדוק אותה במספר מקומות: לאורך הלסת, במרכז הפנים, הצוואר והחזה, ולקחת בחשבון את עונות השנה.

שגרת האיפור שלך צריכה תמיד להשתלב עם התשתית שלך במורד הדרך, מעל ומתחת לקו הלסת והצוואר.

לובשת הדפסים ענקיים


הדפסים נועזים, ענקיים ובמידות גדולות לא רק גורמים לך להיראות גדולה יותר אלא גם מטשטשים הכל. כשאת בספק, לכי על הדפס אחד ושמרי על כל השאר ניטרלי וקלאסי.

אם תלמדי כיצד לשלב הדפס בעצימות נמוכה זה יעניק לך תשתית מעולה כדי לשלב תבניות מאוחר יותר.

מתלבשת בדרך שלא מייצגת אותך

האופן בו אנחנו מתלבשות קשור בהרבה יותר מבחירת בגדים ובצעים: הם משפיעים על האופן בו אנחנו מרגישות עם עצמנו והאופן בו אנחנו מבטאות את האישיות שלנו בכל יום. זה מסביר מדוע אנחנו מרגישות כל כך שונה ובלתי נוח כשאנחנו לובשות משהו שאנחנו לא רגילות ללבוש.

תלבושת אחת יכולה להיראות מדהים על חברה שלך, אך עליך, אותה התלבושת עשויה לגרום לך להרגיש לא בנוח, וזו לא האנרגיה שאת רוצה לשדר לעולם. משחק בצבעים, תבניות ואורכים, בעודך שומרת על הסטייל שלך, עשוי להיות דרך טוב לפלפל את המראה שלך כשאת מרגישה שבא לך לנסות משהו שונה.

לא שלמה עם מבנה הגוף שלך

אחד האספקטים החשובים ביותר במציאת התלבושת הנכונה היא לקחת בחשבון את צורת הגוף שלך. הבגדים הנכונים צריכים להבליט את הצורה שלך ולהדגיש את המאפיינים הטובים ביותר שלך. צורת הגוף שלך תכריע האם הבגדים מתאימים לך או לא, יחד עם היכולת שלך למצות את המרב מהמלתחה שלך.

לא מתלבשת כפי גילך

מה שנראה עלינו טוב משתנה עם הזמן, אבל זה לא אומר שאת לא יכולה להמשיך להיראות מדהים בעודך מתבגרת. אם את לא בטוחה מה נכון עבורך, עליך להתלבש בצורה קלאסית, מאחר וזה נראה טוב עם חלוף הזמן.

מוטב להותיר מאחור את גופיות הספגטי וחולצות הבטן שהיית רגילה ללבוש בשנות העשרים לחייך ולשדרג את המלתחה שלך. פריטים כמו שמלות בגובה הקרסול, חליפות מכנסיים וחולצות יומיומיות הן רעיונות הרבה יותר טובים כשאת משנה את הסטייל שלך.

לובשת את הצבעים הלא נכונים

טעות אופנתית נפוצה היא ללבוש את הצבעים הלא נכונים. צבע צהוב בהיר או ורוד לוהט שראית את חברותייך לובשות עשוי להיראות מעולה עליהן, אבל לא כל כך עליך.

נסו צבעים שונים והיצמדי למה שנראה טוב עליך.

בוחרת את זוג המשקפיים הלא נכונים עבור צורת הפנים שלך

ממש כמו צורת הגוף שלך, גם צורת הפנים היא משהו חשוב שיש לקחת בחשבון כשאת קונה משקפי ראייה או משקפי שמש. מסגרות הן דרך מעולה להבליט את מי שאת, הסטייל והאישיות שלך.

את יכולה תמיד למצוא משקפיים שהולמים אותך. פשוט הביטי בעצמך, הכירי צורות פנים נפוצות כמו מרובע, אובלי, או בצורת לב, וגלי מה עליך לחפש בזוג הבא שלך.

לובשת את מידת החזייה הלא נכונה

וודאי שהחזייה שלך יושבת טוב טרם הקנייה. אם היא עולה מעלה, משאירה רווח מקדימה, או נראית הדוקה מדי, מוטב שתחזירי אותה למדף. נסי מידות שונות או חפשי עזרה מקצועית כדי לוודא שהכל יושב כהלכה.

באילו טיפים וטריקים את משתמשת כדי להיראות זוהרת מדי יום? מה היית רוצה להוסיף לרשימה?