8 טריקים פסיכולוגיים לקרוא את מחשבותיהם של אחרים

לכולנו יש רגעים בהם אנחנו מקווים שיכולנו לקרוא את מחשבותיהם של אחרים, ולהעמיד פנים שאנחנו גיבורי על. אבל מה אם היינו אומרים לכם שאתם יכולים לעשות זאת למעשה ע״י התבוננות בשפת הגוף שלהם.

חרף כוחם של מילים, לפעמים ניתן לתרגם אותן אחרת בעזרת תנועות גוף או מחוות שגויות. ועדיין, רוב שפת הגוף שלנו מחוברת לתת המודע שלנו, ואנחנו מוצאים את עצמנו עושים דברים שבאים בצורה כה טבעית, ואנחנו מבינים את זה רק לאחר מעשה.


צוות האתר שלנו רוצה להראות לכם כמה טריקים שיגרמו לכם להיראות כמו אנשים בעלי כוחות על טבעיים.

עקבו אחר העיניים שלהם


מבט ימינה ולמעלה מצביע על שקר מאחר וזה מפעיל את הזיכרון ושמאל מפעיל את הזיכרונות. אבל מבט שמאלה ולמטה בזמן שיחה מעיד על כך שהדובר נזכר בעובדות או מארגן את המחשבות שלו.

אם הם מנידים בראשם יותר מדי

לפעמים כשאנחנו מדברים על משהו שהצד השני לא מחבב, הם עשויים להתחיל להניד בראשם שוב ושוב ובהגזמה. אם מישהו מטיל ספק ביכולתו למלא הוראות, הם מנידים יותר מדי. זו הסיבה מדוע עליכם לשים לב וכשזה קורה, האטו ונסו לחזור על דבריכם בצורה שונה.

הם מזייפים חיוך


רבים מאיתנו מתלוננים על קמטים שמופיעים בשלב מוקדם מדי. אבל מה שאנחנו לא יודעים זה שקמטים יכולים למעשה לבשר לנו האם החיוך אמיתי או לא. זה בגלל שחיוכים מזויפים אינם מדבקים, ולכן, העיניים שלכם לא מחייכות יחד עם שפתיכם.

הם מהדקים את הלסת

לסת נעולה היא סימן לסטרס. אם אתם מבחינים בזה, פירוש הדבר הוא שהצד השני במתח לגבי משהו. בכל אופן, בין אם הם שמים לב לכך או לא, זה קורה באופן תת מודע.

כיצד לדעת האם רגשותיהם מאולצים


רגשות נחשפים בהבעות הפנים ובצורה שווה, לכן אם צד אחד פעיל יותר מהאחר, הם אולי מזייפים רגשות.

שימו לב כשהם מרימים ידיים

הרמת יד מלאה בתנוחה נוחה מעניקה הילה עוצמתית ושתלטנית. מנגד, הרמת היד מתחת לגובה הראש מצביעה על חוסר ביטחון וביישנות.

שימו עין על כפות הידיים שלהם

ישנן מחוות ידיים רבות שיכולות להעיד על דבר זה או אחר. ביניהן יש 2. אם כפות הידיים שלכם פונות מעלה, פירוש הדבר הוא שאתם מציעים או מבקשים דבר מה. ואם כפות הידיים שלכם פונות מטה, פירוש הדבר הוא שאתם מצווים או דורשים משהו.

שימו לב למרחק שלהם

שימו לב לקרבה של האדם ביחס אליכם כדי לקבוע האם הם מחבבים אתכם. ואם מישהו נסוג כשאתם נעים קדימה, זה עשוי להיות סימן שהחיבה אינה הדדית. לפעמים אתם יכולים אפילו ללמוד אודות מערכת היחסים בין השניים בזכות הקרבה ביניהם.

האם א יפעם ביצעתם את אחד הטריקים הללו באופן בלתי מכוון? האם יש טריקים אחרים שיכולים להיכנס לרשימה שלנו? שתפו אותם איתנו בתיבת התגובות בהמשך.