8 סימנים מרומזים לאהבה מזויפת

אם אתם נמצאים במה שנדמה כמו מערכת יחסים רצינית ומחייבת והחלטתם לומר לבסוף, ׳אני אוהב/ת אותך׳, רק כדי לגלות שתגובתו של הצד השני נעה בין ׳תודה לך׳ לשתיקה מוחלטת, אתם עשויים להרגיש כאילו השמיים נופלים עליכם. וכעת אתם מתחילים לתהות האם הצד השני הוא כן ופתוח עמכם כפי שחשבתם שהוא/היא. אבל חוסר היכולת שלהם להיפתח בפניכם אודות הרגשות שלהם בהחלט צריך לגרום לכם לחשוב.

צוות האתר שלנו רוצה להזהיר אתכם אודות 8 דגלים אדומים שמעידים על כך שהפרטנר שלכם מזייף את האהבה שלו כלפיכם.


* המאמר כתוב בלשון זכר אך פונה לשני המינים.

הם מכריזים על אהבתם ברשתות החברתיות וסביב חברים יותר מכפי שהם עושים בפרטיות


פרסום תמונה אחר תמונה באינסטגרם כדי להראות איזה סוג נהדר אתם הוא סימן אדיר לחוסר ביטחון. בנוסף, אם הפרטנר שלכם הוא נחמד ושם לב אליכם רק כשאתם בסביבה אחרים, אז זהו דגל אדום. החיבה שלכם לא צריכה להיפסק כשאתם לבד בבית. אז אם מחוות האהבה שלהם מפסיקות והשקט מתחיל מאחורי דלתיים סגורות, אז הפרטנר שלכם סתם ״עושה הצגה״ כדי שהחברה תראה.

זה סביר בהחלט שהפרטנר שלכם מודד את האושר שלו בעזרת רמת ההצלחה של מערכת היחסים שלכם. אז אם אנשים ברשת מגיבים על איזה זוג נהדר אתם, זה מתרגם לאושר עבורם. והם חושבים שמערכת היחסים שלכם מושלמת כל עוד הנוכחות שלכם ברשת נתפסת בצורה חיובית.

השיחות שלכם יבשות יותר ממדבר סהרה

מערכת יחסים בריאה ועמוקה מצריכה ששני הפרטנרים יהיו פתוחים לשיחה אודות עצמם והעולם הסובב אותם. בכל מקרה, הפרטנר שלכם לא מתחיל שיחה אלא אם כן הוא צריך משהו מכם. ואפילו כשאתם מנסים לפתח דיון, נראה שהם ממש לא מעוניינים במה שאתם אומרים. אין התקדמות בנושאים, ואפילו הנושאים שאתם דנים עליהם הם סופר משעממים וקצרים.

הם מנסים לשנות אתכם ואת ההרגלים שלכם

לשניכם עשויים להיותך תכונות מסוימות שאתם לא אוהבים זה אצל זו. ובמערכת יחסים מזויפת, הפרטנר שלכם כנראה ירצה לשנות את הדברים שהוא לא אוהב בכם. בעיקרון, הם מבקשים מכם להקריב את עצמכם כדי לענג אותם ואת הצרכים שלהם. הם שמים עצמם מעליכם ומעל הקשר שלכם, ואם אתם לא ממלאים אחר דרישותיהם, אתם תהיו בצרות צרורות.


הם לא עובדים אתכם במשותף כדי למצוא פתרונות לבעיות

עימותים ואי הסכמות הם נפוצים במערכת יחסים, ועבודה משותפת הכרחית כדי לפתור אותם. שניכם צריכים לקבל על עצמכם את האחריות ולהתפשר. בכל מקרה, הפרטנר שלך לא מעונין לעשות כלום, והוא פשוט הולך, ממתין עד שהסערה תחלוף. הם פשוט לא מעוניינים להקשיב לדאגות שלכם.

לא די בכך, אלא שגם נראה כי לא אכפת להם מהרשות שלכם ומהאופן בו הם פוגעים בכם. פרטנר אוהב צריך להיות מודאג אודותיכם ומהאופן בו הפעולות שלו משפיעות עליכם בצורה שלילית. אתם לא צריכים להתאמץ כדי להוציא מהם תגובה שלא פותרת דבר.

אתם לא בעדיפות אצלם

הסיכויים הם שהפרטנר שלכם מבטל את התוכניות אתכם לעתים קרובות מדי, וזורק תירוצים עלובים. הוא עשוי להביע צער וכמה ש׳זה לא בשליטתו׳ כדי לשלוט במצב. בעוד שביטול תוכניות פה ושם זה בסדר, כשהתנהגות כזו נמשך זמן רב מדי, זה סימן שאתם לא נמצאים אצלם בעדיפות.

לא מדובר בעשיית פעילויות מטורפות יחד או לצאת למסעות משותפים עם חברים שלכם, אלא על ליצור שורשים עמוקים. אז אם הם מבקשים מכם לצאת לטיול ארוך או לחוף הים יחד, הם מנסים לבלות אתכם זמן איכות. הם עשויים אף לארגן מחדש את לוח הזמנים שלהם או הם באמת רוצים לראות אתכם.

הם מזכירים את האקסים שלהם לעתים קרובות מדי

ישנה אפשרות שהפרטנר שלכם עוד לא התגבר על האקס ושאתם בסך הכל ריבאונד. ואתם צריכים לחשוד אם הוא מדבר הרבה על האקס, או גרוע מזה, משווה אתכם אליו. זהו סימן ברור לכך שהראש והלב שלהם תקועים בעבר ומערכת היחסים שלכם משמשת כהסחת דעת. אולי הם סתם מחפשים טפיחה על האגו שלהם אחרי שמערכת היחסים הקודמת שלהם כשלה.

סימן נוסף לכך שהמוח והלב שלהם נמצאים במקום אחר הם הימנעות מקשר עין אתכם. הם מחבקים אתכם בגלל שאתם מחבקים אותם, וגם מגע פיזי לא אומר שהם נמצאים אתכם ברגע הנוכחי. הימנעות מקשר עין יכולה לגרום לכם לחשוב שוב על הפרטנר שלכם או לגרום לכם לפקפק בעצמכם, האם אתם עושים משהו לא כשורה?

הם לא עושים אתכם תוכניות לעתיד

במערכת יחסים עמוקה ומשמעותית, נושא העתיד שלכם יעלה במוקדם או במאוחר – לא רק על גידול ילדים או נישואין אלא גם על דברים פשוטים כמו מסעות משותפים ומפגש עם המשפחות. אם הפרטנר שלכם נראה בלתי מעונין מלקיים שיחה כזו אתכם, כנראה שיש להם בעיות עם מחויבות. או שאולי הם לא חשבו על זה, וזה עשוי להיות גם כן סימן לא טוב.

הם אוהבים להשוויץ
בימים אלו, פוסטים ברשתות החברתיות אינם הדרך היחידה בה הפרטנר שלכם עשוי להשוויץ. הם יכולים גם לנפנף בבגדים היקרים שלהם או לצאת למקומות יוקרתיים. הם גם עשויים להתחיל לריב אתכם אם אתם לא מוכנים לבזבז כסף רב על אוכל. לכן, הרגשות הבלתי יציבים שלהם עשויים להתנדף אם לא תשביעו את רצונם ואת הצרכים הראוותניים שלהם.

האם אתם מזהים אי אלו מההתנהגויות הללו אצל הפרטנרים שלכם? מה הייתם עושים כדי לפתור את הבעיות הללו?