8 רעיונות חכמים שמוכיחים שהחיים לא צריכים להיות קשים

עולם נטול השעשוע שכרוך בהמצאות יהיה משעמם וינוע לאיטו. מחקר אף טעם שהמוח האנושי חושב מחוץ לקופסה כדי למצוא פתרונות יצירתיים כשאנחנו מתמודדים עם קשוי. לכן, החיים שלנו קלים וטובים יותר בשל יכולת המחשבה שלנו.

צוות אתר שלנו מעודד רעיונות שהופכים את חיי היומיום שלנו לנטולי מאמץ. זו הסיבה מדוע ערכנו רשימה של הטריקים הגאוניים ביותר שירוו את מוחכם הקודח.


חומצה אוקסלית עבור סירים ומחבתות חלודים וישנים

© 2460_one / Reddit

אין צורך לזרוק סיר רק בגלל שהוא מוכתם. למרות שיש אינספור טריקים לניקיון שמבטיחים להיפטר מהחלודה ומכתמים אחרים, תמיסה של חומצה אוקסלית ומים חמים תמיד פוגעת בול. ניתן למרוח את התערובת הזו על משטחים בעזרת ספוג או מברשת שינים.


נעץ עבור שפופרת הדבק שלעם

© silverfang16 / Reddit

אנחנו יכולים לחסוך המון דבק מגע וכסף ע״י שימוש בטכניקה פשוטה ומפתיעה. עשו שימוש בנעצים כאטם שמונע מהדבק להתייבש ולחסוך מאיתנו קנייה של שפופרת נוספת.

צ׳ופסטיקס עבור החטיפים שלכם

© idoze / Reddit

אם אתם חושבים שזוג מקלות אכילה מיועדים רק לנודלס וסושי, חשבו שוב. תוכלו לנשנש חטיף בזמן שאתם עסוקים בעבודה או בלימודים בעזרת עזרי האכילה הללו. זוג מקלות אכילה יכול גם לשמש כאטב לשקית החטיפים שלכם אם אינכם אוכלים את הכל בפעם אחת.

ניקיון כלי חרס בעזרת טבליות לשיניים תותבות

© tiffbingaling / Reddit© tiffbingaling / Reddit© tiffbingaling / Reddit

מאוד מעצבן להביט בספלים וצלחות מוכתמים, וישנן אינספור שיטות להיפטר מהכתמים החומים. בכל מקרה, השיטה היעילה ביותר היא שימוש בכמוסה לתותבות (כמוסה המשמשת לניקוי שיניים תותבות, סד לילה וכדומה) עם מים חמים. מבלי לשפשף או לקרצף, החומר הפעיל יתסיס החוצה את הלכלוך.


גרבי לחץ לנסיעות ארוכות

© Depositphotos.com© Depositphotos.com

בנסיעה ארוכה, זה נפלא להשתמש בגרבי לחץ בטיסות או בנהיגה ממושכת שמצריכה מכם לשבת במשך זמן רב, מה שגורם בדרך כלל לקרישי דם ונפיחות בפלג הגוף התחתון.

קצף גילוח כמסיר כתמים

© Healthy-Frosting-246 / Reddit© Healthy-Frosting-246 / Reddit

יש לכם כתמים בלתי רצויים על הרהיטים ואתם חוששים לנקות את זה בשל הבלאגן? ניקוי מקומי בעזרת קצף גילוח יכול לחסוך לכם זמן ומאמץ. אין צורך לשטוף במים לקבלת ניקיון מבריק.

בנוסף, קרם גילוח משמש גם כחומר ליטוש וצחצוח. הוא מונע התעבות על הזכוכית והמראות.

עפרון צבעוני רב שימושי שאפשר לשאת כל הזמן

© Depositphotos.com© Depositphotos.com


© Depositphotos.com© Depositphotos.com

טוש או עט זה סבבה. ובכל זאת, עפרון צבעוני הוא טוב הרבה יותר, במיוחד כשאתם בנסיעות. בעוד שזה בלתי סביר, לא תצטרכו לחדד את העיפרון הזה בעודכם מסתובבים בעולם. הוא גם מונע מהכרטיסים שלכם להתקמט בארנק.

האם יש לכם רעיונות מבריקים נוספים שאפשר להוסיף לרשימה הזו? אילו מהם ניסיתם כבר? שתפו את הרעיונות שלכם איתנו בתיבת התגובות בהמשך!