8 תרגילים נפלאים שיעזרו לכן להיפטר מהלחיים השמנמנות ויגרמו לפנים שלכן להיראות חטובות ונפלאות

כשמדובר באימוני כושר, אנחנו נוטות להזניח את הפנים שלנו. לחיים, ממש כמו גכל חלק אחר בגוף שלנו, זקוקים לאימון כדי לשמור על כושר. למרות שגנטיקה משחקת תפקיד חשוב וקובעת האם בורכנו (או לא) עם עצמות לחיים מובחנות כמו של אנג׳לינה ג׳ולי, אימונים לשרירי הפנים שלכן על בסיס קבוע ישיגו תוצאות אדירות.

צוות האתר שלנו הכין עבורכן 8 תרגילים שיעזרו לכם להפוך את הפנים השמנמנות שלכן לפנים חדות ומובחנות יותר.


1. פרצוף ברווז


נתחיל בהפעלת השרירים המרכזיים של הלחיים שלנו. קמטו את השפתיים, ואז פתחו וסגרו את הפה שלכן. וודאו שאתן לוחצות החוצה את השפתיים שלכן כדי להפעיל את השרירים הללו.

חזרו על התרגיל 15 פעמים

2. חצי פרצוף נרתע

בדיוק כפי שהשם מעיד, דמיינו משהו שגורם לכן להירתע. משכו לאחור את אחת מפינות הפה שלכן בעודכן מכווצות את שרירי הצוואר. אם אתן עושות את זה נכון תראו קווים מופיעים על הצוואר שלכן בהשתקפות מול המראה.

חזרו על התרגיל 15 פעמים

3. פרצוף דג

כולם יודעים איך לעשות את הפרצוף המצחיק הזה. כווצו את הלחיים וקמטו את השפתיים. אז, הזיזו את הראש קדימה ואחורה ודמיינו שאתן מגיעות לתקרה עם הסנטר כדי למתוח טוב יותר את הצוואר והסנטר שלכן.

החזיקו למשך 10 שניות, חזרו על התרגיל 15 פעמים.


4. מעצב עצמות לחיים

עצמות לחיים גבוהות יגרמו לפנים שמנמנות להיראות מובחנות יותר. פתחו את הפה שלכן בצורה אליפטית וחייכו עם השפתיים מעל השיניים. הביאו את האצבעות לעצמות הלחיים ולחצו כלפי מעלה.

החזיקו למשך 30 שניות.

5. עיניים עצומות

האמינו או לאֿ, לסגור את העיניים לבדן עוזרת לכם לשרוף שומן בלחיים. לכן סגרו את העיניים חזק ככל האפשר וקמטו את הפנים שלכן חזק מאוד עד שתרגישו את המתח בפנים.

6. הרמת סנטר

מעכשיו, גם הסנטר שלכן יכול לעשות שכיבות סמיכה. משכו את השפה העליונה כלפי מעלה מעל השפה העליונה והרימו את הסנטר גבוה ככל האפשר עם כל חזרה.

חזרו על התרגיל 15 פעמים.

7. נשיקות צידיות

דמיינו שאתם מברכים לשלום חברים צרפתיים. קמטו את השפתיים ככל האפשר וכעת הזיזו את השפתיים משמאל לימין. וודאו שאתם זזים מצד לצד חזק ככל האפשר.

חזרו על התרגיל 15 פעמים.

8. שמיטת לסת

לא די בכך שזהו תרגיל מתיחה מצוין, הוא גם אפקטיבי ביותר בכל הנוגע לשריפת שומן בלחיים שלכם. משכו את הלשון אל מאחורי השיניים התחתונות ושמטו את הלסת רחוק ככל האפשר.

חזרו על התרגיל 15 פעמים.

בונוס: תנוחת לשון

ייתכן מאוד והלשון שלנו נמצאת בתנוחה לא נכונה, ממש כמו הגוף שלנו. תנוחת לשון לא נכונה יכולה להשפיע גם על האופן בו הפנים שלנו נראות, לדוגמה, תנוחה לא נכונה יכולה להעניק לנו מראה של סנטר כפול או פנים עגלגלות יותר. וודאו שהשיניים והלשון נמצאות במנח הנכון. הלשון שלכן צריכה לנוח כנגד החיך העליון והשיניים נוגעות בעדינות זו בזו.

האם יש לכם טיפים טובים, בכל הנוגע ללחיים שמנמנות? שתפו אותנו בתיבת התגובות בהמשך!