8 סימנים שאתם לא בעדיפות במערכת היחסים שלכם

אף פעם אל תמעיט בערך של החשיבות בלהיות במערכת יחסים עם אדם אחר. זה תמיד יהיה סיפור גדול. לכן זה אף פעם לא בלתי סביר בשבילך לרצות שהשותף שלך יכיר באמת בחשיבות שלך בחיים שלו/שלה. כמובן, זה לא אומר שאתה אמור לנתק את עצמך מהיבטים אחרים בחיים כמו עבודה, משפחה,או בריאות. אבל אתה תמיד אמור להיות יכול להעדיף בסדר העדיפויות את מערכת היחסים שלך כשזה מתאים. אחרי הכל, כולנו מחפשים אהבה בחיים, ואנחנו תמיד צריכים להיזהר לא לתת לזה לחמוק מהידיים שלנו כשאנחנו תופסים את זה.


אם אתה נכשל בלשים את השותף שלך בסדר העדיפויות או את מערכת היחסים שלך, אז יש סיכוי גדול שאתה נותנים לאהבה לחמוק לך ישר מקצות האצבעות. כמובן, יש המון סיבות אפשריות למה אתה לא שם את השותף שלך במעלה סדר העדיפויות. אולי, באמת אין לך מספיק זמן במהלך היום. אולי אתה לא באמת אוהב את השותף שלך כל כך. כמה סיבות הן יותר תקפות מאשר אחרות, אבל בסוף היום, הכל מגיע בסוף לכמה אתה מוכן לתת בשביל מערכת היחסים שלך.


אולי יש זמן שבו אתה מוצא את עצמך מוזנח וללא חשיבות במערכת היחסים. זה לגמרי נורמלי. אתה פשוט צריך להיות מסוגל לדבר עם השותף שלך על זה. אתה צריך להיות מסוגל לדבר על דברים. אתה צריך להחליט מה טוב בשבילכם כזוג וכאינדיבידואלים. אם אתה מסוגל להסתגל, אז זה נהדר. אם לא, טוב, השאר זה תלוי בך. אז איך אתה יכול לדעת שאתה לא עדיפות גבוהה בחיים של השותף שלך? טוב, הנה כמה סימנים שיכולים לעזור לך.

1. הם אף פעם לא מגיעים בזמן

הם לא מעריכים את הזמן שלך כמו שהם מעריכים את הזמן של עצמם. אם אתה באמת שם מישהו בעדיפות, אז אתה תדע שהזמן שלהם חשוב להם. אתה לא תרצה לבזבז אותו במכוון או במקרה. אם האיחור לדייטים או לפגישות קורה על בסיס רגיל, אז אולי הזמן שלך פשוט לא באמת בעדיפות אצל השותף שלך.

2. הם לא מכניסים משמעות רבה לאירועים מיוחדים שלך.

ימי נישואין? דבר חשוב. ימי הולדת? אה אוקי, הנה עוגה. כן, אין באמת הרבה עניין באירועים החשובים שלך. השותף שלך מתייחס לזה כסתם עוד יום, כי אולי, אתה כנראה כמו כל אדם אחר. אתה לא בהכרח בעדיפות אז הדייטים האלו הם לא בעדיפות גם כן.

3. אתה לא מרגיש הרבה שוני מכשהיית עדיין רווק.

אם אתה במערכת יחסים וזה עדיין מרגיש כאילו אתה רווק, אז זהו דגל אדום בדיוק שם. מה הקטע להיות במערכת יחסים שעדיין גורם לך להרגיש כאילו אתה לבד בעולם הזה? זה אומר שהשותף שלך לא מעריך את הציפיות שלך ממערכות יחסים באופן כללי.

4. אתה מרגיש מאוכזב באופן תמידי
אכזבה היא רוצח שקט אפילו במערכות היחסים החזקות ביותר. אם השותף שלך מאכזב אותך באופן תמידי, זה אומר שהרצונות והצרכים שלך במערכת היחסים לא נפגשו. זה אומר שהשותף שלך לא מחזיק את הרגשות שלך על מערכת היחסים בכבוד רב. זה אומר שהשותף שלך בסדר עם העובדה שאתה נפגע מדי פעם.- תמשיך לקרוא בדף הבא.

5. הם לא עושים מאמץ כדי לעשות אותך שמח.
אושר הוא מה שאנחנו מחפשים בחיים. אם השותף שלך נכשל בלעשות אותך שמח, האם זוהי מערכת יחסים ששווה להילחם בשבילה? אנשים שמעדיפים את השותפים שלך יעשו כל מה שצריך כדי לעשות אותם מאושרים. הם ילכו לירח וחזרה כדי לשים חיוך על הפנים של השותף שלהם. אם נראה שהשותף שלך לא עובד הרבה כדי לעשות אותך מאושר, אז אולי האושר שלך לא בעדיפות אצלם כרגע.

6. הם לא מוצאים זמן בשבילך
אתה אף פעם לא מנצח כשזה מגיע לזמן. השותף שלך יעדיף לבזבז יותר זמן בעבודה. השותף שלך יעדיף ללכת לחדר הכושר מאשר לדייט אתך. השותף שלך יעדיף לראות טלוויזיה מאשר לדבר אתך. אלו סימנים גסים של אדם חסר עדיפות.

7. אין לכם ריבים זוגיים
זוגות שרבים הם זוגות שבאמת אכפת להם אחד מהשני. הם מסוג הזוגות שרוצים לפתור קונפליקטים וחוסר הסכמה עד הסוף.  הם רבים כי הם רוצים להיות מסוגלים להבין אחד את השני יותר טוב. אז אם אתם זוג שפשוט בוחרים להדחיק את המריבות ואת חילוקי הדעות, אז יש שם בעיה. זה אומר שאתה לא מוכן להקשיב למה שלצד השני יש להגיד.

8. אתה תמיד מרגיש מוחפץ.
אם השותף שלך משתמש בך רק בשביל הגוף שלך, אז זוהי החפצה במיטבה. אתה יותר מהגוף שלך. יש לך רגשות, אמוציות, מטרות, חלומות ודעות. אם השותף שלך לא מכיר את ההיבטים האלו באישיותך, אז אולי אתם פשוט לא חשובים כמו שאתם חושבים בעיניי השותף שלכם.

היית במצב הזה? תודיע לי בתגובות שלמטה!