9 דרכים טבעיות לעשות החלקת שיער טבעית

שיער חלק הוא משאת נפשה של כל אישה, נערה וילדה. למרבה הצער, החלקת שיער "מקצועית" במספרה עלולה לגרום נזק לשיער, ולא דיברנו על המחיר האסטרונומי המתבקש.

אבל, נשים ונערות יקרות, מה הייתן אומרות לו היינו מספרות לכן שתוכלו להחליק את השיער שלכן, מבלי לגרום לו נזק ומבלי הצורך למשכן כליה? לא תאמינו, אבל קרוב לוודאי שרוב הרכיבים הדרושים לכמה מהשיטות הבאות – כבר נמצאות אצלכן במזווה.


אז הפסיקו לשלוח יד לארנק ולבזבז הון על תכשירים שלרוב לא עובדים, ואם הם כבר עובדים – הם גם גובים מחיר מהשיער שלכם. במקום, נסו את הגישה הטבעית – זו שמחליקה ומטפחת את השיער.


שימו לב:

אלוורה
אלוורה מכילה אנזימים שמקדמים צמיחה של שיער. בנוסף, לג'ל יכולות שימור ולחות. תוכלו להכין מייצב שיער עם 120 מ"ל שמן חם וג'ל אלוורה. תנו לזה לעבוד במשך חצי שעה, שטפו, והרי לכן שיער חלק.

חומץ תפוחים
חומץ תפוחים מעלה את רמות ה-pH לתחום האופטימלי, משקם את מראה השיער ומשפר את בריאותו באופן כללי. שיער בריא=שיער לא יבש. השתמשו ב-2 כפות של חומץ תפוחים וכוס מים לשימוש לאחר החפיפה. השאירו על השיער ותנו לו להתייבש באוויר.

חלב קוקוס
חלב קוקוס מונע זיהומים בקרקפת, בנוסף ליכולות יישור השיער שלו. באתר Search Home Remedy נטען שיש לשים את חלב הקוקוס על השיער לפני השטיפה, לתת לו לעבוד לזמן מה ורק אז לשטוף.

בירה
רוצות ליישר את השיער? השתמשו בבירה. כן, כן. שמעתן נכון. בירה עשירה בוויטמינים ונוגדי חמצון אשר שומרים השיער חלק, בריא וחזק.

חלב ודבש
השילוב הזה יכול להעניק לכן שיער חלק. כל שתצטרכו הם כוס חלב אחת וכף דבש (רצוי אורגני). הוויטמינים בחלב ובדבש ישמור על השיער שלכן מלא ברק וחלק, כמובן.

שמן קיק
שמן קיק מעניק לחות מהקרקפת ועד לשורש השערה. כך, הוא שומר על השיער חלק ונעים למראה. יש למרוח שכבה של שמן קיק על השיער, וכמו בשאר השיטות – יש לתת לזה לעבוד כמה דקות לפני השטיפה. השתדלו לא למרוח יותר מדי שמן על הקרקפת, כדי להימנע ממראה שומני.

בננה
ידעתן שבני אדם חולקים כ-95% מה-DNA שלהם עם בננות? תבדקו אותי. עד אז, תמעכו שתי בננות חומות כדי להכין מהן מסכה לשיער. כך תוכלו להשתמש בבננות "בשלות" מדי.

סלרי
סלרי משמש כמחליק שיער טבעי ומסייע לצמיחה מהירה של השיער. יש להשרות את העלים במים ולהשתמש בנוזל שהתקבל כתרסיס לשיער.