9 סיבות מדוע קשה למצוא בן זוג טוב

למה כל כך קשה למצוא בחור מגניב שיתייחס אליך כמו שצריך ויעמוד בכל פיתוי שנקרה בדרכו? הנה 9 סיבות.

תרבות הסטוצים משתלטת
למרות שאין לי בעיה עם תרבות הסטוצים, היא מהווה כיום תחליף לדייטינג ומערכות יחסים. גברים לא רוצים להיות רק עם אישה אחת, יש להם תפריט עשיר ומגוון לבחור ממנו.


לאנשים יש יותר מדי אפשרויות
אולי אין כל דבר פסול בכך שיהיו לנו אפשרויות בחירה, לפעמים זו בעיה אם יש לנו יותר מדי בחירה. בכל רגע נתון גבר יכול להיכנס לאפליקציה של דייטינג ולמצוא אינספור אפשרויות של נשים לבחור מתוכן. בגלל זה, קשה להם לתת הזדמנות רק למישהי אחת ולזמן ארוך.

גברים רבים מחכים לדבר המושלם
זו מחשבה מעוררת עצב, אבל בעולם עם כל כך הרבה אפשרויות בחירה, אנשים נוטים לשקוע ברעיון שמשהו טוב יותר מחכה להם מעבר לפינה. ובגלל העניין הזה, קשה לגברים להתחייב כשהם חושבים שהאישה הבאה שיפגשו תהיה מושלמת – תהא ההגדרה ל"מושלם" אשר תהא.


נישואין הופכים לעניין מיושן ולא נחוץ
לפני זמן רב, אנשים לא יכלו לחכות עד שיינשאו. למרות שאז זו הייתה סיבה לקיום יחסי מין על בסיס קבוע, המציאות של ימיני לא מאיצה באנשים להינשא, ולכן, אין שום צורך לקפוץ לתוך מערכת יחסים או "להתיישב". ואם החברים שלכם אינם נשואים, אף אחד לא מצפה מכם שתהיו הראשונים לעשות זאת.

כמה גברים מרגישים מאוימים ע"י כוח
בהשוואה לעשורים קודמים, נשים הרבה יותר עצמאיות מאי פעם. ההצלחה והכוח, משום מה, מאיימים על גברים שחושבים שהם לא יהיו "גבריים" מספיק כמו הפרטנרית הנשית שלהם.

טכנולוגיה יוצרת ריחוק
איך מישהי יכולה למצוא גבר טוב או אפילו סתם מישהו בעולם בו הטכנולוגיה שולטת ומערכות יחסים אינטימיות מנוהלות ע"י האייפון שלנו? אי אפשר.

יש בעיה חדשה: "גבר-ילד".
גבר-ילד הוא מונח מודרני המתאר גברים הסובלים מתסמונת פיטר פן: הוא לא רוצה להתבגר. אם הוא מתבגר, הוא חייב לקחת אחריות, לדאוג לחיים שלו, ואפילו למצוא מישהי ולהתאהב. יותר מדי גברים לא מוכנים לעשות את זה.

כל אחד והחבילה שלו
אף אחד לא חסין מפני עבר מטלטל ורצוף טראומות, ולפעמים העבר משפיע על האופן בו אנחנו מנהלים את העתיד שלנו – אם בכלל. עבר בעייתי יכול לגרום גם לגברים המשובחים ביותר להסתתר.

פחד ממחויבות הפך לעניין שבשגרה
אנחנו חיים בעולם בו פחד ממחויבות הפך להיות ענין רגיל. אם גבר לא רוצה להתחייב, אנשים כבר לא מופתעים. מאחר וזהו המקרה, הם ממשיכים להתעלם מאחריות ולהיצמד לתרבות הסטוצים, כי זה מקובל.