9 סימנים שהגבר שלך לא רואה אותך רק כאפשרות, הוא באמת מעדיף אותך

כמות עצומה של מה שהופך את החיים הוא היכלת לתמרן ולסדר את סדר העדיפויות שלכם בצורה נכונה ואפקטיבית. החיים הם בעלי כמה פנים. ישנם היבטים רבים לחיות את החיים שכל מה שהם מצריכים זה תשומת לב ואנרגיה. ואם נתחשב בזה שלכולנו יש זמן מוגבל ביום שלנו, כולנו באופן אינסטינקטיבי מקדישים את רוב הזמן שלנו לדברים והאנשים החשובים לנו ביותר בחיים.


כאשר אתם נכנסים למערכת יחסים עם מישהו, אתם צריכים להבין שאתם לא בהכרח הולכים להיות הדבר היחידי שממלא את החיים של האדם הזה. מערכת היחסים שלכם היא לא בהכרח הולכת להיות הדבר היחיד בחיים של האדם הזה שיצרוך ממנו את מלוא תשומת הלב. אבל זה נחמד לדעת שאתם במערכת יחסים כנה ואמתית עם מישהו שמוכן לשים אתכם בראש סדר העדיפויות שלו מעל כל שאר האנשים ושאר הדברים בחיים על בסיס קבוע. אחרת, אתם תרגישו בעיקר רק אביזר בחיים של האדם שאיתו אתם במערכת יחסים.


בנוסף לכל, אתם לא תרצו לעולם למצוא את עצמכם שמים מישהו בראש סדר העדיפויות שלכם כאשר הוא לא עושה זאת גם. אתם לא תרצו להתאהב במישהו שפשוט לא נראה שמייחסים לכם חשיבות כלשהי. למה. טוב, לאדם הזה לא תיהיה שום בעיה לזרוק אתכם ברגע שמשהו טוב יותר יגיע. לאדם הזה לא יהיו שום דאגות פשוט להעיף אתכם לטובת עבודה או לילות כיפיים בחוץ עם החברים. האדם הזה יהיה בסדר לחלוטין עם פשוט לעזוב אתכם להתייבש כאשר יגיע דבר אחר אשר יתפוס את תשומת ליבם.

אז זה חשוב לכם תמיד להישאר דרוכים. אתם צריכים לדעת האם האדם שאתם לכאורה מאוהבים בו הוא אדם שבאמת שם אתכם בראש סדר העדיפויות שלו. אם לא, אז אתם צריכים לדבר איתו על זה. ואם הוא עדיין מסרב לשים אתכם בראש סדר העדיפויות, אז הוא באמת לא רציני לגביכם ואתם צריכים להמשיך הלאה. הנה 10 סימנים שאתם בעלי מזל שיש לכם מישהו שבאמת שם אתכם בראש סדר העדיפויות שלו בחיים.

1. אתם אף פעם לא כועסים עליהם שהם לא נותנים לכם מהזמן שלהם.

אתם יודעים שברגע שהם צריכים להקדיש את זמנם לדברים אחרים, זה באמת כי זה דברים שחשוב להם לעשות. אחרת, לא תיהיה להם שום בעיה לתת מזמנם לכם ולמערכת היחסים שלכם.

2. הם מראים נכונות להתאים את לוח הזמנים שלהם לשלכם. 

הם לא רואים את עצמכם כאילו שהם מעליכם. הם יודעים שכדי שמערכת היחסים שלכם תעבוד, שניכם תצטרכו לשנות קצת הרגלים מדי פעם. והם מראים את הנכונות כדי להתאים את לוח הזמנים שלהם לשלכם כיוון שאתם חשובים להם.

3. הם עושים את הכל כדי לגרום לכם להרגיש שדואגים לכם. 

הם מוכנים לצאת לאזור הנוחות שלהם על מנת לגרום לכך שחייכם יהיו הכי נוחים שאפשר. הם בכנות משקיעים בלעשות את חייכם לנוחים מספיק בשביל שתיהיו מאושרים.

4. הם לא גורמים לכם לחכות. 

כאשר הם אומרים שהם יהיו שם בשעה 7 בערב לארוחת הערב, הם יהיו שם בשעה 7 בערב. הם יודעים שהזמן שלכם הוא בעל חשיבות, והם לא רוצים לבזבז אותו. בנוסף, הם רוצים להגדיל את הזמן שהם יכולים לבלות איתכם.


5. הם זוכרים את כל התאריכים החשובים ואת אבני הדרך במערכת היחסים שלכם. 

הם באמת מבינים את החשיבות של תאריכים מסויימים ואת אבני הדרך של מערכת היחסים שלכם; והם לא בורחים מהעובדות הללו. הם באמת מחזיקים בהם.

6. אתם מוצאים שזה מאד קל לדבר איתם לגבי העתיד שלכם יחד. 

הם לא מתביישים מלדבר על העתיד איתכם כיוון שהיא בכנות רואה את שניכם הולכים כל הדרך יחד. הם לא מסוג האנשים שיהיו מרוצים רק מלתפוס את הגל במערכת היחסים שלכם. הם במודע עושים כל מה שביכולתם כדי לוודא שלמערכת היחסים שלכם יש עתיד.


7.

הם יודעים שהאנשים החשובים בחייכם צריכים להיות חשובים גם בשבילם. וזאת הסיבה שהם הולכים לעשות מה שביכולתם לגרום לאהובים עליכם לאהוב אותם גם כן. הם משקיעים מאד בלהתקרב אל המשפחה והחברים שלכם.

8.אתם מקבלים את ההרגשה שהם תמיד יהיו שם בשבילכם כשתצטרכו אותם. 

בכל פעם שהם מבטיחים לכם משהו, הם מבצעים אותו. אתם יודעים שהם באמת מחוייבים לכם ושאתם תמיד יכולים לסמוך עליהם להיות שם בשבילכם כשתצטרכו אותם.

9. הרגשות והמחשבות שלכם הם תמיד מתקבלים אצלם בברכה. 

הם לא מתנהגים בחוסר התייחסות לרגשות ולדעות שלכם. הם תמיד מאמתים את המחשבות והדעות שלכם. הם תמיד מעניקים לכם את המרחב החופשי להביע את עצמכם בכל דרך שאתם רוצים. הם בכנות מעוניינים לשמוע כל מה שיש לכם להגיד.