9 סימנים שמישהו מחבב אותך אפילו אם אתה לא חושב כך

* הכתבה מנוסחת בלשון זכר אך מתייחסת לשני המינים

כדי להבין כיצד אדם חש כלפיך, אתה לא צריך להיות ישיר ולשאול אותו מיד. די לשים לב לשפת הגוף של אותו אדם. המחוות שלו יכולות לחשוף רבות אודותיו.


צוות האתר שלנו צלל לתוך מעמקים של פסיכולוגים וגילה אילו סימנים התנהגותיים יכולים להעיד על כך שמישהו אינו אדיש כלפיכם. בו בעת, זה לא בהכרח בהקשר הרומנטי.

1. אם אדם מנסה להסיר את כל הפריטים המפרידים בין שניכם, הוא מחבב אתכם


כשאנחנו מתקשרים עם אדם שאנחנו מחבבים, אנחנו מנסים להסיר את כל המחיצות הפיזיות בינינו. וזה עובד גם ההיפך. במקרה הזה, מחסומים פירושם פריטים שונים כמו ספלים, צלחות, תיקים וכריות.

לדוגמה, אם אדם מניח כוס זכוכית בין שניכם, כנראה שאין רומנטיקה או חברות במערכת היחסים שלכם. או, אם אישה מחזיקה את התיק שלה לפניה כשהיא מדברת עם גבר, היא לא מתכננת להתקרב אליו.

2. המרחב האישי הוא קדוש עבור כל אדם. ואנשים שמתקרבים אלינו, רוצים שנחבב אותם

באופן בלתי מודע, אנשים רוצים להיות קרובים בצורה פיזית לאנשים שהם מחבבים ולשמור מרחק מאנשים שאינם מחבבים. תבנית התנהגותית זו קשורה בצורך להגן על הטריטוריה שלנו מפני ׳פולשים׳, מה שהיה נפוץ בקרב בני אנוש עוד משחר האנושות.

סימנים כמו הטיית הראש כלפי האדם או תזוזת הגוף כדי להביט בהם הם אינדיקציה שהאדם אדיש כלפי האדם עמו הוא משוחח.


3. כשאתם מדברים עם מישהו, הביטו על כפות רגליו. הכיוון עליו הן מצביעות יכול לחשוף המון

אחד הסימנים הבטוחים, בכל הנוגע לשפת גוף, הוא כיוון כפות הרגליים שלו. אם אדם משוחח עם אדם אחר, אך כפות הרגליים שלו מצביעות לכיוונכם, הם רוצים לזכות בתשומת הלב שלכם באופן בלתי מודע. זה מעניין שבדרך כלל הסימן הזה מופיע קודם – בהתחלה כשהאדם מפנה את כפות הרגליים שלו כלפי האדם שהוא מחבב, ורק אז מראה סימנים אחרים של חיבה.

4. גבות מורמות אינן מצביעות על הפתעה בלבד

כשאתם מברכים לשלום אדם שמחבב אתכם, הם מרימים את הגבות בצורה בלתי נשלטת. ככל שהם מחבבים אתכם יותר, כך זה יותר ברור. אבל המחווה הזה מתפספסת בקלות.

אם מישהו בסמוך עליכם יושב או עומד בזמן שהוא מחזיק את הגב שלו ישר בצורה מוגזמת, האדם הזה מנסה למשוך את תשומת הלב שלכם

כשגברים משוחחים עם נשים, הם נוטים לשמור על גב זקוף בצורה תת הכרתית או אפילו להטות את גבם לאחור מעט. כך, האדם מראה את כל המאפיינים החזקים שלו ואפילו גובה במקצת. אך במבט ראשון, זה נראה כאילו הם מנסים לתפוס מכם מרחק.

6. כשמישהו מחמיא לך בצורה כנה, הקדישי לו תשומת לב

אנשים רבים לא מחמיאים לאנשים שהם מחבבים מסיבה פשוטה: הם חושבים שאתם מושלמים מדי והם לא צריכים להחמיא לכם על כך.

אבל כשהם מחמיאים, זה מרגיש מאולץ ואפילו בלתי כן מסיבה מסוימת. אדם חושב שאתם נראים טוב, אז הם מרגישים לא בנוח ובסוף אומרים כל מיני שטויות.

7. כשאתם הולכים עם מישהו, שימו לב למיקומו בקרבתכם

אם אדם הולך לפנייך, מנקודת מבט פסיכולוגית, פירוש הדבר שאכפת לנם מעצמם והם לא מעוניינים בך. אם אדם הולך מאחוריך, כנראה שהוא מחבב אתכם. אבל אם הוא הולך לצדכם ושומר על המקום שלו, זהו סימן שהם מחבבים אתכם.

8. שימו לב לתדירות בה האדם ממצמץ

כשהאדם לא אוהב את האדם עמו הוא משוחח, הם עוצמים עיניהם בצורה בלתי מודעת. העפעפיים מתפקדות כמעין מחסום שעוזר לחסום את האדם. ואם הם מחבבים אתכם, האדם ימצמץ לעתים קרובות.

9. גברים מנסים בדרך כלל להיראות בלתי פגיעים בפני האישה שהם מחבבים. אך מנח הידיים שלהם עשוי לרמוז מה קורה שם

סביר להניח שגברים יפגינו את הפגיעות שלהם בפני נשים שהם מחבבים. אלת הדרכים לרמוז על הפגיעות שלהם בעדינות היא לשמור את הידיים שלהם על המותניים, ולפתוח את הבטן שלהם. התנוחה הזו עשויה להיראות שחצנית ומאיימת אפילו, אך בדרך כלל היא רומזת על דבר אחד – מישהו מנסה להראות לך בצורה בלתי התנדבותית, שהוא פתוח איתך.

האם הבחנתם במחוות האלה של אנשים בסביבתכם?