אדם זר עוקב אחריה, שימו לב מה קורה כשהיא מסתובבת…

כשמתרחש מקרה חירום, להתקשר למשטרה זה בוודאי הרעיון האידיאלי – אך כששניות בודדות מגדירות מצב של חיים או מוות, ייתכן ואין זה מהיר מספיק.
OnCamera היא אפליקציה חדשה לסמארטפון שמסייעת לקורבנות פוטנציאליים להמנע מסכנות הכרוכות במפגש עם זרים או תוקפים. אנשים אשר חשים במצוקה כלשהי יכולים ליצור קשר עם פקח מאומן בטלפון הסלולרי שלהם שמיד יתערב ויסייע להם, בוידאו או במציאות.

פקחים של OnCamera משתמשים באיתור GPS ובסטרימינג של וידאו כדי לחבר משתמשים לשירותי החירום. זה בהחלט רעיון מבריק; למרות שהפקח לא נוכח באופן פיזי, הוא מופיע על צג הטלפון וחוזה בסצינה כולה בעת התרחשות. עבור התוקף, זה לבדו עשוי להיות מאיים מספיק כדי להבריחו לפני שכל פעולה אחרת מצדו ננקטת.


OnCamera היא אפליקציה הממומנת מתרומות וזמינה להורדה בגרסת בטא לפרק זמן מוגבל.


On Camera

Has anyone every heard or even used this????Not a bad ideaUPDATE: wow, this post has reached almost 45Mio people through our modest little site, with over 500K shares! It appears that you have to go to their website https://www.oncamera.co/ and register yourself before getting access. Having said that, please understand that we are really unable to respond to all the comments and messages that you guys have been sending our way. Please refer to their website for details.

Posted by Clarissa & Thomas Lehmann on Thursday, January 21, 2016

אני בהחלט מוכן להפצה ארצית, וחושב שכולם צריכים להיות מודעים לקיומה של האפליקציה הנפלאה הזו. זה יכול להציל חיים! אם אתם מסכימים, נא שתפו את ההמצאה הזו עם חברים בפייסבוק והפיצו את השמועה.