התינוק שלהם נולד 3 חודשים לפני הזמן. כשתראו איך הוא נראה שנה מאוחר יותר, אתם תהיו בשוק

לידה של תינוק טרם זמנו היא חוויה זוועתית עבור הורים. תודות להתקדמות בטכנולוגיה, הסבירות שילד ישרוד לידה מוקדמת גדלה, אך למרות הכל אין הדבר מובטח. הילד פגיע במיוחד במשך התקופה הזו. הוא אינו מפותח לחלוטין, מה שהופך את המאבק כדי לשרוד מאתגר אף יותר. התקופה הזו של חוסר הודאות בסיכון גבוה היא מורטת עצבים עבור המשפחה. הם לעתים קרובות מבזבזים זמן רב ככל האפשר לצד ילדם כדי לשאת בעול העתיד הלא צפוי הזה יחד. כשהעולל צולח את אתגרי החודשים הראשונים לחייו, זהו מעשה גבורה מדהים, ואנו מצפים מכם לראות זאת מבלי להזיל דמעה.

ווארד מיילס נולד 3.5 חודשים טרם זמנו ושקל פחות מ-600 גרם. הוא בילה את 107 הימים הראשונים שלו בבית החולים, כשהוא נאבק על חייו. אביו של ווארד, בנג'מין סקוט מילר, תיעד את שנתו הראשונה של בנו. הוא שיתף את רגעי השיא ואת האתגרים בהם התנסה בנו, מה שהסתכם בסרטון מרגש שהמשפחה הזו תנצור לעד.


לראות את גופו הזעיר של ווארד עמוס בצינורות וחוטים, זה מראה מכמיר לב. אתם תרצו נואשות לשלוח ידכם מבעד למסך ולעטוף את הילד בזרועותיכם, לומר לו שהכל בסדר. כשתראו את אמו מצליחה להחזיק אותו, ארבעה ימים לאחר לידתו, הדמעות ימלאו את עיניכם מיד, כשתחזו ברגע המדהים הזה של אהבה ואושר טהור. אתם בוכים כבר?


הסרטון הזה הוא דרך נהדרת להצטרף למשפחה במסעם בן השנה בחייו של ווארד. אנו זוכים לראותו מתפתח לתינוק שמח ובריא, ממש לנגד עינינו! אתם הולכים להתאהב בווארד ובמשפחתו.

לאלו מכם שזקוקים למעט השראה, הסרטון הזה הוא בשבילכם.