היא מצאה שרוך אבוד, אבל אחרי שהיא מביטה מקרוב, היא רואה את הפתק הזה…

האם מישהו זר עשה בשבילכם משהו בלי סיבה רק מטוב לב? אולי אתם עשיתם משהו בשביל אחרים, כמו לשלם ארוחה של משפחה אקראית במסעדה או לתת את החולצה שלכם לאדם חסר בית. מעשי האדיבות האקראיים האלו יכולים לשנות חיים, ולמרבה הצער הם מאוד נדירים בחברה של היום. כשאמילי גיבי קיבלה את ההזדמנות שלה לעזור למישהו שמעולם לא פגשה, היא ניצלה את ההזדמנות עד סופה.

אמילי עובדת בדיסני וורלד בקליפורניה – המקום הכי שמח על פני כדור הארץ. יום אחד, בעודה עושה את הפטרול הרגיל שלה בפנטסי לנד, היא הבחינה במשהו יוצא דופן על הרצפה. לאמילי לא היה מושג שמה שהיא מצאה יוביל אותה למסע חיפוש משנה חיים עבור ילד נזקק, דבר שילכוד את תשומת לבם של מאות אלפי אנשים באינטרנט.


המשיכו לקרוא כדי ללמוד על המסע יוצא הדופן של אמילי ואיך תוכלו גם אתם לעזור לה.


זהו השרוך האדום שאמילי מצאה על הרצפה באותו יום ב-24 למרץ, היה זה אירוע החלפת סיכות של מיקי מאוס.

מכתב אבוד ובו מסר מדהים נמצא בדיסניוורלד

על הפתק שהיה מוצמד לשרוך, נכתב "שלום! אני אוטיסט, ואני לא מדבר הרבה, אבל אני אשמח להחליף איתך סיכות של מיקי מאוס!"

הפתק שבר את ליבה של אמילי מיד, והיא הפכה את זה למשימה האישית של למצוא את הבעלים של השרוך הזה. אז, היא פנתה לדף הפייסבוק שלה וביקשה עזרה מהחברים.

מכתב אבוד ובו מסר מדהים נמצא בדיסניוורלד

אמילי והעמיתים לעבודה מילאו את השרוך בסיכות שהילד ביקש. כעת, הם רק צריכים לברר למי זה שייך.

אמילי המשיכה לפרסם עדכונים, בעוד יותר ויותר אנשים שמעו ורצו לעזור לה.

מכתב אבוד ובו מסר מדהים נמצא בדיסניוורלד

ההודעה שלה שותפה מעל 1,500 פעמים, אבל הבעלים המקורי טרם נמצא. היא ביקשה מכל מי שיכול למסור מידע ליצור קשר עם מחלקת אבידות ומציאות של דיסני וורלד בטלפון (714) 817-2166

בינתיים, אמילי משתמשת בפלטפורמה הויראלי החדשה שלה כדי לקדם מודעות לאוטיזם. אפריל הוא חודש המודעות לאוטיזם והיא מקווה שכל העוקבים שלה ישתתפו.

מכתב אבוד ובו מסר מדהים נמצא בדיסניוורלד

אמילי פרסמה את התמונה הזו לכבוד הבעלים של השרוך האבוד וכתבה:

"תמיד ידעתי שאנשים עם אוטיזם מנהלים מאבקים יומיומיים וחלק מאיתנו בכלל לא תופס, אבל לאחרונה למדתי שמשהו קטן כמו אובדן רכוש יכול לשנות את היום, את השבוע, או את החודש שלהם באופן דרסטי…החודש אני מאתגרת את עצמי ללמוד יותר על אוטיזם כדי שאוכל לתקשר טוב יותר עם אנשים כאלו. ואני מפצירה בכם שתנהגו כמוני!"

כדי לעזור לאמילי במשימה שלה למצוא את הילד האבוד, בבקשה שתפו את הסיפור הזה עם המשפחה והחברים שלכם.