מה אתה רואה בתמונות הבאות ומה זה אומר על האישיות שלך?

לכל אחד מאיתנו יש את הסטייל שלו ואת דרך החשיבה שלו, כאלו המרגישים לנו טבעיים. רק באופן נדיר אנחנו עוצרים לחשוב מה אנחנו חושבים! במקום, המוחות שלנו מעבדים מידע באופן מתמיד ומפרקים זאת עבורנו כדי שיהיו הגיוניים. אם לא הייתה לנו את היכולת לחשוב וליצור את המחשבות שלנו, המין האנושי יכול היה להיכחד כבר מזמן.

המוח האנושי הוא מורכב מאוד ואינטליגנטי בצורה שלא תיאמן, הוא נותן לנו את היכולת לחשוב בהגיון ובאופן לא מודע, אשר כל אחד בתורו מעניק לנו את האישיות והעומק שלנו. זה מסביר כיצד בנויה האישיות של כל אינדיוידואל. ליתר דיוק, אופנים שונים של חשיבה מקושרים לקטגוריות ספורות, אשר כל אחת מהן מתכתבת עם רמת גיל ממוצעת. לדוגמא, אנשים מסויימים חושבים כמו בני נוער. הם מטילים ספק בכל ומתנהגים באנוכיות כשהם מקבלים החלטות. לצורך השוואה, אנשים שחושבים כמו מבוגרים מטילים פחות ספק ונצמדים לעובדות כדי לקבל החלטות רציונליות המבוססות על הגיון וסיבתיות. ישנם אף אנשים שחושבים באופן מיוחד יותר, יצירתי, וגמיש, ואלו הם אשר חושבים כמו ילדים. בנוסף, ישנו גם את הסוג המורכב מקובינציות שונות, אשר נופל איפשהו בין כל קבוצות הבסיס הללו.


אתם חושבים כמו ילד, או אולי אופן החשיבה שלכם מתאים יותר למבוגר? הבוחן הויזואלי פותח כדי לענות על השאלה הזו עבורכם. הוא בודק את האסוציאציות שאתם עושים באופן אינסטינקטיבי בהתייחס לתמונה ומה שאתם בוחרים לייצג דרכה. התמונה דומה בסגנון ובמבנה לבוחן כתמי הדיו של רורשאך, רק שהם הרבה יותר צבעוניים. המילים הספציפיות אותן אתם מתבקשים לזהות בכל כתם דיו משתנים ויעזרו לכם לחשוף האם אתם חושבים כמו ילדים או לא. נסו ותראו איפה אתם ממוקמים בספקטרום. תהנו!