אם יש לכם את החור הזה בסנטר, אתם ממש מיוחדים! הנה מה שזה אומר עליכם…

האם יש לכם גומה מתחת לסנטר, ואם כן מה פירושה? המאמר הזה ילמד אתכם מה הגורמים, המשמעות ודפוסי האישיות של אנשים עם גומה בסנטר.
למרות שרוב האנשים, במיוחד נשים עם גומות בסנטר שונאות את זה, זה מושך. בנוסף, האישיות של האנשים הללו מעניינת. הגומות האלו גורמות לאחרים להבחין באנשים האלה כיוון שנראה כאילו יש חוסר שלמות באיזור הסנטר.
ישנם אנשים מפורסמים עם בקע או גומה בסנטר, כמו סנדרה בולוק, ראסל קרואו, ג'ון טרבולטה, ג'סיקה סימפסון ועוד. לכן, אין צורך שתהיו מובכים מגומה/בקע בסנטר כיון שזה נראה נחמד וגורם לכם להראות מושכים יותר.

גנטיקה וגומה בסנטר
גומה בסנטר יכולה להיווצר כתוצאה מגנטיקה. שריר המנטליס לא מצליח להיסגר בסנטר, ומשאיר מרווח. אבל, גנטיקה אין פירושה שהילדים שלכם יירשו את הגומה באופן אוטומטי בגלל כיון שהגן חייב להיות דומיננטי ולא רצסיבי (נסגני). הגן הדומיננטי גורם לגומה בסנטר.


למרות שיש לכם גומה בסנטר, ייתכן ולהורים שלך מעולם להיו כאלה. פירוש הדבר שייתכן ולקרובי משפחה שלכם היו גומות כאלה. זה עשוי לקחת עד 5 דורות לפני שגומה בסנטר תופיע אצל מישהו מבני המשפחה.


כיצד משפיעה גומה בסנטר על האישיות שלכם?
אנשים עם גומה בסנטר בדרך כלל מחפשים תשומת לב, אבל אנשים אחרים לא שונאים או סולדים מזה, כיוון שאנשים עם גומה בסנטר הם כאלו שכיף להיות בחברתם.

בנוסף, האנשים הללו נוטים לפלרטטנות והם מאוד טובים בזה. הטבע המיני שלהם הוא עוצמתי ומשעשע במיוחד.

בנוסף, אנשים עם גומה בסנטר נראים כרגישים יותר מאחרים. הם בוכים בקלות, לא משנה אם הם עצובים, שמחים, נרגשים או מלאי תשוקה.

יש הבדל בין בקע בסנטר וגומה בסנטר. בבקע ניתן להבחין ביתר קלות והוא יותר בולט מהגומה, ומשם גם התשוקה לתשומת לב והערכה באדם גם כן. אנשים עם בקע בסנטר יכולים להיפגע בקלות אם הפרטנר שלהם לא רוצה באינטימיות כל הזמן. בנוסף, לאנשים הללו יש בעיה בהבחנה בין דחייה ע"י בן הזוג מטעמים אינטימיים או טעמים אחרים. הם מאמינים שאהבה ומגע פיזי הם ההוכחה לרגשות שלהם ולאהבתם הרוחנית.

בנוסף, האנשים האלה פוחדים מדחייה, שיכולה להיות כאובה עבורם, אבל גם עבור בני הזוג שלהם. הצורך התמידי באישור יכול להתפרש כהתנהגות ממכרת. בכל אופן, אין זה אומר שכל האנשים עם בקע בסנטר הם מכורים למין או לחיבה.

מקור התמונה: FLICKR