תחתכו כמה לימונים ושימו אותם ליד המיטה…לא היה לי מושג!

כולנו יודעים שלימון הוא פרי בעל ערכים תזונתיים מצויינים. הוא מאוד אפקטיבי בשיפור איכות החיים שלכם, המראה והבריאות.
ריח הלימון מזכיר לנו "רעננות" ו"ניקיון". הפרי הזה הוא מחטא טבעי והמיץ שלו הוא בעל סגולות נקיון. הוא משפר את מצב הרוח שלכם ופעמים רבות נעשה בו שימוש כדי לטפל באנשים הסובלים מדיכאון וחרדה.

יתרונות השימוש במיץ לימון
המיץ של הפרי הזה הוא חומר ניקוי טבעי לקרקפת. זו הסיבה מדוע אנשים רבים משתמשים בו כדי לטפל במגוון רחב של בעיות עור. שימוש נוסף הוא לייבוש אקנה ולהלבנת "שחורים".
התחילו ע"י חיתוך הלימון לחצי. השתמשו בו כדי לשפשף איתו את המרפקים, הברכיים שלכם וגם את היבלות. זה ירכך אזורים בעלי עור גס. בנוסף, ניתן להשתמש במיץ לימון כדי להלבין שיניים, לרענן את הנשימה שלכם ולהקל על כאביים בכפות הרגליים.


היתרונות הבריאותיים של הלימון
קלקול קיבה, דלקת מפרקים ושגרון – כולם מצבים הניתנים לטיפול באמצעות מיץ לימון. תוכלו להתחיל לשתות מיץ לימון על בסיס יומיומי, כך תפטרו מרעלנים בגוף שלכם ותמנעו היווצרות של אבנים בכליות. יתרה מזאת, נעשה שימוש בלימון גם כדי לטפל במחלות כמו כולרה ומלריה בגלל יכולות טיהור הדם של מיץ הלימון.
ויטמין C איננו הויטמין היחיד בלימונים. הוא כולל בתוכו גם ויטמינים ומינרלים אחרים כמו ויטמין A, ויטמין E, נחושת, כרום, אשלגן, ברזל ומגנזיום. לימונים עשירים גם בנוגדני חמצון, אשר מסייעים במלחמה נגד סימני הזדקנות.


כיצד להשתמש בלימונים:
1. חתכו את הלימונים והשאירו אותם בקערה למשך הלילה. זה ימלא את החדר שלכם בריח נפלא. לימונים יכולים להועיל יותר מתרסיסים או מטהרי אוויר למיניהם המלאים בכימיקלים. כך לא תצטרכו להשתמש בתרסיסים רעילים לעולם.
2. אם תנשמו אוויר המלא בריח לימון, תוכלו לשפר את יכולת הנשימה ולהתעורר עם ראש צלול וגרון נקי. לכן, אם אתם סובלים מאסתמה או מתמודדים עם אלרגיה או צינון, כדאי לכם לנסות את הטיפ הזה.
3. קרבו את הקערה המלאה בלימונים לפנים שלכם ונשמו עמוק. רמות האנרגיה שלכם ישתפרו ותרגישו טוב יותר מיד. זה אפילו טוב יותר מכוס קפה או משקה אנרגיה מלא בסוכר. אתם חייבים לנסות את זה אם להתעורר בבוקר זה בעיה עבורכם.