אם תראו גומיה אלסטית מתוחה על ידית הדלת שלכם בצורה הזאת, תתקשרו למשטרה מיד

אם אתם שומעים מישהו דופק על הדלת שלכם, מה אתם עושים? אני מודה שאפילו אם אני לבד בבית, אני ממהר לפתוח את הדלת. אני פשוט לא חושב על זה פעמיים. ובכל, אחרי שראיתי את הסיפור הזה, אולי אשנה את דעתי. מסתבר שאתם חייבים להיות זהירים במיוחד לגבי פתיחת הדלת שלכם, בגלל שישנם אנשים שיעשו הכל כדי להיכנס לבית שלכם.
לאחרונה, קים פלמינג קרניליארו חוותה מפגש מקרוב עם מישהו שניסה לפרוץ לבית שלה. היא הייתה לבדה באותו הזמן, ושמעה דפיקות חזקות.

אם תראו גומיה אלסטית מתוחה על ידית הדלת שלכם בצורה הזו, התקשרו למשטרה מיד!


שלא כמוני, היא הייתה מודעת. היא ידעה שהיא לא צריכה לענות לדלת כשאף אחד אחר לא היה בבית. זו הסיבה מדוע היא פשוט התעלמה מהדפיקות.
כשקולות הנקישה פסקו, היא חיכתה זמן מה כדי לוודא שהאדם באמת הסתלק. זה קרה ברגע שהיא החליטה לצאת החוצה ולהעיף מבט במה שקרה. היא חשבה שלא יהיו שם עלוני מידע מטרידים ממתינים לה על המרפסת. מה שהיא באמת ראתה, הפחיד אותה כהוגן.
מה שראתה כשפתחה את הלדת הייתה גומיה אלסטית על מקוש הדלת. רוב האנשים היו מסתכלים על זה וחושבים שאין בכך סכנה. למעשה, רוב הגנבים משתמשים בשיטה הזו כדי לוודא שהם נכנסים לבית שלכם בזמן שאתם פותחים את הדלת.
לאחר שחייגה לשריף וסיפרה לו על מה שקרה, קים פרסמה פוסט בפייסבוק כדי לספר על כך לעולם.


אם תראו גומיה אלסטית מתוחה על ידית הדלת שלכם בצורה הזו, התקשרו למשטרה מיד!

מסתבר שלמי שדפק על דלת הבית שלה הייתה כוונה לפתוח את הדלת בכוח כשפתחה אותה. הם השתמשו בגומיה האלסטית כדי לעזור להם במשימה.
בפוסט, היא כותבת, "השריף הגיע אתמול ואמר שזה קורה בהפתעה, ברגע שאתם פותחים את המנעול, הם לא ממתינים עד שתסובבו את הידית, הם פשוט מתפרצים פנימה מייד". מפחיד, נכון? בימינו, זה יותר חשוב מאי פעם לוודא שאנחנו מגינים על הבתים שלנו. עכשיו ברור לי שאצטרך להיות יותר זהיר גם לגבי האדם שאני פותח עבורו את הדלת!

הנה עשרה דרכים בעזרתם תוכלו להגן על הבית שלכם: