כיצד להעלים נקבוביות בעזרת רכיב אחד בלבד!

אנשים בעלי עור שמנוני סובלים לעתים קרובות מקבוביות מוגדלות ונראות לעין שהם שונאים. בגלל זה, האנשים הללו מנסים לגרום לנקבוביות שלהם להיראות פחות בולטות ע״י כיווץ והקטנת הנקבוביות שלהם.

כמובן, ישנם מוצרים רבים שניתן לרכוש ללא מרשם, כאלו שמותחים את העור שלכם ומורידים את הופעתם של נקבוביות מוגדלות, אבל גם כאן ישנה האפשרות בה תוכלו להכין בעצמכם תרופה טבעית בבית כדי לפתור את הבעיה הזו.


עליכם לנסות:
מים וסודה לשתייה
ערבבו 2 כפות של סודה לשתייה ומים ובחשו היטב. אז, מרחו את המשחה שהתקבלה על הפנים שלכם ותנו לזה להתייבש במשך 15 דקות. לאחר שהמסכה הדוקה, שטפו במים קרים.


רשימת התרופות הטבעיות שבהמשך אפקטיבית במיוחד והתרופות הן בעלות צד חיובי מאחר ואת המרקחות הללו תוכלו להכין מ-2-3 רכיבים טבעיים בלבד.

מלפפון, לימון ומי ורדים
קלפו את המלפפון ומעכו את התוכן שלו. לאחר מכן, הוסיפו כפית של מי ורדים וכמה טיפות של מיץ לימון. שימו את התערובת שהתקבלה בבד נקי, קפלו ומרחו על הפנים שלכם. לבסוף, שטפו במים קרים.

חלבון ביצה ומיץ לימון
הכינו בעצמכם מסכת פנים עם כמה טיפות של מיץ לימון ושתי חלבונים של ביצה. מרחו את המסכה על הפנים שלכם ותנו לזה להתייבש במשך מספר דקות.
אז, שטפו במים קרים. המסכה תעזור לכם להדק את הנקבוביות שבעור שלכם, אבל גם תעזור להסיר תאי עור מתים ושומניים.

עגבניה ומיץ ליים
הוסיפו 2-4 טיפות של מיץ ליים למיץ עגבניות. מרחו את הנוזל על פניכם בעזרת צמר גפן ותנו לזה להישאר על הפנים שלכם במשך 15 דקות. אז, שטפו את הפנים במים קרים.

השומן מהפנים שלכם יוסר תודות לחומצות שבליים ולעגבניות שמתפקדות כחסם. בנוסף, התערובת תמתח את העור שלכם ותסגור את הנקבוביות.

שקדים ומיץ ליים.
הוסיפו כמה שקדים לכלי קטן מלא במים והשרו אותם למשך הלילה. בבוקר, מעכו את השקדים והכינו מהם משחה. אז, הוסיפו כפית של מיץ ליים למשחה. מרחו את זה על הפנים שלכם ותנו לזה לשבת למשך 30 דקות. אז, שטפו את הפנים שלכם במים קרים.

לימון ומיץ אננס
סחטו מיץ מלימון וחצי וערבבו את זה עם חצי כ(ו)ס של מיץ אננס. לאחר מכן, השרו חתיכת בד בתערובת ושימו על הפנים שלכם למשך 5 דקות. שטפו את הפנים שלכם במים קרים לאחר מכן.

האנזימים שבאננס מסייעים בניקוי ומתיחת הפנים שלכם. בנוסף, זה עובד מעולה עם אפקט החסימה תודות לחומציות במיץ הלימון.