השתמשו בויטמין הזה והיפטרו מהיתושים למשך כל הקיץ

אני שונא יתושים! אין בכלל שאלה, הם מעצבנים בטירוף ואם הזמזום שלהם לא מספיק, העקיצה שלהם שמשאירה סימנים ומגרדת – אין יותר מרגיז מזה.

אז באופן טבעי אתם קונים את מה שמוכרים בחנויות , ומתיזים על עצמכם, נכון? כן, זה מה שאתם עושים אם אתם בעניין של לרסס את עצמכם בכימיקלים מסוכנים שנצמדים לעור, מריחים מוזר באופן רעיל ויכולים לסכן אתכם אם אתם נושמים אותם. ישנן חלופות שלא רק יגנו עליכם, אלא גם יהיו אפקטיביות הרבה יותר.


מסתבר שלאופן בו אתם מריחים יש קשר האם אתם בעלי נטייה להיעקץ ע"י יתושים. חומצות מסוימות שהעור מפיק, או ריכוז סטרואידי או כולסטרולי על העור שלכם יכול למשוך אליו את החרקים המציקים האלו. דו תחמוצת הפחמן על העור, שמופקת ע"י נשים בהריון או אנשים בעלי משקל עודף עשויה למשוך גם כן יתושים.


מעבר לעקיצות, יתושים יכולים גם לגרום למחלות הבאות:
*קדחת צהובה (גורם לרעידות, צהבת והקאות)
*מלריה (גורם להקאות, קדחת ורעידות)
*זיקה (גורם למומים בלידה)
*קדחת הנילוס (גורם לפריחה, כאבי פרקים והקאות)
*צ'יקונגוניה (גורם פריחה, כאבי פרקים וסחרחורות).
*וירוס קניון ג'יימסטאון (גורם לסימפטומים המזכירים שפעת)
*ארנבת השלג (גורם להקאות, פריחה וסחרחורות)
*עמק הקרע (או הסדק): גורם לנזק בעיניים, סחרחורות וחולשה.
*אנספליטיס לה-קרוס (גורם לסחרחורות וחום)

ישנם 175 סוגים של יתושים בארצות הברית, ורוב הסיכויים שהם נושאים לפחות כמה מן המחלות שציינו למעלה. עליכם להיות מודעים לאופן בו תוכלו להגן על עצמכם ועל המשפחה שלכם באופן טבעי מבלי להיחשף לכימיקלים.

כן, ישנו ויטמין, B1 הידוע בשמו ת'יאמין, בו ניתן להשתמש כדוחה יתושים טבעי. תוכלו לצרוך B1 דרך מקורות כמו קייל, תרד, כרוב, חציל, בצלים, ברוקולי, שעועית ירוקה וגרעיני חמניה. צריכה מספקת של ויטמין B1 מעניקה ריח המזכיר שמרים. בני אדם לא יצליחו להבחין בריח הזה, אבל יתושים כן, והם שונאים את זה!

אז למה שלא תכינו בעצמכם דוחה יתושים? זה עובד נפלא. תוכלו להשתמש בחומץ תפוחים אורגני ופטרוזיליה! הוסיפו חופן עלי פטרוזיליה טריה ומעט חומץ תפוחים וכתשו זאת היטב.

עכשיו עליכם למעוך את העלים כהוגן. תנו לתערובת לשבת במשך הלילה, או לפחות למספר שעות. סננו את הנוזל, והעבירו אותו לבקבוק ספריי. שמרו במקרר והוסיפו שמנים אתריים כדי להעניק לו ריח נעים!

תוכלו ללמוד כיצד להכין את דוחה היתושים הלא רעיל והבטוח לחלוטין הזה, עבורכם ועבור בני המשפחה בסרטון הבא. שתפו אותו עם החברים ובני המשפחה שלכם!