כך תימנעו מהשיער לנשור באמצעות טיפול ביתי בעל 3 מרכיבים בלבד!

אנחנו מעבירים את השיער שלנו סבל רב ולא הכרחי. בין טיפולים באביזרי חימום וחומרי הבהרה ואפילו מוצרי שיער רגילים, השיער שלנו יכול להינזק די בקלות. וברגע שהשיער שלנו ניזוק, קשה מאוד לתקן את המצב. גרימת נזק לשיער יכולה להפוך משהו פשוט, כמו צמיחת השיער, למשימה כמעט בלתי אפשרית. אם אתם מחפשים דרך להפוך את השיער שלכם לבריא, או מתעניינים בדרך שתגרום לשיער שלכם לצמוח באופן היעיל והנכון ביותר, תצטרכו להזין אותו במעט יותר אהבה ודאגה. אנחנו יודעים בדיוק כמה השיער הניזוק שלכם זקוק למסיכת שיער פשוטה, בשיטת "עשה זאת בעצמך"! את מוצר הטיפוח הזה ניתן להכין באמצעות 3 רכיבים בבית, והוא יחולל פלאים לקצוות המפוצלים שלכם.

סמכו עלינו, השיער שלכם יודע לכם על המסיכה הפשוטה הזו. זה יהיה כמו משב רוח רענן עבורו!


כל 3 השמנים בהם נעשה שימוש עבור מסכת השיער הזו נבחרו למתכון הזה מסיבות מסוימות: כל אחד הוא בעל תכונה חיובית וחשובה לה השיער זקוק נואשות. אל תתקמצנו על אף רכיב! יש רק 3 רכיבים וכולם הכרחיים, אז וודאו שיש לכם את הכמויות המתאימות עבור מכל מרכיב כדי ליצור מסיכת שיער מדהימה.


חומרים:
7 כפות של שמן שקדים
12 מ"ל שמן קיק
5 כפות שמן שומשום
מיכל ריק

הוראות הכנה:
1. ראשית, כדי ליצור את מסיכת השיער שלכם, מדדו את כל הכמויות הנדרשות לפי המתכון ושימו בתוך המיכל הריק. ערבבו.

2. כדי להשתמש בזה, עסו את המסיכה לשורש השיער שלכם. השתמשו במסרק כדי להפריד את השיער לחלקים ולעסות כל חלק בנפרד.

3. תנו לעצמכם עיסוי ראש בן 3 דקות כדי להזרים את הדם בקרקפת ולעודד צמיחת שיער.

4. הברישו את השמן לאורך השיער. התחילו בקרקפת והברישו כל הדרך למטה עד לקצוות.

5. אם יש צורך, מרחו את המסיכה על כל השער, במיוחד בקצוות הניזוקים.

6. אספו את השיער שלכן לקוקו וכסו ברשת כלשהי. השאירו כך את השיער למשך שעתיים עד חמש.

7. לאחר שעתיים עד חמש שעות, שטפו בשמפו ובמרכך היטב כדי להוריד את המסיכה.

שמן קוקוס מכיל אומגה 9, אומגה 6, וחומצות שומן מסוג אומגה 3, כולם חשובים מאוד לצמיחת השיער. השמן הזה מכיל ויטמין E, שעוזר לכם להיפטר מדלקות בקרקפת, מונע מהשיער להישבר, וגורם לשיער להיות רך וזוהר.

שמן קיק הוא מצויין במניעת נשירה. השמן הזה עוזר לכם לחזק את הקצוות וידוע בשל יכולתו להצמיח שיער עבה יותר. שמן קיק גם עוזר להיפטר מכל הזיהומים השונים על הקרקפת בזכות מאפייניו האנטי-פטרייתיים והאנטי-בקטריאליים, ונפטר מקצוות מפוצלים אחת ולתמיד.

לבסוף, שמן שומשום מגביר את זרימת הדם בקרקפת, מאיץ את צמיחת השיער ומרגיע את הקרקפת. כפי שכולנו יודעים, קרקפת בריאה פירושה ראש בריא ומלא בשיער!

כך תימנעו מהשיער לנשור באמצעות טיפול ביתי בעל 3 מרכיבים בלבד!

שימו לב, יש לחפוף את השיער פעמיים כדי להיפטר מכל השמן והריח שהוא מותיר אחריו. שטפו את השיער שלכם במידת האפשר כדי להיפטר משמנים עודפים. בעוד המסיכה בריאה מאוד לשיער שלכם, כמה סוגי שיער לא מפיקים תועלת מרמת החמצן בדם כשעתיים עד חמש שעות מעבר למותר.

באופן הפוך, אם יש לכם שיער יבש מאוד (אולי שיער מתולתל טבעי, אפילו, אני יודעת כמה התלתלים שלי זקוקים ללחות), אל תחששו להשאיר את השמנים האלו על השער שלכם כמה שתרצו. תזדקקו לשמפו כדי לשטוף אותם בסופו של דבר, כמובן, אבל השיער שלכם זקוק ל"משקה" ארוך אז אל תחששו לפזר את המסיכה על כל השיער ולתת לזה לשבת.

מה אתם חושבים על מסיכת השיער הזו בשיטת "עשו זאת בעצמכם"? שתפו את המחשבות שלכם בתיבת התגובות שבהמשך!