זה מה שיקרה לגוף שלכם אם תשתו כוס אחת של יין למשך 3 שבועות!

מחקר שנערך באוניברסיטת "הארוורד" על 20,000 נשים במשך 13 שנים, בחן את ההשפעות של יין אדום על המשקל שלהן. התוצאות מאוד מעניינות! הן מראות שהנשים ששתו 2 כוסות יין אדום ביום לא סבלו מבעיות של השמנת יתר, ושיין אדום מאיץ את שריפת השומנים.

הירחון לתזונה וביוכימיה הדפיס מחקר בנושא השפעת הענבים על הגוף בנוסף לאופן בהם מאיצים שריפת שומן. המחקר מראה שעכברים אחסנו פחות שומן בכבד והראו רמות נמוכות של סוכר בדם כשקיבלו תמצית יין מענבים אדומים. החומציות שביין יכולה להאט את גדילת תאי השומן.


הפלא הזה ותיפטרו מהשומן הבטני! במהירות ובקלות!


יין אדום כחטיף

נסו לשתות יין אדום במקום חטיף הערב שלכם. ידוע שכוס אחת של יין אדום מכילה רק מעט יותר קלוריות מגלידה, פרוסת עוגה או צ'יפס. בכוס יין אדום יש אפס שומנים "רעים".

אישה בשם לינדה מונק ויתרה על חטיף הערב ושתתה יין אדום, והורידה 2.2 ק"ג ב-3 שבועות. זה עזר לה להוריד את רמת ההשתוקקות שלה לסוכר, ולאכול חטיפים לא בריאים לפני השינה.

היתרונות הבריאותיים ביין אדום

בזכות הכמויות הגדולות של רסברטרול (פוליפנול נוגד חמצון), יין אדום הוא בעל יתרונות בריאותיים רבים. הוא נוגד חמצון עוצמתי הידוע בזכות יכולתו למנוע גידולים. תודות ליכולת שלו למנוע הרס לתאים, הוא מונע אלצהיימר ומגן על הלב שלכם. נוגד החמצון הזה קשור בקשר ישיר לתוחלת חיים ארוכה יותר ומשפר יכולות אתלטיות.

האם ישנה סיבה לדאגה?
בגלל שזה בריא מאוד ועוזר להוריד במשקל, נסו לא לשתות בקבוק שלם במכה. מילת המפתח היא "מתינות". נסו לשמור על ההבדל שבין להחליף חטיף ביין ולשתות יין עם חטיף. כוס יין ושקית תפוצ'יפס מסתכמים באקסטרה קלוריות.

מוטב שלא תשתו יין אדום מאוחר בלילה. זה ישפיע על השינה שלכם ויגרום לכם להתעורר בכבדות ביום המחרת. זה אולי לא ישפיע עליכם, אבל אתם מכירים את הגוף שלכם טוב יותר, לכן תחליטו אתם מה טוב בשבילכם.

כוס יין אדום פעם בזמן מה לא משפיעה על צורת הגוף שלכם.

זה עשוי למעשה להוביל לגוף מהמם!