בחרו כורסא וגלו מה היא אומרת על האישיות שלכם

טסט – זוהי אולי שיטת המחקר הפסיכולוגית המעניינת ביותר. יש להם הרבה מה לספר לנו על עצמינו, על הדברים שלא ידענו.
לעיתים הטסט בנוי משאלות שהתשובה עליהם היא "כן" או "לא" ולעיתים ישנה שיטה מעניינת יותר כפי שאנו מציעים לכם היום.
הכל מאוד פשוט – תבחרו את הכורסא האהובה עליכם ותגלו מה זה אומר עליכם.

1.כורסת איש העסקים
תבחרו כורסא ותגלו מה זה אומר עליכם


אתה אדם חזק וחרוץ. אתה יכול להעביר יום שלם בעבודה על פרוייקט קשה ומייגע. מכור לעבודה, אך בניגוד לרוב המכורים יש לך גישה בריאה לעבודה. אתה לא חושש להביע את דעתך ובטוח ביכולות שלך.


2. כורסת מורה רוחני
תבחרו כורסא ותגלו מה זה אומר עליכם

אתה אדם רגוע ומלא חמלה כלפי אנשים. אתה יכול להעביר יום שלם בכיסא ולהקשיב לאדם אחר. אתה אדם מאוד אדיב ולדעתך בן אדם אמיתי הוא אחד שעוזר לאחרים וזוהי השאיפה שלך. יש ביכולתך לרצות אפילו את האדם הכי חסר מנוח.

3.כורסת היזם
תבחרו כורסא ותגלו מה זה אומר עליכם

אתה אדם מאוד אנרגטי ומלא יצירתיות, יכול להעביר יום שלם במקום אחד במחשבה על רעיון חדש ופיתוחו. אתה נהנה מקשיים בעבודה ומחוץ לה. אתה קצת פולשני כלפי הסובבים אותך אך לא יכול לסבול התנהגות זאת מאחרים כלפיך. אוהב להתנסות בדברים חדשים וללמוד אותם לעומק.

4.כורסת המבקר
תבחרו כורסא ותגלו מה זה אומר עליכם

אתה אדם מתוחכם ומשכיל. יכול לבדר יום שלם את האורחים עם בדיחות שנונות. לפעמים אתה יכול להיחשב כסנוב כיוון שאתה לא מתפשר על פחות מאיכות. אנשים אחרים רואים אותך בתור יהיר ומתנשא כיוון שבעמקי נשמתך אתה רוצה להיות הטוב ביותר.

5. כורסת הפסיכולוג
תבחרו כורסא ותגלו מה זה אומר עליכם

אתה אדם חכם ויוזמתי, אשר אוהב לשאול שאלות ולחפש תשובות. אתה בעל מוח אנליטי. על פני השטח אתה אדם מאוד רגוע אבל בתוך תוכך יש לך חיים פעילים ביותר. אתה אדם אשר אוהב ללמוד אנשים ולעיתים אפילו גורמם להם לצאת מדעתם על מנת ללמוד את תגובותיהם.

6. כורסת ההרתפקן
תבחרו כורסא ותגלו מה זה אומר עליכם

אתה אדם מאוד הרפתקני. אוהב דברים חדשים, מקומות, אנשים, אשר תמיד מחפש חידושים וריגושים. לפעמים ההרפתקאות שלך מציאותיות ולפעמים אתה רק חולם עליהן. על פני השטח אתה נראה חסרי מנוח אך אתה מוצא את מנוחתך רק באותן ריגושים.

7. כורסת הרומנטיקן
תבחרו כורסא ותגלו מה זה אומר עליכם

אתה אדם חולמני ויצירתי אשר אוהב להעביר את מרבית היום במחשבות בעולם אחר. יש לך דמיון מפותח ולעיתים אתה הולך לאיבוד במחשבות שלך. בראשך מופעלים עולמות מעניינים אך אתה חסר משמעת עצמית בשביל לכתוב את כל זה.

8. כורסת המלומד
תבחרו כורסא ותגלו מה זה אומר עליכם

אתה אדם עקשן אשר יכול להעביר את מרבית היום מול ספר קשה. אתה מסתכן ללכת לאיבוד בעולם הרעיונות אך ככל שיש יותר תעלומות כך הדבר מעניין אותך יותר. במבט ראשון נראה שהעולם עצמו אינו מעניין אותך אך אתה עצמך מעניין את שאר העולם והסובבים אותך. אתה משתדל לחדור עמוק אל תוך המהות של כל דבר ודבר.

9. כורסת הפילוסוף
תבחרו כורסא ותגלו מה זה אומר עליכם

אתה אדם מוזר ועליז. אתה יכול להעביר יום שלם ולא להשתעמם וכמובן לא לתת לאחרים להשתעמם. אחרי הכל, בעולם יש כל כך הרבה דברים מעניינים. אנשים רבים רואים המוזרות שלך משהו משעשע. אתה בכל יום משפר את היוחודיות שלך והמבט שלך לחיים.