הוא היה חסר בית ומכור להרואין. היום הוא איש עסקים ומולטי מיליונר. הנה הסיפור שלו

לחליל רפאתי היו חיים מלאי מהמורות, אבל בעזרת היכולת שלו לחלום וההחלטיות שלו, הוא יצר לעצמו חיים שמשמשים כעת השראה לאחרים. מחסר בית הוא הפך לעשיר ומשגשג, ממכור להרואין ליזם בריאות – סיפורו משנה החיים של רפאתי הוא מדהים.

כשהיה צעיר הוא ברח מהבית אל שנים של התעללות מינית, כשהוא בורח לאורכה של ארצות הברית מאוהיו ללוס אנג'לס, שם התחיל לעבוד בעסקי הרכבים, שכללו חוג לקוחות כמו ג'ף ברידג'ס ואליזבת טיילור. אך בין כל זה הוא נאבק רבות והרגיש בצורך התמידי להתקדם.


אז, באופן טראגי, רפאתי החל לסחור בהרואין והפך מכור לאקסטזי והרואין. פעם אחת הוא אף נטל מנת יתר במסיבה במליבו, והפרמדיקים הצילו את חייו.


הוא היה חסר בית ומכור להרואין. היום הוא איש עסקים ומולטי מיליונר. הנה הסיפור שלו

החיים נראו אפילו נוראים יותר שנה לאחר מכן כשפורץ חמוש פלש לביתו וירה בו. אז הוא הגיע לשאול תחתיות: הוא ישב בכלא המחוזי של לוס אנג'לס.

רפאתי מספר שזו הייתה 'התחתית של התחתית'.

אך ממעמקי הייאוש, הוא קיבל החלטה קסומה לרדוף אחרי חיים טובים יותר. כדי לעשות את זה, הוא נזקק להתמכרות חיובית שתחליף את הישנה. אז, הוא הפך מכור לדבר חדש, ומדהים: לעזור לאחרים.

איך? בעזרת בריאות!

החברים שלו הציגו בפנים את המיצים, והוא לקח את זה לשלב הבא.

הוא היה חסר בית ומכור להרואין. היום הוא איש עסקים ומולטי מיליונר. הנה הסיפור שלו

כדי לעזור לאחרים שנאבקו בהתמכרות הוא הקים את מרכז השיקום ריביירה ב-2007. ריביירה עוצבה כדי להיות בית שיסייע לאנשים להתפכח אבל המיצים הטבעיים שרפאתי הכין למטופלים ולצוות היו כל טובים שאנשים החלו לבקר אותו רק כדי לזכות ולטעום מהשיקויים המופלאים שלו.

"המיץ נועד כדי להחזיר למטופלים את הכוח והנעורים שלהם, ולתת להם כמה כוח שרק יצטרכו. העייפות הנלווית לתהליך הגמילה היא אכזרית, במיוחד אם אתם משתמשים כבדים", מספר רפאתי לעיתון ה"ניו יורק טיימס".

"אנשים רבים, שאינם מכורים, הגיעו למרכז ריביירה רק כדי להנות מהשייקים שלי, שזה אפילו הפך למעט מביך מאחר והאנשים האלו לא היו אפילו חלק מתכנית הגמילה של מכון ריביירה", הוא מספר.

בגלל המשיכה שלו למיצים ושייקים, רפאתי פתח את "סאן לייף אורגניקס" (SunLife Organics) , והמוטו שלו הוא 'לאהוב, לרפא ולהעניק השראה'.

ל-SunLife Organics יש כעת 6 סניפים ובהם הוא מעסיק אנשים המחפשים אחר הזדמנות לשנות חייהם. המחזור של החברה מוערך בכ-15 מיליון דולר בשנה. החנויות של רפאתי כל כך פופולריות שגם סלבס רבים מבקרים בהן, כולל חבר להקת "One Direction", הארי סטיילס.

הוא היה חסר בית ומכור להרואין. היום הוא איש עסקים ומולטי מיליונר. הנה הסיפור שלו

רפאתי הוא מקור השראה והוכחה חיה שגם אתם יכולים לעשות שינוי של ממש בחיים שלכם! אם אתם צריכים, קחו את הסיפור שלו כהשראה ועשו את הצעד הבא: שבו עם חבר ונסו להבין איפה עליכם לשים את הפוקוס. רדפו אחר "התמכרות" חיובית שתשפר את החיים שלכם…ובתקווה שתעזור גם לאנשים אחרים.