זה מה שהשיניים החותכות שלכם אומרות על האישיות שלכם

הראו לי את השיניים שלכם ואומר לכם מי אתם. מעתה ואילך, אתם בכלל לא צריכים לדבר עם מישהו כדי ללמוד משהו על האישיות שלו. הביטו בשיניים החותכות שלהם כשהם מדברים או מחייכים. כמובן, גם אתם תראו מי אתם באמת – דבר שמעניין גם את האדם שניצב מולכם!

1. מרובע
אם השיניים הקדמיות שלכם הן בעלות צורה מלבנית סביר להניח שאתם אנשים רגועים ששולטים ברגשות שלהם.
לפעמים הדמות המאופקת וקרת הרוח שלכם מעניקה רושם של ריחוק.


הנה מה שהשיניים החותכות שלכם אומרות על האישיות שלכם


2. אובלי
הצורה הזו מעידה על נטייה אמנותית ויצירתית. אתם אנשים קפדנים ומודעים לפרטים ויודעים שלפעמים לא דרוש הרבה כדי לחולל הבדל. אתם מלאי אמפתיה ויודעים להבחין במהירות ברגשותיהם של אחרים. לפעמים אתם אובדים במחשבות של עצמכם וקשה לכם למקד את תשומת הלב שלכם על משהו לאורך זמן.

הנה מה שהשיניים החותכות שלכם אומרות על האישיות שלכם

3. משולש
אתם אופטימיים מאוד, נטולי דאגות ודינמיים. אתם אוהבים להיות עם אנשים אחרים ומתחברים בקלות. למעשה, אתם פוחדים מבדידות ולא אוהבים להיות לבד.

הנה מה שהשיניים החותכות שלכם אומרות על האישיות שלכם

4. מלבני
אם השיניים הקדמיות שלכם הן בעלות צורת מלבנית אתם נולדתם להיות בוסים. יש לכם אישיות של מנהיגים מלידה ואתם יודעים לקבל החלטות במהירות. אתם רודפים אחרי המטרות שלכם עם המון החלטיות. אבל לעתים אתם יכולים להיות מרוכזים מדי בעצמכם וזה נותן לאנשים אחרים רושם אנוכי.

הנה מה שהשיניים החותכות שלכם אומרות על האישיות שלכם

מופתעים? מסתבר ששיניים אינן נמצאות שם רק כדי להיראות טוב ולאכול. הן יכולות לחשוף די הרבה מאשר העובדה אם צחצחתם היום או לא…

ארבעת הסוגים קשורים לארבעת מצבי הרוח (ה"הומרוס") המתואר ע"י אבי הרפואה היוונית, היפוקרטס, שככל הנראה גם פיתח את התיאוריה הזו. בדקו את זה עם חברים שלכם כדי לראות אם זה עובד!