היא מגלה שבעלה בוגד בה, הנקמה הבלתי צפויה שלה שווה זהב

אחד הדברים היפים ביותר בעולם היא להבטיח למישהו אחר שנאהב אותו בטוב וברע. אבל למרבה הצער, החיים לא תמיד מסתדרים כמו שתכננו.

לשרה וויליאמס, בת 32, היו נישואים מושלמים יחד עם ג'ורג' בחיר לבה. ואז, זמן קצר לאחר שהביאו ילד משותף לעולם, שרה גילתה שבעלה בוגר בה במשך זמן ארוך.


אבל במקום לשקוע ברחמים עצמיים, שרה שלפה את אחת התכניות המבריקות ביותר שראיתי מזה זמן רב.


ב-2011, שרה וויליאמס ואהבת חייה, ג'ורג', נישאו בחתונה מנקרת עיניים. לשרה יש שני ילדים ממערכת יחסים קודמת, וילד אחד נוסף עם ג'ורג'. החיים היו מאושרים עבור המשפחה הזו – לפחות כך חשבה שרה.

יום אחד בעודה מחפשת מברג, גילתה שרה משהו ששמט את הקרקע תחת רגליה. בעלה כתב מכתבה אהבה וחתם עליו בהשראת הספר (והסרט) "חמישים גוונים של אפור", תחת השם "שלך, מר גריי (אפור)". אבל המכתב לא היה מיועד עבורה. המכתב היה עדות ברורה לכך שג'ורג' מנהל רומן מזה תקופה ארוכה.

שרה חושפת את בעלה הבוגדני - אבל הנקמה הבלתי צפויה שלה שווה זהב

במקום להניח לבן זוגה הבוגדני להרוס את חייה, האם בת ה-32 החליטה להשתמש בעובדה שבעלה רודף שמלות, לטובתה. היא החליטה למכור את כל הדברים הקשורים לחתונה שלהם כדי לממן טיול עבורה ועבור ילדיה, כך לפי עיתון ה-Mirror.

שרה מכרה את שמלת החתונה היפהפייה שלה, את הכתר ואת הטבעת ב-15,000$ – כסף שיעזור לה להמשיך הלאה, גם במובן הציורי של המילה.

המעשים של שרה מראים שהחיים נמשכים גם בזמנים שאנו מרגישים חסרי אונים. בבקשה, שתפו את זה אם אתם חושבים שהתגובה של שרה הייתה במקום.