היא חששה כל כך לשיר בציבור, אבל האודישן שלה השאיר את כולם המומים לגמרי!

אליס פרדנהאם היא מתחרה יוצאת דופן. במקום להביא את קהל המעריצים וחברי המשפחה שלה, היא החליטה שלא להביא איתה איש. היא הייתה כל כך מבועתת שמישהו ידע שנרשמה לתכנית, שלא לדבר על העובדה שהיא הולכת לשיר, אז היא לא סיפרה לאף אחד. בראיון שלפני האודישן היא חשפה שהיא סובלת מפחד במה חמור. היא התקשתה רק לדבר על החרדה האדירה שהרגישה לפני שעלתה לבמה או על העובדה שהשופטים לא יעבירו אותה.

המתמודדת בת ה-28 חששה שתתרגש אפילו יותר אם תביא איתה מישהו מהבית. כשהיא כבר נרגשת מאוד היא צעדה אל המיקרופון בידיים שלובות. הקהל הביט בה והתכונן לגרוע מכל.


לכל מי שלא סובל מחרדה חברתית או פחד במה , קשה להבין איזה אומץ היה דרוש לבחורה הצעירה. הלב הולם והגרון יבש, וגל של מחשבות שוטף את הראש. זה כאילו המוח והגוף לא רוצים יותר לשתף פעולה. היא הצליחה איכשהו להתגבר על הפחד ולדבר עם השופטים אבל לשיר זה כבר סיפור אחר. לא תאמינו מה קרה.


סיימון קאוול, מלך הרשע, הצליח למלמל "אלוהים ישמור" בעוד שאר השופטים מביעים את אהבתם המוחלטת לזמרת הנפלאה שמולם. הלב שלי יוצא אל הגברת מעוררת ההשראה הזו שהצליחה לכבוש את הפחדים שלה. צפו בהופעה הנפלאה שלה בסרטון שבהמשך.