היא נהרגת חודשיים אחרי החתונה שלה. שנתיים לאחר מכן, השוטר מסתכל בתמונות ורואה את זה!

דייב ואריקה לא יכלו לחכות להתחתן ולהתחיל את החיים שלהם יחד. למרבה הצער, ימים ספורים לאחר החתונה שלהם, אריקה אובחנה כלוקה בסרטן נדיר ואלים בבלוטות הלימפומה.

הזוג המשיך בחיי הנישואין שלו וניסה להנות ככל שיכול היה מהזמן שלהם יחד, אבל למרבה הצער, אריקה נפטרה באותה השנה, והשאירה את דייב כשהוא אלמן.


בעוד שלא היה להם זמן רב יחד, הם ניסו להפיק את המירב, ודייב שמר מכל וכל את התמונות שצילמו כאשר בילו יחד – יותר מ-300 – עליהן שמר מאוחסנות במצלמה של אריקה.


כשנה לאחר מכן, בכל אופן, פורצים צבאו על ביתו של דייב, וגנבו תכשיטים, מוצרי חשמל, ואת הדבר היקר לו מכל, המצלמה של אריקה.

"זה פשוט לא נראה הוגן שדבר כזה יקרה אחרי כל מה שעברנו. לאבד את זה, היה ממש כמו לקבל אגרוף בבטן", הוא אומר. הוא מעולם לא חשב שיראה את התמונות האלו יותר לעולם.

שנה נוספת חלפה, ומשהו קרה שהותיר את דייב פעור פה והמום.

המשטרה הייתה בעיצומה של חקירת שוד אחר ומצאו קבלות עבור מספר פריטים שמושכנו בבית עבוט מקומי. כשהם הופיעו בחנות, הם גילו מצלמה בין שאר הפריטים, בלי אף פרטים של הבעלים עליה, ולאחר שדפדפו קצת בתמונות וראו צילומים מחתונה ומהלוויה, הם ידעו שיש לכך משמעות רצינית ורצו לעשות כל שביכולתם כדי להשיב את המצלמה לבעליה המקורי.

בעודם מדפדפים בתמונות הם הבחינו בקיר ובעץ מוכרים באחת התמונות ונסעו לשכונה בה היו בטוחים שצולמה התמונה. שם הם ראו את דייב, וזיהו אותו מהתמונות.

כשהמשטרה דיווחה לראשונה לדייב שהם מצאו את המצלמה, הוא לא יכול היה להאמין להם; אבל כשהוא ראה את הרצועה הייחודית, שאריקה הכינה, הוא ידעה שזו הייתה המצלמה שלה.

ככל שהזיכרונות האלו עשויים להיראות כאובים, דייב אסיר תודה על כך שהמצלמה הוחזרה לו – וכעת יוכל להמשיך ולנצור את הימים המאושרים אותם בילה עם אשתו, אפילו אם זה היה לזמן קצר.

אז, גם אתם שמחתם לראות את דייב מתאחד שוב עם המצלמה של אריקה, ועם כל הזכרונות המיוחדים שלהם? אז שתפו את זה!