10 סוגים שונים של מערכות יחסים. איזה זוג אתם?

קשה למצוא 2 מערכות יחסים זהות האחת לשנייה, אבל את רובן אפשר לסווג לקטגוריה ספציפית. בין אם מדובר בזוג יונים שצמודים האחד לשנייה 24 שעות ביממה, או שתי נצים שרבים כל היום, ישנן תוויות מסוימות שעוזרות לנו להבדיל בין סוגים שונים של מערכות יחסים רומנטיות.

מערכת יחסים היא דבר נפלא, שגורם לרוב האנשים לשגשג ולפרוח. כשאנחנו נמצאים בחברתו של אדם יקר ללבנו, כזה שאנחנו באמת אוהבים, בחיר לבנו אם תרצו, האישיות שלנו משתנה ומתפתחת; אנחנו למדים להתפשר, לחשוב על אדם נוסף בכל צעד שאנחנו עושים, להיות יותר רגישים וקשובים ועוד שלל מעלות טובות אותן אנו רוכשים רק כשאנחנו במערכת יחסים זוגית ואוהבת.


ובטוח שאתם מכירים את רוב הסוגים, אולי הם אפילו נמנים על חבריכם הטובים ביותר; אלו שדואגים לתעד כל צעד ושעל שלהם ברשתות החברתיות, הזוגות שלא נפרדים לרגע ולחלקנו עשויים להיראות קצת דביקים מדי, ומה לגבי הזוגות האלו שנמצאים כל כך הרבה זמן ביחד שיכולים לשבת האחת ליד השני ולא להוציא מילה במשך שעות? לא, לא – אל תטעו! האהבה ביניהם לא מתה, זהו שלב יוצא דופן במערכת יחסים זוגית בו הצדדים כל כך אוהבים, מסורים ומוקירים האחת את השנייה שהם לא זקוקים לגינונים הרשמיים המתאימים בדרך כלל לזוגות שרק התחילו לצאת.


בסרטון הבא אספנו עבורכם 10 סוגים שונים של זוגות שכולנו מכירים, אבל לא טרחנו "להדביק" עליהם את התווית הנכונה:

שתפו עם כל מי שנמצא בזוגיות! בעצם, שתפו גם עם אלו שלא, לכולנו מגיע לאהוב:)