6 הבדלים בין גבר שאוהב אותך וגבר שמרעיל את חייך

זה לא קל למצוא אהבת אמת. זה אפילו קשה יותר לדעת האם זה אמיתי או לא כשאת מתעסקת ברגשות מעורבים. אבל, עמוק בפנים בכולנו יש את הקול הפנימי הזה שפשוט לא שותק. האם אי פעם שאלתן את עצמכם האם הגבר איתו אתן נמצאות נמצא שם מהסיבות הנכונות? במאמר הזה, נביא בפניכן את 6 ההבדלים בין גבר שאוהב אותך ואחד שמרעיל את מערכת היחסים שלך ומבזבז את זמנך.

1. רוחש כבוד מול סבלני
הגבר האמיתי, גבר שאוהב אותך, יכבד אותך ויעריך אותך בשל דעותייך החזקות. אבל, מצד שני, ישנם גברים שיאמרו לך שאת טועה או יניחו לך לחשוב ככל העולה על רוחך, אך מבלי להאמין שדעתך חשובה כשלהם.


2. תומך מול שולט
גבר שאוהב אישה יעודד אותך לרדוף אחר הזדמנויות חדשות והתנסויות. הגבר האמיתי עשוי להציג בפניה דדברים חדשים, אבל חשובה מכל היא העובדה שהוא לעולם לא יאלץ אותה לעשות משהו שהיא לא מרגישה איתו בנוח.


3. כנות או מול רשעות
גברים שאוהבים נשים יאמרו להן את מה שהן צריכות לשמוע. לדוגמה, אם את שואלת אותו איך נראות זוג מכנסי הג'ינס ואומר לך שכדאי לך להחליף אותן, אך זה לא אומר שהוא נוהג ברשעות. הוא פשוט נוהג בכנות. אבל, אם גבר אומר לך להוריד במשקל, הוא מעליב את הדברים שאת אוהבת, או את הסטייל שלך. עליך לדעת שהוא עושה זאת בגלל שהוא לא מכבד אותך ויודע שהוא יכול לצאת מזה בקלות למרות שידבר אליך ככה.

4. מלא חיבה מול תלותי
האם את רוצה גבר שיסמס לך, יתקשר וירצה להיות איתך 24/7? כמה נשים חושבים שזה נשמע מצוין, אבל עליהם לחשוב יותר מזה, בגלל שבדיקה מתמדת שלך והצורך בווידוא המקום שלהם בחיים שלך, מצביע על כך שהוא נמצא בזה יותר בשבילו מאשר בשבילך. גבר שאוהב אותך יניח לך לראות את זה רגשית ופיזית. גבר תלותי סובל מבעיות רגשיות ורוצה לדבר איתך כך שיקבל וולידציה, לא כדי שתרגישי טוב.

5. מגונן מול רכושני
זה טבעי להגן על משהו שאכפת לך ממנו. במקרה זה הוא שומר עליך מקרוב וכורך את זרועותיו סביב כתפייך בעוד שניכם יוצאים לרקוד במועדון, וזה נפלא. אבל, אם הוא לא מניח לך ללכת לשום מקום לבד או פותח בריב עם גברים שמנסים לדבר איתך, הוא רכושני.

6. רציני מול מעוניין
גבש שמעוניין בך ידבר איתך בזמנים נוחים עבורו. זה אולי מתבקש, אם מערכת היחסים רק החלה. אבל, אם שניכם כבר רשמיים מזה תקופה והוא עדיין משוחח איתך רק שנוח לו, זה ברור שהוא לא מאוהב. את תדעי שמדובר בגבר הנכון, כשהוא ייקח צעד אחורה וינתח את מערכת היחסים שלכם, האינטרקציה ורמת האושר הכללית.