כיצד להוריד במשקל ולהיפטר מהשומן באזור הבטן שלכם באמצעות ג'ינג'ר בלבד! לא ייאמן!

ג'ינג'ר הוא רכיב שנמצא כמעט בכל מטבח, ונעשה בו שימוש למטרות רפואיות מזה מאות רבות. תה ג'ינג'ר עשוי לסייע ולהביא לאיזון הפנימי, כמו גם לשמירה על הבריאות וירידה במשקל.

כיצד ג'ינג'ר עוזר להיפטר מהשומן בבטן


1. מאיץ את חילוף החומרים
ג'ינג'ר הוא בעל מאפיינים המסייעים בשרת השומן, הוא מסייע בהעלאת קצב חילוף החומרים, ולפיכך שורף יותר שומן. בנוסף לאבדן השומן המוגבר, ג'ינג'ר גם עוזר לשמור על תחושת שובע לאורך זמן, דבר המסייע להקטין את צריכת המזון והצריכה הקלורית הכללית. הוא עובד כמדכא תיאבון טבעי, וזוהי הרי הדרך הטובה ביותר להוריד במשקל.


2. מקל על שרירים כואבים
ג'ינג'ר הוא בעל מאפיינים אנטי דלקתיים ולפיכך מסייע בהפחתת כאב השרירים והדלקת שלאחר אימון גופני.

3. מסייע לעיכול
לג'ינג'ר היסטוריה ארוכה של שימוש כדי להקל על בעיות במערכת העיכול כמו כאבי בטן, הפרעות עיכול, נפיחות ורפלוקס קיבתי-ושטי. ג'ינג'ר מגביר את תפוקת הרוק והריק, תפוקת נוזלי המרה והקיבה כדי לסייע לעיכול. לגימת תה ג'ינג'ר בין ארוחות מאיצה את תפוקת חומצות הקיבה ומבטיחה ספיגה ראויה של המזון.

4. שולט בסוכרת
תה ג'ינג'ר יכול לסייע ולאזן סוכרת מסוג 2. הג'ינג'רול, אותו רכיב פעיל מרכזי בג'ינג'ר, ידוע בזכות יכולתו להקל על סוכרת, להעלות את הרגישות לאינסולין, לנקות את הגלוקוז ולטפל בשאר ההפרעות הנגרמות כתוצאה ממחלת הסוכרת.

כיצד להשתמש בג'ינג'ר כדי להוריד במשקל:
תה ג'ינג'ר הוא אחד הפתרונות הקלים ביותר כדי לשלב ג'ינג'ר בדיאטה שלכם בלי בעיה. פרט לעובדה שהוא טעים מאוד, לגימה של תה ג'ינ'ר חם עם לימון טומנת בחובה עשרות יתרונות בריאותיים.

מתכון לתה ג'ינג'ר
רכיבים:
שורש ג'ינג'ר
2 כוסות מים
מיץ לימון
דבש (אורגני)

אופן ההכנה:
קחו שורש ג'ינג'ר טרי וחתכו ממנו 4-5 פרוסות דקות. שימו בכוס בעלת שוליים רחבים. מזגו מים חמים מאוד, אך לא רותחים מעל הפרוסות. כסו וחלטו במשך 5-10 דקות. סננו את המים והסירו את הג'ינג'ר. הוסיפו כף אחת או שתיים של דבש ו/או לימון לפי הטעם. תה הג'ינג'ר שלכם מוכן.

כיצד לשתות את זה?
תה ג'ינג'ר לפני כל ארוחה היא דרך נפלאה להתניע את האנזימים במערכת העיכול. תה ג'ינג'ר גם לפני השינה עושה פלאים במהלך הלילה כשאתם ישנים. כשמגיעה שעת השינה ואתם נרדמים, חילוף החומרים שלכם עובד הרבה יותר לאט מאשר בשעות הערות. זו מטרת המשקה הזה, לסייע ולהאיץ את חילוף החומרים וכך לשרוף קלוריות גם כשאתם ישנים.

אם תשתו את זה בכל לילה, ותעשו אימוני סבילות לב במשך 30 דקות עם קומכם, תבחינו בתוצאות מהר מאוד.