10 עצות שילמדו אתכם כיצד להשלים אחרי ריב! חבל שלא ידעתי את מס' 4!

אי הבנות עשויות להוביל בסופו של דבר לריב זוגי. האם ישנה דרך שלא להתווכח כלל? כנראה ואין כזו. כל הזוגות רבים, אבל צוות האתר שלנו רוצה לתת לך 10 עצות שילמדו אתכם כיצד להשלים עם האהובים שלכם אחרי ריב – אפילו אם זה היה ריב רציני.

1. ספרו עד 10
ברצינות, זה עובד! כשאתם שומעים משהו שאתם לא אוהבים או מסכימים איתו, קחו נשימה עמוקה וספרו עד 10. אתם לא רוצים להכאיב לפרטנר שלכם בלהט הרגע, נכון?


2. אמצו סימן "עצור" מיוחד עבור שניכם
כאשר אי הסכמה ביניכם מגיעה לנקודת השיא שלה, חשוב מאוד לעצור את הריב בעזרת סימן מיוחד שנקבע ביניכם. זו עשויה להיות מחווה של מילה משעשעת, לדוגמה. זה כמו לשלוח לפרטנר שלכם הודעה שאתם קרובים מאוד לחצות את סף הסבלנות שלכם.


3. נסו שלא לנצח
זה לא מה שאתם באמת רוצים, נכון? אתם לא חייבים תמיד להיות הצודקים. בוויכוח עם האהוב/ה שלכם, אין דבר כזה להיות צודק או טועה. אפילו אם אתם חשים רגשות עמוקים במהלך הוויכוח, זה כבר לא יהיה משנה לאחר מכן. נסו את זה, ותיווכחו בהבדל.

4. ישנם דברים שפשוט לא שווה לריב עבורם
זה נורמלי לחלוטין להחזיק בדעות שונות, במיוחד אם עלינו להתרגל לאורח החיים של אדם אחר. אבל ישנם כמה נושאים שלא שווה לריב עליהם, ובטווח הארוך זה יגרום רק למתח וטינה. בחרו בקפידה אילו נושאים שווים את הזמן שלכם ואילו לא.

5. תנו לפרטנר שלכם חיבוק
כאשר ישנה אי הבנה או חוסר הסכמה, הדבר האחרון שאתם מעוניינים בו הוא מגע פיזי עם האדם הניצב מולכם. בכל אופן, מגע פיזי מזכיר לכם שאתם אוהבים את אותו אדם ורוצים להיות יחד. אל תחששו לבקש חיבוק, והיו נדיבים מספיק כדי להעניק אחד. זה יכול לעזור ולמנוע ריב גדול יותר.

10 עצות שילמדו אתכם כיצד להשלים אחרי מריבה

6. עשו משהו בלתי אפשרי
בואו נודה בזה, אנחנו נוטים לפרש את מה שהפרטנרים שלנו אומרים או עושים ביחד לעבר שלהם, ובואו נהיה כנים, לעתים קרובות בקונוטציות שליליות. אם הוא לא עושה כלים, זה בגלל שהוא מעולם לא עזר לך במטבח. אם הוא שוכח מאירוע חשוב, זה בגלל שמעולם לא היה אכפת לו ממערכת היחסים שלכם. עשו את הדבר ה"בלתי אפשרי" הזה: נסו להבין מדו הוא מרגיש כך, ונסו לשנות את המצב. זה ישנה את טבעם של כל האינטרקציות ביניכם.

7. זה בסדר ללכת לישון כועסים
למרות מה שאנחנו עלולים לחשוב, מומחים מצהירים שזה לא הכרחי להגיע למסקנה או הסכמה ביום בו התרחש הריב הגדול. קחו את הזמן, נוחו, ונסו להתעורר מוקדם ביום המחרת. אל תחשו: שום דבר רע לא יקרה למערכת היחסים שלכם במהלך הלילה.

8. הכניסו קצת הומור
השתמשו בחוש ההומור שלכם! זוהי דרך נפלאה לשבור את המתח. אל תנסו להיות אירוניים או אכזריים אל הפרטנר שלכם – מחווה תמימה או מילה משעשעת אחת עשויות לעזור.

9. דעו את עמדתכם
דרושים תמיד שני אנשים ושני עמדות כדי לריב. בעוד אתם לוקחים נשימות עמוקות למשך 10 שניות, חשבו על מה בדיוק הרגיז אתכם וגרם לחוסר הנוחות. אל תחששו לקחת אחריות.

10. הסבו לעצמכם מעט עונג
הסביבה שלכם ושל הפרטנר שלכם משפיעה בגדול על מערכת היחסים שלכם. סביבה שלילה יכולה בקלות לגרום לאי הסכמה ולהפוך לריב גדול. אם אתם רעבים או שהמקום מלאה באנשים רעשניים זה בלתי אפשרי לשוחח, והמתח עולה בהחלט. נסו לחשוב על דבר שמענג את שניכם, כמו משקה טעים. כך תוכלו שניכם להבין שזה לא הזמן הנכון לריב. זה הזמן לאכול ארוחת ערב ולהירגע.

10 עצות שילמדו אתכם כיצד להשלים אחרי מריבה