טריק האיפור המהמם שלה עלה לה רק 20 שקל, וכשתראו אותו – יעוף לכן הראש!

ישנן עשרות עצות יופי וטיפוח שם בחוץ. כולם חושבים שיש להם את התשובה כיצד לגרום לשיער שלכן להיראות נפלא, ולהיות בעלת האיפור המושלם, וכמה הצעות יותר מוזרות מהאחרות. אנחנו חייבים להודות שהטיפ האחרון מבלוגרית האופנה מיירה איזבל בהחלט הפתיע אותנו – היא טוענת שמריחת בסיס האיפור בעזרת גרב כותנה רגילה תעניק לכן את התוצאות הטובות ביותר!

מיירה היא בעלת ערוץ יוטיוב משלה, Mayra Touch of Glam (מגע הזוהר של מיירה), שם היא מציעה טיפים וטריקים שלא היו מביישים אפילו את מומחי האיפור הגדולים. עם למעלה מ-655,000 מנויים, אפשר לומר שאנשים בהחלט שומעים לעצתה. זו בדיוק הסיבה מדוע אנו ממתינים לשמוע את הטיפים החדשים שלה. מיירה טוענת שמריחת בסיס האיפור בעזרת גרב היא הסוד לקבלת מראה נטול טעויות. "באותו היום עברתי על הגרביים שלי, והרגשתי שהחלק של הקרסול היה רך מאוד, המרקם היה קופצני ועבה", היא מספרת.


בדיוק אז היא החליטה להשתמש בגרב כאביזר למריחת האיפור. היא אהבה את איך שזה נראה, והחליטה לשתף את הרעיון עם שאר העולם. היא ממליצה לאלו המתאפרים שירכשו גרב בעלת חלק קרסול עבה ומרופד, לקבלת תוצאות מירביות. בכל מקרה, זה לא אומר שאתם צריכים לבזבז כסף רב – מיירה הוציאה רק 6$ על חבילה של 3 זוגות. מיירה הופכת את הגרב כלפי פנים כדי לקבל צורה של כדור, ממש כמו ה-beautyblender (אקססורי המשמש למריחת איפור), ואז מפזרת את בסיס האיפור על פניה.


מיירה אומרת שהגרב לא סופגת את בסיס האיפור, ואפילו יותר טוב, תוכלו לזרוק אותם למכונת הכביסה כדי לנקות אותם! זה בהחלט נשמע כמו משהו ששווה לנסות, במיוחד כשאתן רואות כמה מדהים נראה העור בסוף סרטון ההדרכה שלה. כבר חוזר, הלכתי לקנות גרביים.
תתנו לזה צ'אנס?